Eyt Bayram İkramiyesi

Eyt Bayram İkramiyesi

Son dakika eyt bayram ikramiyesi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan eyt bayram ikramiyesi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını eyt bayram ikramiyesi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Eyt Bayram İkramiyesi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan eyt bayram ikramiyesi gelişmeleri de dahil olmak üzere 65 eyt bayram ikramiyesi haberi bulunmuştur. Tüm eyt bayram ikramiyesi haberleri aşağıda listelenmiştir.
EYT bayram ikramiyesi yatmadı, ne zaman yatacak? Bayram ikramiyesi ne kadar, 9 Mayıs’ta bayram ikramiyesi yatacak mı? EYT emekli ramazan bayramı ikramiyesi 2023!
EYT bayram ikramiyesi yatmadı, ne zaman yatacak? Bayram ikramiyesi ne kadar, 9 Mayıs’ta bayram ikramiyesi yatacak mı? EYT emekli ramazan bayramı ikramiyesi 2023!9 Mayıs’ta bayram ikramiyesi yatacak mı, EYT bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? Nisan ayında aylık ve gelir bağlama işlemleri tamamlanan ancak Ramazan Bayramı ikramiyesi alamayan EYT’lilere yönelik SGK’dan açıklama geldi. SGK, emekli maaşı bağlama işlemi nisan ayında bitenlerin bayram ikramiyesinin ödeneceği tarih belli oldu. Emekli maaşı bağlama işlemlerini Nisan ayında tamamlanan ve Ramazan Bayramı ikramiyesi alamayanların ikramiyeleri mayıs ayın içerisinde ödenecek.
8.05.2023Emekli
EYT'de kredi, ikramiye ve maaş zammı detayı! Tek tek açıklandı
EYT'de kredi, ikramiye ve maaş zammı detayı! Tek tek açıklandıEYT ile ilgili son dakika açıklaması yapıldı. EYT'de kredi, ikramiye ve maaş zammı detayı ortaya çıktı. Kredi Garanti Fonu, Hazine destekli verilecek EYT kredisinin nasıl kullanılacağına ilişkin detayları paylaştı. Öte yandan enflasyon artışı 3 Temmuz itibariyle belirleniyor. Emeklilik için Haziran sonuna kadar başvuranlar Temmuz zammından yararlanacak. Mart sonuna kadar başvuranlar Ramazan bayramı ikramiyesini, mayıs sonuna kadar başvuranlar ise Kurban bayramı ikramiyesini alacak. İşte EYT ile ilgili tüm detaylar...
3.04.2023Emekli
EYT'de ikramiye detayı! Emekli olacak milyonlar için tarih verildi
EYT'de ikramiye detayı! Emekli olacak milyonlar için tarih verildiEYT'de son dakika gelişmesi yaşandı. EYT'de ikramiye detayı ortaya çıktı. İlk maaşın ne zaman hesaplara yatacağı için tarih verildi. Öte yandan EYT'de bayram ikramiyesi detayı da ortaya çıktı. EYT düzenlemesi Meclis Genel Kurulu'nda oylanarak yasalaşacak. Meclis'in gündeminde yapılandırma yasası ile EYT'liye emeklilik hakkını verecek kanun teklifi bulunuyor. Yapılandırma yasası EYT'linin emekliliğini de kolaylaştıracak İşte EYT ile emekli olacak olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
27.02.2023Emekli
EYT'de son dakika gelişmesi! EYT'lilerin merakla beklediği tarih belli oldu
EYT'de son dakika gelişmesi! EYT'lilerin merakla beklediği tarih belli olduEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'de dikkat çeken detaylar açıklandı. EYT'de artık sona gelindi. EYT'de ilk maaşın ne zaman hesaplara yatacağı için tarih verildi. Öte yandan EYT'de bayram ikramiyesi detayı da ortaya çıktı. EYT düzenlemesi Meclis Genel Kurulu'nda oylanarak yasalaşacak. Bunun yanında EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak "EYT'lilerin büyük bir çoğunluğu, ilk maaşını depremzedelere bağışlayacak. Biz de buna öncülük edeceğiz" dedi. Önümüzdeki hafta Salı günü TBMM Genel Kurulu'nun toplanması bekleniyor. Meclis'in gündeminde yapılandırma yasası ile EYT'liye emeklilik hakkını verecek kanun teklifi bulunuyor. Yapılandırma yasası EYT'linin emekliliğini de kolaylaştıracak. İşte EYT ile emekli olacak olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
26.02.2023Emekli
EYT'liler ilk maaşları için kararı verdi! Depremzedelere gidecek
EYT'liler ilk maaşları için kararı verdi! Depremzedelere gidecekEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'de dikkat çeken detaylar açıklandı. EYT'de artık sona gelindi. EYT'de ilk maaşın ne zaman hesaplara yatacağı için tarih verildi. Öte yandan EYT'de bayram ikramiyesi detayı da ortaya çıktı. EYT düzenlemesi Meclis Genel Kurulu'nda oylanarak yasalaşacak. Bunun yanında EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak "EYT'lilerin büyük bir çoğunluğu, ilk maaşını depremzedelere bağışlayacak. Biz de buna öncülük edeceğiz" dedi. Önümüzdeki hafta Salı günü TBMM Genel Kurulu'nun toplanması bekleniyor. Meclis'in gündeminde yapılandırma yasası ile EYT'liye emeklilik hakkını verecek kanun teklifi bulunuyor. Yapılandırma yasası EYT'linin emekliliğini de kolaylaştıracak. İşte EYT ile emekli olacak olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
25.02.2023Emekli
EYT'de dikkat çeken bayram ikramiyesi detayı! Emekli olacakları ilgilendiren tarih verildi, hesaplara yatacak
EYT'de dikkat çeken bayram ikramiyesi detayı! Emekli olacakları ilgilendiren tarih verildi, hesaplara yatacakEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'de dikkat çeken detaylar açıklandı. EYT'de artık sona gelindi. EYT'de ilk maaşın ne zaman hesaplara yatacağı için tarih verildi. Öte yandan EYT'de bayram ikramiyesi detayı da ortaya çıktı. EYT düzenlemesi Meclis Genel Kurulu'nda oylanarak yasalaşacak. Önümüzdeki hafta Salı günü TBMM Genel Kurulu'nun toplanması bekleniyor. Meclis'in gündeminde yapılandırma yasası ile EYT'liye emeklilik hakkını verecek kanun teklifi bulunuyor. Yapılandırma yasası EYT'linin emekliliğini de kolaylaştıracak İşte EYT ile emekli olacak olan milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar...
24.02.2023Emekli
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferi dünya gündeminde! İngiltere'den çarpıcı muhalefet iddiası
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim zaferi dünya gündeminde! İngiltere'den çarpıcı muhalefet iddiası28 Mayıs seçimlerini kazanan Cumhurbaşkanı Erdoğan dünya basınının bir numaralı gündemi olmaya devam ederken CNN International 'Erdoğan en büyük sınavını atlattı' dedi. Yunan basını 'Erdoğan diz çökmedi' yorumunda bulunurken İngiltere'den çarpıcı bir muhalefet iddiası geldi.
30.05.2023Dünya
EYT'liye çifte ikramiye fırsatı! Tarih netleşti, detaylar belli oldu
EYT'liye çifte ikramiye fırsatı! Tarih netleşti, detaylar belli olduEmeklilikte yaşa takılan milyonlarca vatandaşın emeklilik başvurusu, çalışmaya devam edecekler için çıkış ve giriş işlemleri yoğun bir şekilde devam ediyor. Emeklilikte yaşa takılanlar (EYT) yasası kapsamında 1 milyon 700 başvurunun büyük bölümüne emekli aylığı bağlanırken, diğer başvurular da ay sonuna kadar tamamlanacak. Bütün emeklilere 28 Haziran'dan önce Kurban bayramı ikramiyesi yatırılacak. Mayıs sonuna kadar aylık başvurusu yapanlar da bu ödemeden yararlanacak. Aylıkları henüz bağlanmayanlar ise önceki bayram da dâhil çift ikramiye alacak.
24.05.2023Emekli
EYT'lilere emekli ikramiyesi müjdesi! Hesaplara yatıyor
EYT'lilere emekli ikramiyesi müjdesi! Hesaplara yatıyorEmekli ikramiyesiyle ilgili flaş açıklama geldi. EYT'lilerin emekli ikramiyeleri hesaplara yatıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu, emekli maaşı bağlama işlemleri nisan ayında tamamlanan ve Ramazan Bayramı ikramiyesi alamayanlara müjdeyi verdi. Nisanda gelir ve aylık bağlama işlemi sonuçlanan, aylık başlangıç tarihi 30 Nisan'dan önce olanların bayram ikramiyeleri yarın ödenecek. Kurban Bayramı ikramiyeleri de bayramın başlayacağı 28 Haziran tarihinden önce yatacak. İşte EYT'li milyonları ilgilendiren detaylar...
8.05.2023Emekli
Gabar petrolü akmaya başladı! Günlük 1200 varil petrol üretimi yapılıyor
Gabar petrolü akmaya başladı! Günlük 1200 varil petrol üretimi yapılıyorCumhuriyet tarihinin en büyük petrol keşfinin yapıldığı yer Gabar Dağı'nın zirvesindeki Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Petrol Sahası kapılarını açtı. CNN TÜRK ekibinden Ahmet Türkeş ve Melih Baytürk, hem Gabar petrolünü hem de bölgedeki çalışmaları yerinde görüntüledi.
7.05.2023Ekonomi
EYT emekli maaşı bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? EYT emekli bayram ikramiyesi neden yatmadı, mayıs ayında yatacak mı?
EYT emekli maaşı bayram ikramiyesi ne zaman yatacak? EYT emekli bayram ikramiyesi neden yatmadı, mayıs ayında yatacak mı?Emekli bayram ikramiyesi ne zaman yatacak 2023? Sosyal Güvenlik Kurumu Nisan ayı içerisinde gelir ve aylık bağlama işlemi sonuçlanan ve aylık başlangıç tarihi 30 Nisan öncesinde olan sigortalı ve hak sahiplerinin Ramazan Bayramı ikramiyelerine yönelik tarihi paylaştı. İşte EYT emekli maaşı ödeme tarihi…
7.05.2023Emekli
İşkence görüp kaçtığı uyuşturucu çetesini yakalattı! Yaşadığı korkunç anları detayları ile anlattı
İşkence görüp kaçtığı uyuşturucu çetesini yakalattı! Yaşadığı korkunç anları detayları ile anlattıZonguldak'ta dahil olduğu çeteye ait silahı polise yakalattığı için çete üyeleri tarafından 1,5 ay boyunca işkence gördükten sonra kaçıp uyuşturucu çetesini polise yakalatan Ali Safa K., (24) yaşadıklarını anlattı. Hala yüzünde ve vücudunda işkencenin izleri olan Ali Safa K., “İşkencelere maruz kaldım. Tırnaklarımı çekmeye çalıştılar. Sopayla yumrukla, tekmeyle dövdüler. Ellerimi bağladılar. Ağzıma havlu koydular, bağırıp çığlık atmayayım diye. Benim başıma gelenler bir başka gencin, bir başka vatandaşın başına gelmesini istemediğim için tüm bildiklerimi polise aktardım” dedi.
7.05.2023Yaşam
Sahte ayçiçek yağı fabrikasıyla büyük vurgun! İşte filmleri aratmayacak dolandırıcılığın detayları
Sahte ayçiçek yağı fabrikasıyla büyük vurgun! İşte filmleri aratmayacak dolandırıcılığın detaylarıAdana merkezli 9 ilde, ayçiçek yağı satışı vaadiyle Fransa ve Arap ülkelerindeki iş insanlarını 150 milyon lira dolandırdıkları suçlamasıyla gözaltına alınan Sait Yusufoğlu ve oğlu Mehmet Yusufoğlu’nun da aralarında bulunduğu adliyeye sevk edilen 37 şüpheliden 12'si tutuklandı.
7.05.2023Yaşam
Ünlü gece kulübünün önünde dehşet! Bekleyenlere aracıyla daldı
Ünlü gece kulübünün önünde dehşet! Bekleyenlere aracıyla daldıİstanbul’un tanınmış gece kulüplerinden birinde eğlendikten sonra çıkışta kavgaya karışan Özcan Şahin, bar önünde bekleyen kişilerin üzerine aracıyla daldı. Kavgayla ilgisi olmayan vale Ali Sedat Özkan ölürken, menajer Roşan Özbek yaralandı.
7.05.2023Yaşam
EYT ile emekli olanlarla ilgili SGK'dan bayram ikramiyesi açıklaması! Ödeme tarihleri belli oldu
EYT ile emekli olanlarla ilgili SGK'dan bayram ikramiyesi açıklaması! Ödeme tarihleri belli olduEYT ile emekli olan milyonlara müjdeli haber geldi. Emeklilerin aldığı ikramiye tutarı Ramazan Bayramı itibarıyla 1100 liradan yüzde 82 oranında artışla 2000 liraya çıkarılmıştı. İkramiye ödemeleri ile ilgili son dakika açıklaması geldi. SGK’dan EYT kapsamında emekli olanlarla ilgili Ramazan Bayramı ikramiyeleri ile ilgili tarih verdi.
7.05.2023Ekonomi
EYT’lilere bayram ikramiyesi neden yatmadı? EYT'liler bayram ikramiyesi alabilecek mi, EYT’lilere bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?
EYT’lilere bayram ikramiyesi neden yatmadı? EYT'liler bayram ikramiyesi alabilecek mi, EYT’lilere bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?Ramazan ve Kurban olmak üzere yılda 2 kez emeklilere verilen bayram ikramiyeleri hesaplara yattı. EYT’den emekli olan vatandaşlar ise yüzde 82 zam yapılarak 2 bin TL’ye çıkarılan bayram ikramiyelerinin henüz hesaplarına yatmadığını söyleyerek bayram ikramiyelerinin neden yatmadığını ve ne zaman yatacağını sorguluyor. Peki, EYT’lilere bayram ikramiyesi neden yatmadı, EYT’lilere bayram ikramiyesi ne zaman yatacak?
26.04.2023Emekli
Emekli EYT'liler dikkat! İlk maaş için banka detayı, bunu yapmak şart
Emekli EYT'liler dikkat! İlk maaş için banka detayı, bunu yapmak şartEmeklileri yakından ilgilendiriyor. 600 bini aşkın EYT'linin emeklilik işlemi tamamlandı. Fark ödemesi, ilk maaşlar ve bayram ikramiyesi hesaplara yattı. Ancak aylık bağlama işlemi tamamlanan ama maaşını alamayan birçok kişi de bulunuyor. Emeklilikte Yaşa Takılanları endişelendiren konuya ilişkin uzman isim kritik detayı açıkladı. İşte detaylar...
22.04.2023Emekli
EYT’liler ilk emekli aylıklarını alıyor! Gün gün açıklandı
EYT’liler ilk emekli aylıklarını alıyor! Gün gün açıklandıEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Emekli maaşları bugün hesaba yatıyor. Gün gün açıklama yapıldı. Emekli aylık ödemelerinin Ramazan Bayramı’ndan önce yapılacağını duyurmuştu. Emekliler aylıklarını bugün almaya başlayacak. Nisan ayında emekliliğe hak kazanan EYT’lilere yapılan fark ödemelerinin ardından, 300 bine yakın EYT’li, tam aylıklarını da bayram öncesinde alacak. Tüm emeklilere ayrıca 2 bin liralık bayram ikramiyesi de ödenecek.
14.04.2023Ekonomi
Emekli maaş ve emekli ikramiyeleri ödenmeye başlayacak
Emekli maaş ve emekli ikramiyeleri ödenmeye başlayacakEmekli maaşı ve emekli ikramiyeleriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT kapsamında emekli olanlar da dahil milyonlarca emeklinin maaş ve bayram ikramiyesi bugün ödenmeye başlayacak. Milyonlarca vatandaşı ilgilendiren detaylar ortaya çıktı.
13.04.2023Emekli
AK Parti’nin seçim beyannamesi açıklandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan art arda müjdeler
AK Parti’nin seçim beyannamesi açıklandı! Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan art arda müjdelerCumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti'nin seçim beyannamesini açıkladığı toplantıda müjdeleri sıraladı. Özellikle aileleri ve gençleri kalkındıracak özel paketler hazırlandı. Enflasyonun azaltılması ve milli gelirin artması için de yeni programlar uygulanacak.
12.04.2023Gündem
Bayram tatilini birleştirecekler dikkat! 'Telafi' çalışması yapabilirsiniz
Bayram tatilini birleştirecekler dikkat! 'Telafi' çalışması yapabilirsinizRamazan Bayramında tatile gidecekler şimdiden plan yapmaya başladı. Bayram tatilinde okullarda ara tatile girmiş olacak. Nisan ayının ilk tatil tarihi açıklandı. Bu habere hem çocuklar hem de veliler üzülecek. Ramazan Bayramı ile birleştirildi. Bazı işyerleri okullardaki ikinci ara tatili ve Ramazan Bayramı tatilini birleştirmeyi planlıyor. İşte haberin detayları...
Aylık 20 bin TL ödeme! EYT'li emekliye çifte müjde: Promosyon ve bayram ikramiyesi
Aylık 20 bin TL ödeme! EYT'li emekliye çifte müjde: Promosyon ve bayram ikramiyesiEYT'li emeklileri yakından ilgilendiriyor. Bayram öncesi cepleri rahatlatacak. Hesaplara en az 20 bin lira yatacak. Mart ayında başvuru yapan 1.6 milyon EYT’liye 25 güne kadar fark yatmaya başladı. Maaş, ikramiye ve promosyon detayı belli oldu. İşte haberin detayları...
7.04.2023Emekli
EYT'liye ek ödeme! E-devlet üzerinden sorgulanıyor
EYT'liye ek ödeme! E-devlet üzerinden sorgulanıyorEYT ile ilgili son dakika açıklaması geldi. EYT'li emekliye bayram müjdesi verildi. Bun göre mart ayında emeklilik başvurusunda bulunanlar maaşlarını nisan ayında alacaklar. SSK'lıların (4/A), tahsis numarasının son rakamına göre nisan ayının 17’si ile 26’sı arasındaki tarihlerde maaşınız bankaya yatacak. Bağ-Kur'lular ise tahsis numarasının son rakamına göre 25’i ile 28’i arasında maaşları bankaya yatacak. Nisan ayında alınan maaşın üzerine fark ödemesi de yapılacak. Bunun yanında E-Devlet'e giriş yaptıklarında, emekli işlemleri menüsü altında emeklik günlük ödeme kısmı sorgulandığında kısmi ödemeye hak kazandılarsa ne kadar maaş farkı alacaklarını görecekler. Hem Ramazan Bayramı’nda hem de Kurban Bayramı’nda 2’şer bin lira olan bayram ikramiyesi de emeklilerin hesabına yatacak. İşte EYT ile ilgili tüm detaylar...
6.04.2023Emekli
Asgari ücrete ara zam, EYT'liere ilk maaş ve ikramiye! Bakan Bilgin açıkladı...
Asgari ücrete ara zam, EYT'liere ilk maaş ve ikramiye! Bakan Bilgin açıkladı...EYT'lilere ilk maaş, ikramiye ve asgari ücrete ara zam. Çalışan milyonların merak ettiği soruları Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin canlı yayında açıkladı. Bakan Bilgin, mart ayı içinde EYT'ye başvuran ve hak kazanan herkesin nisan ayı içinde maaşını alacağını belirtti.
31.03.2023Emekli
Skandal Üstüne skandal Türk bayrağını indirdiler, Ersin Tatar'a saldırı girişimde bulundular
Skandal Üstüne skandal Türk bayrağını indirdiler, Ersin Tatar'a saldırı girişimde bulundularGüney Kıbrıs'ın sahil ilçesi Baf skandal bir olaya ev sahipliği yaptı. İlçedeki uluslararası bisiklet yarışı kapsamında asılan Türk bayrağı indirildi. CNN Türk'e konuşan Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Cumhurbaşkanı Ersin Tatar ise dün yaşanan saldırı girişimi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Tatar, 'Hiç bir İngiliz yetkili bana 'geçmiş olsun' demedi. Hukuk çevreleri gereğini yapar diye düşünüyorum biz mesajımızı ilettik. Demokrasinin beşiği olduğunu iddia ettikleri bir yerde benim söz hakkımın engellenmeye çalışılması çok yakışıksız' dedi.
30.03.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Eyt Bayram İkramiyesi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki eyt bayram ikramiyesi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.