Evrim Alasya

Evrim Alasya

Son dakika Evrim Alasya haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Evrim Alasya ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Evrim Alasya haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Evrim Alasya

haberleri sayfasında son dakika yaşanan evrim alasya gelişmeleri de dahil olmak üzere 129 evrim alasya haberi bulunmuştur. Tüm evrim alasya haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kızılcık Şerbeti Rüzgar'ı kim oynuyor? Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Rüzgar'ı kim oynuyor? Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?Kızılcık Şerbeti Rüzgar kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı diziye Rüzgar karakteriyle Yiğit Kirazcı dahil oldu. Seyircinin de "Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?" sorgusu başladı. İşte Yiğit Kirazcı hakkında bilgiler.
29.09.2023Gündem
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!Kızılcık Şerbeti 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kıvılcım, Doğa'ya kurulan kumpası çökertti. "Benim kızıma tuzak kurmuş, seni de buna alet etmiş" diyerek Ömer'i suçlayan Kıvılcım aşktan başını kaldırdı. Ömer ise Fatih'e, "Amca deme bana yıkıl karşımdan" diyerek eski haline döndü.
29.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın boşanma kararı yer aldı. Abdullah Umut'u uyardı: "Sen bu gece işlerine ara mı versen acaba, ben sana yardımcı olurum" Öte yandan Doğa, Cemre bebeği kaçırıyor ancak Fatih son anda polise yakalatıyor.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı belli oldu! Ömer'in hastalığı nedir?
Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı belli oldu! Ömer'in hastalığı nedir?Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı ne sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show TV'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin son bölümünde Ömer hastalığını öğrendi. Ailesinden bu haberi gizleyen Ömer ve Kıvılcım arasındaki bağ daha da güçlendi. Peki Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer'in hastalığı nedir?
22.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli oldu
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli olduKızılcık Şerbeti 31 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Alev'in "Aşkını itiraf etsene" diyerek Abdullah'ı darlaması anında Pembe her şeyi öğreniyor. Öte yandan Ömer'in hastalığı da belli oldu.
17.09.2023Televizyon
Fatih Kıvılcım'ın evini bastı, tokadı yedi! Kızılcık Şerbeti'nde Cemre bebek mücadelesi yaşanıyor
Fatih Kıvılcım'ın evini bastı, tokadı yedi! Kızılcık Şerbeti'nde Cemre bebek mücadelesi yaşanıyorKızılcık Şerbeti dizisinde yeni sezon başladı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölümünde bebeğini kaybeden Doğa, Kıvılcım'ın evinde kalmaya başladı. Fatih, Doğa'dan resti yemesi sonrası Nilay dahil herkesi suçlamaya başladı.
15.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti hangi kanalda? 15 Eylül Kızılcık Şerbeti ikinci sezon saat kaçta başlıyor?
Kızılcık Şerbeti hangi kanalda? 15 Eylül Kızılcık Şerbeti ikinci sezon saat kaçta başlıyor?Kızılcık Şerbeti hangi kanalda sorusunun yanıtı merak ediliyor. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya gibi yıldızların yer aldığı dizinin ikinci sezonu 15 Eylül 2023 Cuma akşamı başlıyor. Peki Kızılcık Şerbeti saat kaçta başlıyor? Detayları haberimizde araştırdık.
15.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti yeni sezon afişinde Nursema yok ama 4 sürpriz detay var!
Kızılcık Şerbeti yeni sezon afişinde Nursema yok ama 4 sürpriz detay var!Kızılcık Şerbeti dizisi ikinci sezonu 15 Eylül akşamı başlıyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni sezon afişi yayınlandı. Güçlü hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla yeni sezonda da çok konuşulacak dizide 4 büyük sürpriz var.
14.09.2023Televizyon
Sezon finalinde kurtuldu, ilk bölümde gidiyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde ünlü oyuncunun sonu geldi, gidiyor
Sezon finalinde kurtuldu, ilk bölümde gidiyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde ünlü oyuncunun sonu geldi, gidiyorKızılcık Şerbeti dizisi ikinci sezon için gün sayıyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizi yeni sezon fragmanlarına devam ediyor. Doğa'nın bebeğini kaybetmesi, Fatih'in ihanetinin bedeli oldu. Abdullah ve Alev ilişkisi Pembe'nin gözünde açığa çıktı. Ancak dizide bir ayrılık haberi yeni geldi. Sezon finalinden kurtuldu ancak ünlü oyuncu yeni sezonun ilk bölümünde gidiyor.
10.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 2. sezon fragmanı: Doğa ikizlerin birini kaybetti, Pembe'den şok sözler geldi!
Kızılcık Şerbeti 2. sezon fragmanı: Doğa ikizlerin birini kaybetti, Pembe'den şok sözler geldi!Kızılcık Şerbeti 2. sezon fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni sezon fragmdanında Doğa, ikiz bebeklerinden birini kaybetti. Pembe ise oğlunu koruyarak, "Ne olmuş yani Fatih bir çapkınlık yaptı diye" diyerek sinir krizi geçirtti.
5.09.2023Televizyon
Tarih belli oldu ama kötü haber tez geldi! Kızılcık Şerbeti dizisinde beklenen oldu!
Tarih belli oldu ama kötü haber tez geldi! Kızılcık Şerbeti dizisinde beklenen oldu!Kızılcık Şerbeti dizisinin geri dönüş tarihi belli oldu. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizi ikinci sezon için başlangıç tarihi belli oldu. Ancak bu habere eşlik eden kötü haber geldi.
19.08.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti yeni sezon ne zaman? Kızılcık Şerbeti 2. sezon başlama tarihi belli oldu!
Kızılcık Şerbeti yeni sezon ne zaman? Kızılcık Şerbeti 2. sezon başlama tarihi belli oldu!Kızılcık Şerbeti yeni sezon tarihi hakkında araştırmalar hız kazandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya gibi yıldızların yer aldığı dizi geçtiğmiz sezona damga vurmuştu. Çekimlerin Ağustos ayı içerisine başlayacağı açıklanan Kızılcık Şerbeti 2. sezon ne zaman başlayacak?
13.08.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!
Kızılcık Şerbeti 29. bölüm 2. fragmanı: Kıvılcım ölüyor! Doğa intikamını aldı, Pembe Alev'in hıncını Fatih'ten çıkardı!Kızılcık Şerbeti 29 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında nikahı kıyılan Kıvılcım ve Ömer kaza geçiriyor. Öte yandan Doğa'dan müthiş intikam geldi. Aile yemeğinde Fatih'in önüne ihanetin fotoğraflarını attı. İhaneti öğrenen Pembe, Fatih'in yakasına yapıştı.
8.06.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!
Kızılcık Şerbeti 27. bölüm 2. fragmanı: Aylin ihaneti Doğa'ya itiraf ediyor! Umut'un babası Nursema'yı reddediyor!Kızılcık Şerbeti 27 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Umut'un babası Nursema'yı reddetti. "Umut'u ne kadar tanıyorsun Nursema? Bir Umut'un kız arkadaşlarına bak bir de kendine bak!" diyerek evlilik yolunda engeli koydu. Öte yandan Alev ile görüşen Aylin, Doğa'ya ihaneti itiraf ediyor.
25.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!
Kızılcık Şerbeti 26. bölüm 2. fragmanı: Nursema ihaneti Doğa'dan öğrendi, Ömer gerçeği itiraf etti!Kızılcık Şerbeti 26 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa Nursema'ya her şeyi anlatıyor. Fatih'in ihaneti karşısına Doğa Alev'e, "Hiçbir şey bilmiyormuş gibi yapacağım, bütün delilleri toplayacağım" diyerek şova başlıyor. Öte yandan Ömer, Kayhan'ın şantajı sonrası Metehan'a, "Oğlum sen benim ölen ikizim Bekir'in oğlusun" diyerek gerçeği itiraf ediyor.
15.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı hazır! Nursema ve Umut Evleniyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa ihaneti öğrendi. "Nasıl yaptın bana bunu?" diyerek gözyaşları içerisinde kalan Doğa, Fatih'e tokat attı. Öte yandan Nursema ve Umut evleniyor.
9.05.2023Televizyon
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!
Nursema tekrar gelin oluyor! Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa ihaneti öğrendi, boşanma geliyor!Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema tekrar gelin oluyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin sezon finali öncesi düğün haberi geldi. Zorla evlendirilen ve ardından boşanan Nursema Umut ile evleniyor. Sezon final tarihi de belli olan dizide ihanete uğrayan Doğa da Fatih'ten unutulmaz intikamını alıyor.
8.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!
Kızılcık Şerbeti 25. bölüm fragmanı: Nursema Fatih'i öğrendi! Doğa bebeğini düşürüyor!Kızılcık Şerbeti 25 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa'yı aldatan Fatih, "Ben bunu nasıl yaptım" pişmanlığı yaşıyor. Nursema'nın Umut'a, "İstemezlerse biz de seninle yolumuza bakacağız" diyerek kaçışın işaretini verdi.
8.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm 2. fragmanı: Nursema Pembe'ye patladı, Fatih Doğa'ya!
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm 2. fragmanı: Nursema Pembe'ye patladı, Fatih Doğa'ya!Kızılcık Şerbeti 24 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema, Pembe'ye, "Ben de yapamadığım serdimi yapacağım" dedi. Pembe'nin, "Bakarız" cevabına, "Ben senden izin almıyorum" diye patlayan Nursema, ellerini Allah'a açtı. Öte yandan Fatih Doğa'ya, "Bıktım usandım senin şu kaprislerinden" diyerek patladı.
2.05.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm fragmanı: Nursema boşandı, aldatan Fatih değil Ömer oldu!
Kızılcık Şerbeti 24. bölüm fragmanı: Nursema boşandı, aldatan Fatih değil Ömer oldu!Kızılcık Şerbeti 24 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Ceren Koç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nilay'ın Doğa'ya büyü yaptığı ifşa oldu. Umut mektuptan sonra kurye kılığında Nursema'nın kapısına dayandı. Öte yandan sallantıda olan Kıvılcım Ömer aşkında Ömer'den zor bir soru geldi.
30.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti bu akşam var mı? 28 Nisan 2023 Kızılcık Şerbeti yeni bölüm var mı?
Kızılcık Şerbeti bu akşam var mı? 28 Nisan 2023 Kızılcık Şerbeti yeni bölüm var mı?Kızılcık Şerbeti bu akşam var mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç ve Evrim Alasya'nın başrollerini paylaştığı dizi RTÜK'ten aldığı ceza sonrası iki hafta ekrana ara verdi. Ancak mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı alması sonrası oyuncular birer birer geri dönüş mesajı verdi. Peki 28 Nisan Kızılcık Şerbeti yeni bölüm var mı?
28.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti neden bitti? 21 Nisan 2023 Kızılcık Şerbeti neden kaldırıldı? Kızılcık Şerbeti neden yok?
Kızılcık Şerbeti neden bitti? 21 Nisan 2023 Kızılcık Şerbeti neden kaldırıldı? Kızılcık Şerbeti neden yok?Kızılcık Şerbeti bu akşam yayınlanacak mı sorusunun yanıtı merak ediliyor. Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen'in başrollerinde yer aldığı Kızılcık Şerbeti yeni bölümü RTÜK'ten aldığı ceza nedeniyle geçtiğimiz hafta ekrana gelmemiş onun yerine İslamofobi belgeseli yayınlanmıştı. Peki 21 Nisan Kızılcık Şerbeti neden bitti? 21 Nisan 2023 Kızılcık Şerbeti neden kaldırıldı? Kızılcık Şerbeti neden yok?
21.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema ve Umut yatak sahnesi geliyor! Fatih Doğa'yı aldatıyor derken...
Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema ve Umut yatak sahnesi geliyor! Fatih Doğa'yı aldatıyor derken...Kızılcık Şerbeti 23 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya ve Ceren Karakoç'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema Umut'u bir kez daha reddetti. Ömer'in flash disk soruşturması devam ediyor. Diğer yandan Sönmez'in Müjde'yi Abdullah konusunda uyarısı devam ediyor.
12.04.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Aylin kimdir? Kızılcık Şerbeti Aylin'i kim oynuyor?
Kızılcık Şerbeti Aylin kimdir? Kızılcık Şerbeti Aylin'i kim oynuyor?Kızılcık Şerbeti Aylin kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör ve Evrim Alasya'nın rol aldığı dizide yeni bir karakter olarak izleyicinin karşısına çıkan Aylin, Fatih'in Doğa'ya hediye ettiği arabayı aldığı kadın. Peki Kızılcık Şerbeti Aylin'i kim oynuyor?
12.04.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Evrim Alasya ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki evrim alasya haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.