Erol Evcil

Erol Evcil

Son dakika erol evcil haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan erol evcil ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını erol evcil haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Erol Evcil

haberleri sayfasında son dakika yaşanan erol evcil gelişmeleri de dahil olmak üzere 148 erol evcil haberi bulunmuştur. Tüm erol evcil haberleri aşağıda listelenmiştir.
'Demir Yumruk' soruşturmasında Erol Evcil için istenen ceza belli oldu
'Demir Yumruk' soruşturmasında Erol Evcil için istenen ceza belli olduAnkara merkezli 29 ilde düzenlenen ve 29 şüphelinin tutuklandığı 'Demir Yumruk' soruşturması kapsamında suç örgütü lideri Erol Eşrefoğlu (Evcil) gurubuna yönelik soruşturma tamamlandı. İddianamede, 32 şüpheliden aralarında Erol Eşrefoğlu (Evcil) da bulunan 17'si hakkında 2 yıldan 30 yıl 9 aya kadar değişen oranlarda hapis cezası istendi. 15 kişi hakkında ise 'kovuşturmaya yer olmadığı' kararı verildi.
1.09.2022Gündem
'Demir Yumruk' soruşturmasında 4 kişiye tahliye
'Demir Yumruk' soruşturmasında 4 kişiye tahliyeAnkara merkezli 29 ilde düzenlenen 'Demir Yumruk' operasyonunda tutuklanan Hulusi Belgu, Serdal Güler, Mehmet Akif Çetin ve Murat Yeşilbaş, adli kontrol şartıyla tahliye edildi.
10.08.2022Gündem
'Demir Yumruk' operasyonunda, tutuklu sayısı 29'a yükseldi
'Demir Yumruk' operasyonunda, tutuklu sayısı 29'a yükseldiAnkara merkezli 29 ilde düzenlenen 'Demir Yumruk' operasyonunda adliyeye sevk edilen şüphelilerden 14'ü daha tutuklandı. Daha önce aralarında Erol Evcil, Hüseyin Eryılmaz ve Hulusi Belgü’nün bulunduğu 15 kişinin tutuklandığı soruşturmada toplam tutuklu sayısı 29 oldu.
8.07.2022Yaşam
Demir Yumruk operasyonunda flaş gelişme! Örgüt liderlerinden Hüseyin Eryılmaz dahil 10 kişi tutuklandı
Demir Yumruk operasyonunda flaş gelişme! Örgüt liderlerinden Hüseyin Eryılmaz dahil 10 kişi tutuklandıDemir Yumruk Operasyonu kapsamında aralarında örgüt liderlerinden Hüseyin Eryılmaz’ın da bulunduğu 10 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Böylece tutuklu sayısı 15'e yükseldi.
6.07.2022Gündem
‘Demir Yumruk’ operasyonunda tutuklanan Erol Evcil’in ifadesi ortaya çıktı
‘Demir Yumruk’ operasyonunda tutuklanan Erol Evcil’in ifadesi ortaya çıktıDemir çelik sektöründe sahte faturalar ve şirketler üzerinden kamuyu 25 milyar TL zarara uğrattığı tespit edilen firmalara yönelik operasyonda tutuklanan Erol Evcil’in ifadesi ortaya çıktı.
5.07.2022Gündem
İzmir'de yolsuzluk operasyonu! Belediye başkanı ve meclis üyesi gözaltına alındı
İzmir'de yolsuzluk operasyonu! Belediye başkanı ve meclis üyesi gözaltına alındıİzmir Menderes Belediyesi'ndeki yolsuzluk soruşturması kapsamında Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar ve Belediye Meclis Üyesi Ertan Güleç gözaltına alındı.
5.07.2022Gündem
Erol Evcil'in ifadesi ortaya çıktı! 'Devleti dolandırma niyetim yok, 3 milyar 9 milyon lira vergi borcum var'
Erol Evcil'in ifadesi ortaya çıktı! 'Devleti dolandırma niyetim yok, 3 milyar 9 milyon lira vergi borcum var'Ankara'da 'Demir Yumruk' operasyonu kapsamında tutuklanan ve suç örgütü lideri olduğu iddia edilen Erol Evcil'in, ifadesi ortaya çıktı. Evcil ifadesinde, 3 milyar 9 milyon lira vergi borcu olduğunu belirterek, "Devleti dolandırma gibi bir niyetim yoktur. Benim sadece vergi borcum vardır" dedi.
5.07.2022Gündem
Demir Yumruk Operasyonu kapsamında tutuklama kararı!
Demir Yumruk Operasyonu kapsamında tutuklama kararı!ANKARA merkezli 29 ilde gerçekleştirilen 'Demir Yumruk' operasyonunda gözaltına alınan, aralarında suç örgütü lideri Erol Evcil'in (Eşrefoğlu) de bulunduğu 5 kişi tutuklandı.
4.07.2022Gündem
Suç örgütü çökertildi! Her yerden para fışkırdı! Özel jet detayı şaşırttı
Suç örgütü çökertildi! Her yerden para fışkırdı! Özel jet detayı şaşırttıDemir-çelik fiyatlarını manipüle eden, tam 105 milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar zarara uğratan Erol Evcil adıyla bilinen Erol Eşrefoğlu, Hüseyin Eryılmaz ve Melih Karabacak liderliğini yaptığı 3 suç örgütüne operasyon düzenlenmişti. Örgütle ilgili şoke eden detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Öldürme iddialarının yanısıra Paris'e giden özel jet ve getirdikleri, her delikten adeta para fışkırması gibi birbirinden ilginç detayların olduğu operasyondan şoke eden detaylar.
1.07.2022Yaşam
Bakan Soylu'dan 'Demir Yumruk' açıklaması: Bütün sektörü pes ettiren bir yapılanma
Bakan Soylu'dan 'Demir Yumruk' açıklaması: Bütün sektörü pes ettiren bir yapılanmaİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Erol Evcil'in de aralarından bulunduğu 310 kişinin gözaltına alındığı 'Demir Yumruk' operasyonuyla ilgili, "Demir ticaretinde hem naylon fatura, aynı zamanda manipülasyonu sağlayan neredeyse bütün sektörü pes ettiren bir yapılanmayla karşı karşıyaydık" dedi. Soylu, operasyonda 1'i uçak 328 araca el konulduğunu hatırlatarak, "Uçak, operasyon başlarken Londra’ya kaçırılmış. Ankara Emniyet Müdürlüğümüzün hassas çalışması neticesinde uçak Türkiye’ye 4 saat içerisinde getirildi" dedi.
30.06.2022Gündem
Ankara merkezli 29 ilde 'Demir Yumruk' operasyonu: 250 gözaltı!
Ankara merkezli 29 ilde 'Demir Yumruk' operasyonu: 250 gözaltı!Ankara merkezli 29 ilde, demir- çelik fiyatlarını manipüle eden, 105 milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar lira zarara uğratan şirketlere yönelik düzenlenen 'Demir Yumruk' operasyonunda yaklaşık 4 kamyonu dolduran belge ve ziynet eşyaları ile bavullar içinde 500 milyon lira ele geçirildi. Vergi denetime takılmamak için demirleri, şehir içindeki depolarda gezdirdiği belirlenen şüphelilerin, şehirler arasında Plaka Tanıma Sistemi'nde usulsüzlüğe yakalanmamak için de boş kamyonetleri ülke genelinde gezdirdiği saptandı.
28.06.2022Gündem
Demir Yumruk Operasyonu'ndaki detaylar şok etti! Erol Evcil kaçmaya çalışırken yakalandı
Demir Yumruk Operasyonu'ndaki detaylar şok etti! Erol Evcil kaçmaya çalışırken yakalandıAnkara merkezli 29 ilde, demir çelik fiyatlarını manipüle eden, 105 milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar zarara uğratan şirketlere yönelik düzenlenen 'Demir Yumruk' operasyonunda aralarında Erol Eşrefoğlu’nun (Evcil) da bulunduğu 3 ayrı suç örgütünün lideri ile birlikte 250 şüpheli gözaltına alındı. Öte yandan operasyonda gözaltına alınan Erol Eşrefoğlu'nun (Evcil), İskenderun'da kaldığı rezidansta kaçmaya çalışırken gözaltına alındığı belirtildi. Ayrıca operasyonda 500 milyon liranın ele geçirildiği belirtildi.
28.06.2022Dünya
Erol Eşrefoğlu kimdir? Erol Eşrefoğlu (Evcil) Demir Yumruk operasyonunda gözaltına alındı mı?
Erol Eşrefoğlu kimdir? Erol Eşrefoğlu (Evcil) Demir Yumruk operasyonunda gözaltına alındı mı?29 ilde eş zamanlı “Demir Yumruk” Operasyonu düzenlendi. Operasyon demir Çelik fiyatlarını manipüle eden, 105 milyar liralık sahte faturayla kamuyu 25 milyar zarara uğratan şirketlere düzenlendi. Operasyonda şu ana kadar Erol Eşrefoğlu’nun da aralarında olduğu 3 ayrı suç örgütünün lideri ile birlikte 250 şüpheli gözaltına alındı. Peki, Erol Eşrefoğlu kimdir? Erol Eşrefoğlu (Evcil) neden gözaltına alındı? İşte detaylar…
28.06.2022Gündem
29 ilde 'Demir Yumruk' Operasyonu! Erol Evcil dahil 3 örgüt lideri ve 250 kişi gözaltında...
29 ilde 'Demir Yumruk' Operasyonu! Erol Evcil dahil 3 örgüt lideri ve 250 kişi gözaltında...Son dakika haberine göre, Ankara Emniyeti Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Vergi Denetim Kurulu, MASAK, KOM Daire Başkanlığı personelinin katıldığı, Ankara merkezli 29 ilde eş zamanlı “Demir Yumruk” Operasyonu düzenlendi. Operasyonda şu ana kadar Erol Eşrefoğlu’nun (Evcil) da aralarında olduğu 3 ayrı suç örgütünün lideri ile birlikte 250 şüpheli gözaltına alındı
28.06.2022Gündem
Ünlü iş adamından inanılmaz kaçırılma oyunu!
Ünlü iş adamından inanılmaz kaçırılma oyunu!İzmir’de, kimliği belirsiz kişilerce personeli Ayhan A. ile birlikte kaçırıldığını öne sürüp polise başvuran iş adamı Zeki Tanyeri’nin, olayı kendisinin kurguladığı ortaya çıktı. İş insanının, aralarında alacak verecek meselesi olan Erol Eşrefoğlu’nu (Evcil) zor duruma düşürmek için böyle bir plan yaptığı belirtildi.
2.01.2021Yaşam
Alaattin Çakıcı cezaevinden dev konvoyla ayrıldı
Alaattin Çakıcı cezaevinden dev konvoyla ayrıldıİnfaz Yasası’ndan yararlananlar arasında organize suç örgütü liderliğinden hükümlü Alaattin Çakıcı da vardı. Çakıcı, avukatlarının işlemleri tamamlamasının ardından Sincan Kapalı Cezaevi’nden önceki gece geç saatlerde tahliye edildi.Çakıcı’yı cezaevinin kapısında ailesi, akrabaları, arkadaşları ve avukatları karşıladı. Çakıcı, onlarca aracın oluşturduğu konvoyla cezaevinden ayrıldı
17.04.2020Gündem
Galerici sokak ortasında intihar etti!
Galerici sokak ortasında intihar etti!Bursa’da araba kiralama işi yapan ve borçları yüzünden bunalıma giren 27 yaşındaki bir genç tabancayla intihar etti. İntihar eden gencin Susurluk sanığı ve yeraltı dünyasının önemli isimlerinden biri olan Yaşar Öz’ün Bursa’daki işlerini takip eden, Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi olduğu gerekçesi ile meslekten ihraç edilen eski polis şefi Yusuf İlhan’ın oğlu olduğu ortaya çıktı.
26.12.2018Yaşam
Kumpaslar FETÖ imamının çiftliğinde kuruldu
Kumpaslar FETÖ imamının çiftliğinde kurulduFETÖ'nün 'Eski Ege askeri sorumlusu' Hüseyin Uğur Sarıçiçek, firari Güney Afrika imamı Necdet İçel'in çiftliğinde gerçekleşen kumpasları ve görüşmeleri anlattı. Firari savcı Zekeriya Öz'ün ise Torbalı'da yaptığı gizli toplantıda, Erol Evcil'i çiftliğe getirterek, istediklerini yaptırmayı planladıkları da ortaya çıktı.
29.09.2021Gündem
Her gün ‘sahte tuz’ için baskına gidiyoruz
Her gün ‘sahte tuz’ için baskına gidiyoruzAfrika ve Rusya’ya ihracata odaklandıklarını belirten Billur Tuz Genel Müdürü Mutlu Mermer, çay ve tuzun piyasaya en çok sahtesi sunulan ürünler olduğunu söyledi. Mermer, “Mücadele kolay değil. Sürekli ambalaj değiştiriyoruz. Her gün jandarma ve polisle baskın yapıyoruz” dedi
11.02.2017Ekonomi
60 yıl sonra icrada
60 yıl sonra icradaAçılışını Menderes’in yaptığı Türkiye’nin ilk çelik fabrikası Metaş, Uzan’dan Evcil’e birkaç kez el değiştirdikten sonra 199 milyon lira bedelle icradan satışa çıkartıldı.
10.11.2015Yaşam
Maaşlarını alamayan işçiler yol kapattı
Maaşlarını alamayan işçiler yol kapattıİzmir'in Aliağa ilçesinde, Erol Evcil'e ait demir çelik fabrikasında çalışan işçiler, 5 aydır maaş alamadıklarını iddia ederek İzmir-Çanakkale kara yolunu trafiğe kapattı...
29.09.2015Yaşam
Erol Evcil cezaevinde!
Erol Evcil cezaevinde!İzmir’in Foça İlçesi’nde, hakkında 6 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve ’Erol Evcil’ olarak tanınan Erol Eşrefoğlu yazlığında yakalanarak Şakran’daki cezaevine konuldu...
19.04.2015Yaşam
Ünlü işadamı cezaevine girdi
Ünlü işadamı cezaevine girdiİzmir'in Foça İlçesi’nde, hakkında 6 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve ’Erol Evcil’ olarak tanınan Erol Eşrefoğlu yazlığında yakalanarak Şakran’daki cezaevine konuldu.
19.04.2015Yaşam
Ünlü iş adamı ölümden döndü!
Ünlü iş adamı ölümden döndü!Nilüfer Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kayapalı, Bursa'nın İnegöl İlçesi yakınlarında yoğun sis nedeniyle meydana gelen zincirleme trafik kazasında yaralandı.
29.09.2021Gündem
Yargıtay'dan Erol Evcil'e şok
Yargıtay'dan Erol Evcil'e şokYargıtay 9. Ceza Dairesi, suç işlemek amacıyla örgüt kurduğu iddiasıyla yargılandığı davada iş adamı Erol Eşrefoğlu'nu (Evcil) 15 yıl hapse çarptıran yerel mahkeme kararını onadı. Sanıklardan Eşrefoğlu ve Hüseyin Kayapalı'nın tüm mal varlıklarına el koyma kararı ise bozuldu.
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Erol Evcil ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki erol evcil haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.