Enflasyon Rakamları

Enflasyon Rakamları

Son dakika enflasyon rakamları haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan enflasyon rakamları ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını enflasyon rakamları haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Enflasyon Rakamları

haberleri sayfasında son dakika yaşanan enflasyon rakamları gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.027 enflasyon rakamları haberi bulunmuştur. Tüm enflasyon rakamları haberleri aşağıda listelenmiştir.
MHP lideri Devlet Bahçeli: Soysuzların kökü kurutulacak
MHP lideri Devlet Bahçeli: Soysuzların kökü kurutulacakMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Sayıları 16 milyonu bulan emeklilerimizin insanca ve huzur içinde yaşayacakları bir ücret düzeyine kavuşmalarından başka seçenek kalmamıştır. Emekli maaşlarındaki muhtemel iyileştirmeler, enflasyon üzerinde zam verilmesi, hatta zammın kök ücrete yansıtılması samimi dileğimiz ve beklentimizdir" dedi.
3.10.2023Gündem
Memur, emekli maaşlarına zam ile kira artış oranı belli oldu! Büyük oran, kuruşu kuruşuna hesaplandı
Memur, emekli maaşlarına zam ile kira artış oranı belli oldu! Büyük oran, kuruşu kuruşuna hesaplandıEmekli, memur, ev sahibi, kiracı milyonlarca vatandaşı ilgilendiriyor. Eylül ayı enflasyon rakamları memur, memur emeklisi, SGK, Bağ-Kur emeklilerinin enflasyon farkı oranı ile iş yerlerine özel kira artış oranlarını da belirledi. Verilen oran sonra emekli ve memur maaşları ile kira artış oranları tek tek hesaplandı. İşte emekli, memur, kiracı ve ev sahiplerini ilgilendiren son dakika tüm detaylar...
3.10.2023Emekli
Enflasyon rakamları belli oldu
Enflasyon rakamları belli olduTÜİK eylül ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre enflasyon aylık 4. 75 artarken yıllık olarak 61,53 olarak açıklandı.
3.10.2023Ekonomi
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına zam! Yeni veri açıklandı, oranlar değişti
Emekli aylıklarına ve memur maaşlarına zam! Yeni veri açıklandı, oranlar değiştiAğustos ayı enflasyon rakamları memur, memur emeklisi, SGK, Bağ-Kur emeklilerinin enflasyon farkı oranı ile iş yerlerine özel kira artış oranlarını da belirledi. Memur-Sen en düşük memur maaşının 32 bin liraya çıkacağını belirtti. Peki tüm bu veriler ışığından kim ne kadar maaş alacak? İşte emekli ve memur zammı ile ilgili son dakika gelişmelerinin detayları...
4.09.2023Ekonomi
Memur ve memur emeklisi için ocak zammı oranı netleşiyor! Yüzde 26,6 zam artı enflasyon farkı, işte yeni maaş tablosu
Memur ve memur emeklisi için ocak zammı oranı netleşiyor! Yüzde 26,6 zam artı enflasyon farkı, işte yeni maaş tablosuMemur ve memur emeklilerin ilgilendiren ocak zammı için rakamlar netleşiyor. Ağustos ayı enflasyon rakamları ile birlikte memur, memur emeklisi, SSK, Bağ-Kur emeklilerinin alacağı enflasyon farkı oranı belli oldu! Memur-Sen en düşük memur maaşının 32 bin liraya çıkacağını belirtti. Öte yandan kamu görevlilerinin maaş ve ücretlerine; 2024 yılı için %15 + %10 olmak üzere kümülatif olarak toplamda %26,50 zam yapılacak. Peki tüm bu veriler ışığından kim ne kadar maaş alacak? İşte detaylar...
4.09.2023Ekonomi
Bakan Şimşek: Enflasyonu kontrol altına almak ve düşürmek için ne gerekiyorsa yapacağız
Bakan Şimşek: Enflasyonu kontrol altına almak ve düşürmek için ne gerekiyorsa yapacağızHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, açıklanan Ağustos ayı enflasyon verileri sonrası "Enflasyonu kontrol altına almak ve daha sonra düşürmek için ne gerekiyorsa (parasal sıkılaşma, kredi politikası ve gelirler politikaları) yapacağız" dedi.
4.09.2023Ekonomi
Kredi açıklaması! Bakan Şimşek: KOBİ'lerin kredi garanti limitleri artırıldı
Kredi açıklaması! Bakan Şimşek: KOBİ'lerin kredi garanti limitleri artırıldıHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabından KOBİ kredilerine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.
4.09.2023Ekonomi
Ağustos ayı enflasyon rakamları açıklandı
Ağustos ayı enflasyon rakamları açıklandıTÜİK Ağustos ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre aylık enflasyon yüzde 9.09 olurken yıllık enflasyon yüzde 58.94 olarak açıklandı.
4.09.2023Ekonomi
Kabine toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde başladı
Kabine toplantısı Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde başladıKabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda iç ve dış politikadaki gelişmeler ve ekonomi sıcak başlıklar arasın yer alıyor.
21.08.2023Gündem
Kabine toplanıyor! Kritik konular görüşülecek
Kabine toplanıyor! Kritik konular görüşülecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün kabine toplantısına başkanlık edecek. Toplantıda iç ve dış politikadaki gelişmelerin yanı sıra ekonomi yine en önemli başlıklar arasında yer alacak. Milyonlarca memurun mali ve sosyal haklarının belirleneceği toplu sözleşme görüşmelerinde gelinen son durum, enflasyon ile mücadelede atılan adımlar masada olacak.
21.08.2023Gündem
Altında son dakika! Gram altın için kritik tarih, uzman isim yeni tarih verdi
Altında son dakika! Gram altın için kritik tarih, uzman isim yeni tarih verdiAltın fiyatları 9 Ağustos çarşamba gününe yükeslişle başladı. Yarın açıklanacak ABD enflasyon rakamları öncesi altın fiyatlarındaki hareketlilik yukarı doğru yön buldu. Gram, çeyrek, yarım ve tam altın fiyatlarında hareketlilik sürerken altının uzman ismi İslam Memiş önemli açıklamalarda bulundu.
9.08.2023Ekonomi
Bakan Şimşek'ten enflasyon açıklaması: 2024 yılı ortasından itibaren düşmeye başlayacak
Bakan Şimşek'ten enflasyon açıklaması: 2024 yılı ortasından itibaren düşmeye başlayacakHazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, enflasyonun temmuzda yıllık yüzde 47,8 ile piyasa beklentileriyle uyumlu gerçekleştiğini belirterek, "2024 yılı ortasından itibaren yıllık enflasyon düşmeye başlayacak. Politikalarımızın temel amacı orta vadede enflasyonu kalıcı olarak tek hanelere indirmektir" dedi.
3.08.2023Ekonomi
Ağustos ayı kira artış oranı 2023 hesaplama | Ağustos kira artış oranı ne kadar oldu, 2023 ağustos kira zammı yüzde kaç? TÜİK enflasyon rakamları ile Ağustos ayı kira hesaplama 2023
Ağustos ayı kira artış oranı 2023 hesaplama | Ağustos kira artış oranı ne kadar oldu, 2023 ağustos kira zammı yüzde kaç? TÜİK enflasyon rakamları ile Ağustos ayı kira hesaplama 2023Enflasyon oranları açıklandı. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), temmuz ayı tüketici enflasyonu verilerini açıkladı. Temmuz ayında enflasyon (TÜFE) %9,49 arttı. Böylece yıllık enflasyon %47,83 seviyesine yükseldi. Peki, ağustos ayı 2023 kira artış oranı ne kadar oldu? TEFE TÜFE ağustos kira zammı ile en yüksek kira artış oranı ne oldu, yüzde 25 sınırı var mı?
3.08.2023Ekonomi
Ticaret Bakanı Bolat: Tarihin en yüksek temmuz ayı ihracatı
Ticaret Bakanı Bolat: Tarihin en yüksek temmuz ayı ihracatıTicaret Bakanı Ömer Bolat, “İhracatımız temmuz ayında yüzde 8,4 artışla 20 milyar 93 milyon dolar olarak gerçekleşmiştir. Böylelikle tarihin en yüksek temmuz ayı ihracat değerine ulaşılmıştır” dedi.
3.08.2023Ekonomi
Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Maaş farkı nasıl hesaplanır, temmuz enflasyon farkı kaç oldu? Enflasyon memur maaş zammı
Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Maaş farkı nasıl hesaplanır, temmuz enflasyon farkı kaç oldu? Enflasyon memur maaş zammıEnflasyon oranı açıklandı. TÜFE'deki değişim 2023 yılı Temmuz ayında bir önceki aya göre %9,49, bir önceki yılın Aralık ayına göre %31,14, bir önceki yılın aynı ayına göre %47,83 ve on iki aylık ortalamalara göre %57,45 olarak gerçekleşti. Peki, Memur enflasyon farkı ne kadar oldu? Maaş farkı nasıl hesaplanır, temmuz enflasyon farkı kaç oldu?
3.08.2023Emekli
Enflasyon rakamları açıklandı
Enflasyon rakamları açıklandıTÜİK, enflasyon rakamlarını açıkladı. TÜİK tarafından açıklanan verilere göre enflasyon temmuz ayında yüzde 9,49 artış göstererek yıllık bazda yüzde 47,83 oldu
3.08.2023Ekonomi
Enflasyon rakamları saat kaçta açıklanacak? TÜİK temmuz ayı enflasyon oranı ne zaman açıklanacak? TÜİK enflasyon temmuz 2023 verileri
Enflasyon rakamları saat kaçta açıklanacak? TÜİK temmuz ayı enflasyon oranı ne zaman açıklanacak? TÜİK enflasyon temmuz 2023 verileriEnflasyon rakamı ne zaman açıklanacak, temmuz ayı enflasyon oranı belli oldu mu? Enflasyon rakamlarının ne zaman açıklanacağı vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Enflasyon oranları her ayın başında TÜİK tarafından açıklanıyor. En son Temmuz ayında Türkiye İstatistik Kurumu Haziran ayına ilişkin enflasyon rakamlarını duyurdu. Peki, Enflasyon rakamları ne zaman açıklanacak? TÜİK Temmuz ayı enflasyon oranları açıklandı mı?
3.08.2023Ekonomi
ABD enflasyon rakamları açıklandı
ABD enflasyon rakamları açıklandıABD haziran ayı tüketici enflasyonu yıllık bazda yüzde 3, aylık bazda ise yüzde 0,2 oldu. ABD'de Haziran ayında enflasyon yüzde 3 ile beklentilerin altında kaldı.
12.07.2023Ekonomi
Emekli maaşı hesaplama tablosu! İşte 4A, 4B, 4C'lilerin yeni maaşları...
Emekli maaşı hesaplama tablosu! İşte 4A, 4B, 4C'lilerin yeni maaşları...Emekli zammı enflasyon rakamları yanı sıra refah payı ile yüzde 25 oldu. Zamlı aylıklarını almak için geri sayıma geçen milyonlarca emekli maaş hesabı yapıyor. Bu kapsamda ''Ne kadar emekli maaşı alırım, kaç TL?'' sorusu öne çıkıyor. Öte yandan 4A, 4B, 4C zamlı maaş ödeme takvimi gündemdeki yerini aldı. Emekli maaşı zam oranı ardından kök maaş hesaplama ekranı da arama geçmişlerindeki yerini aldı. Peki, 4A, 4B, 4C emekli maaşı hesaplama robotu ile ne kadar emekli maaşı alırım? İşte milyonlarca emeklinin merak ettiği sorunun yanıtı...
12.07.2023Emekli
Seyyanen zam farkı yatacak mı, memur maaş zam farkı ne zaman ödenecek? Seyyanen maaş ne zaman yatacak?
Seyyanen zam farkı yatacak mı, memur maaş zam farkı ne zaman ödenecek? Seyyanen maaş ne zaman yatacak?Memur ve emekli maaşı zam farkı ödeme tarihi için gözler Çalışma Bakanlığı’na çevrildi. TÜİK tarafından açıklanan enflasyon rakamları sonrası emeklilerin zam oranı yüzde 25 olarak belirlenirken, en düşük memur maaşı da 22 bin TL’ye çıktı. Memurlara da yüzde 17,55 oranında enflasyon farkı zammı üstüne 8077 lira seyyanen zam verilecek. TBMM'de kabul edilen teklife eklenen bir başka maddeyle SSK ve Bağ-Kur ile emekli sandığı emeklilerine 6 aylık dilim için enflasyon farkı ile birlikte yüzde 25 zam yapılması öngörülüyor. Bu kapsamda enflasyon oranına refah payı ekleniyor.
11.07.2023Memur
Zamlı memur maaşları ne zaman yatacak? Memur zammı ne kadar, memurların zamlı maaşı ne zaman yatacak? Yeni memur maaşları ve temmuz memur zammı 2023 hesaplama!
Zamlı memur maaşları ne zaman yatacak? Memur zammı ne kadar, memurların zamlı maaşı ne zaman yatacak? Yeni memur maaşları ve temmuz memur zammı 2023 hesaplama!Memur maaşı 2023 Temmuz zammı için araştırmalar yoğunlaştı. 6 aylık enflasyon rakamları ile birlikte refah paysız memur ve memur emeklilerinin maaş zammı belli oldu. Enflasyon farkıyla maaş zammı yüzde 16,89, SSK ve Bağ-Kur emeklileri yüzde 19,77 zamma hak kazandı. Kesin zam oranı ise refah payı eklenince netleşecek. Memur zammı ne zaman verilecek? Zamlı memur maaşları ne zaman yatacak, temmuz zammı ne kadar 2023?
5.07.2023Memur
Memur maaşı hesaplama! Emekli memur zammı maaş hesaplama nasıl yapılır? Memur enflasyon farkı…
Memur maaşı hesaplama! Emekli memur zammı maaş hesaplama nasıl yapılır? Memur enflasyon farkı…"Emekli - Memur maaş hesaplama nasıl ve nereden yapılır?” sorusunun yanıtı enflasyon oranlarının açıklanmasıyla gündeme geldi. TÜİK tarafından açıklanacak enflasyon rakamları sonrasında memur ve emeklinin maaş zammı belli oldu.  Memur ve memur emeklileri sözleşme zammı ve enflasyon farkıyla yüzde 17,77, SSK ve Bağ-Kur emeklileri yüzde 19,77 zamma hak kazandı. Peki, Emekli memur zammı maaş hesaplama nasıl yapılır? Memur enflasyon farkı…
5.07.2023Ekonomi
Emekli ve memur zammı için kritik oran açıklandı! İşte yeni memur maaşları...
Emekli ve memur zammı için kritik oran açıklandı! İşte yeni memur maaşları...Memur ve emekli maaşlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Memur ve emeklinin merakla beklediği haziran ayı enflasyon rakamları belli oldu. Enflasyon farkının belli olmasıyla emekli ve memur maaş zammı netleşti. Ocak ve temmuz aylarında yılda iki kez olmak üzere emekli ve memur maaşlarına enflasyon farkı yansıtılıyor. 6 aylık enflasyon farkına göre memur ve emekliye zam göründü. Ayrıca maaşlara refah payı artışı da yapılacak. Öte yandan polis, hemşire, doktor, vaiz, avukat bekçi maaşları ortaya çıktı. İşte memur ve emeklinin merak ettiği ayrıntılar...
5.07.2023Emekli
Haziran ayı enflasyon rakamları açıklandı
Haziran ayı enflasyon rakamları açıklandıSon dakika haberi... TÜİK Haziran ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Buna göre aylık enflasyon 3,92 olurken yıllık enflasyon 38,21 olarak açıklandı.
5.07.2023Ekonomi
Seyyanen zam nedir? Seyyanen ne demek, seyyanen zam kimlere verilecek, memur emeklisine seyyanen zam var mı, seyyanen zam ne kadar olacak?
Seyyanen zam nedir? Seyyanen ne demek, seyyanen zam kimlere verilecek, memur emeklisine seyyanen zam var mı, seyyanen zam ne kadar olacak?Seyyanen zam nedir, seyyanen ne demek? Memur ve emekli maaşlarına yapılacak zam oranın belli olacağı 6 aylık enflasyon rakamları merakla bekleniyor. Memur maaş zammında enflasyon farkı dışında masada farlı formüller de bulunuyor. Bu formüllerin başında ise seyyanen zam geliyor. Memur maaşına yapılacak seyyanen zammın ne anlama geldiği şimdiden araştırılmaya başlandı. Peki, Seyyanen zam ne demek, seyyanen zam kimlere verilecek, memur emeklisine seyyanen zam var mı, seyyanen zam ne kadar olacak?
5.07.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Enflasyon Rakamları ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki enflasyon rakamları haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.