Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski

Son dakika Emily Ratajkowski haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Emily Ratajkowski ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Emily Ratajkowski haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Emily Ratajkowski

haberleri sayfasında son dakika yaşanan emily ratajkowski gelişmeleri de dahil olmak üzere 130 emily ratajkowski haberi bulunmuştur. Tüm emily ratajkowski haberleri aşağıda listelenmiştir.
Emily Ratajkowski, kırmızı mayosuyla Instagram’ı salladı!
Emily Ratajkowski, kırmızı mayosuyla Instagram’ı salladı!Son yılların popüler modellerinden Emily Ratajkowski, anne olduktan 9 ay sonra verdiği pozlarla Instagram’ı yaktı geçti. Ünlü model Emily Ratajkowski'nin geçen ay çıkan My Body (Benim Bedenim) adlı kitabı New York Times’ın en çok satanlar listesine girdi.
7.12.2021Magazin
Emily Ratajkowski tartışmalara cevap verdi: Boyun eğmeyeceğim!
Emily Ratajkowski tartışmalara cevap verdi: Boyun eğmeyeceğim!Oyuncu Sebastian Bear-McClard ile evli olan, bir çocuk annesi ABD'li oyuncu ve model Emily Ratajkowski, karın kasları nedeniyle kendisine yöneltilen "Bu kadarı da fazla" şeklindeki eleştirilere yanıt verdi.
25.11.2021Magazin
Emily Ratajkowski'den itiraf: Öz güvenim düşük!
Emily Ratajkowski'den itiraf: Öz güvenim düşük!İngiliz Model Emily Ratajkowski, güzellik algısı yüzünden öz güveninin düşük olduğunu itiraf etti. Ratajkowski, "Sosyal medyada fotoğrafları paylaştıktan sonra kendimi, ne kadar beğeni aldığımı kontrol ederken buluyorum" ifadelerini kullandı.
19.11.2021Magazin
Emrata'nın anne-oğul pozuna beğeni yağdı!
Emrata'nın anne-oğul pozuna beğeni yağdı!Geçtiğimiz mart ayında ilk çocuğu Sylvester Apollo Bear'ı kucağına alan ünlü model Emily Ratajkowski, bebeğiyle çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Ratajkowski, anne-oğul pozuna, "Bana sarılmak için merdivenleri tırmanıyor!" notunu düştü.
11.11.2021Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Emily Ratajkowskikırmızı mayoınstagramtartışmalara cevapkarın kaslarına eleştiri

Emily Ratajkowski ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki emily ratajkowski haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.