Elazığ

Elazığ

Son dakika elazığ haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan elazığ ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını elazığ haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Elazığ

haberleri sayfasında son dakika yaşanan elazığ gelişmeleri de dahil olmak üzere 7.589 elazığ haberi bulunmuştur. Tüm elazığ haberleri aşağıda listelenmiştir.
Depremde ölenlerin kimlikleri belli oldu mu, depremde ölenler listesi 2023 var mı? Kahramanmaraş depreminde kaç kişi öldü?
Depremde ölenlerin kimlikleri belli oldu mu, depremde ölenler listesi 2023 var mı? Kahramanmaraş depreminde kaç kişi öldü?Kahramanmaraş depreminde son durum, Afet Koordinasyon Merkezi AFAD tarafından kamuoyuyla paylaşılıyor. Kahramanmaraş'ta 7,7 ve Gaziantep'te 6,4'lük deprem Hatay, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Adıyaman, Malatya, Mersin, Elazığ ve Şanlıurfa olmak 10 ili etkiledi. Arama kurtarma çalışmaları sürerken ölü ve yaralı sayıları da açıklanıyor. Kahramanmaraş depreminde ölenlerin ve yaralananların isimleri vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Peki, Depremde ölenlerin kimlikleri belli oldu mu, depremde ölenler listesi 2023 var mı, depremde can kaybı kaç oldu? İşte depremde ölen ve yaralananların sayısı ile Kahramanmaraş depreminde son durum...
8.02.2023Gündem
Yıllar önceki raporda tespit edilmiş! Güney depreminde felaketi büyüten sebepler
Yıllar önceki raporda tespit edilmiş! Güney depreminde felaketi büyüten sebeplerKahramanmaraş, merkezli 10 ili sarsan depremle ilgili 2 yıl önce Jeoloji Mühendisleri Odası’nın hazırladığı raporda dikkat çeken bir detay ortaya çıktı. Raporda felaketin yaşandığı bu merkezlerdeki zeminin yerleşime uygun olmayan alüvyondan oluştuğu ve fay üstünde olduğu tespit edilmişti.
8.02.2023Gündem
Hangi illerden uçuşlar ücretsiz olacak? Deprem bölgesinden ücretsiz uçak bileti nasıl alınır? (Pegasus, THY)
Hangi illerden uçuşlar ücretsiz olacak? Deprem bölgesinden ücretsiz uçak bileti nasıl alınır? (Pegasus, THY)Deprem bölgesinden ücretsiz uçuşlar başlıyor. Pegasus'un ardından Türk Hava Yolları'da deprem bölgesinden ücretsiz uçuş için duyuru da bulundu. Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler sonrası Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ gibi şehirlerden ücretsiz uçuşlar gerçekleştirilecek. Vatadanşların ücretsiz uçuşlardan yararlanması için rezervasyon yapmaları gerekiyor. Peki hangi illerden ücretsiz uçuşlar olacak? Ücretsiz uçak seferleri ne zaman bitecek? İşte detaylar...
7.02.2023Gündem
Elazığ 4.7 büyüklüğünde depremle sarsıldı
Elazığ 4.7 büyüklüğünde depremle sarsıldıMerkez üssü Elazığ’ın Palu ilçesi olan 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
7.02.2023Gündem
Depremde hangi ilde kaç kişi öldü? İl il deprem ölü sayısı kaç oldu? Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Urfa, Maraş, Adıyaman, Elazığ, Kilis'te kaç kişi öldü? Fahrettin Koca açıkladı!
Depremde hangi ilde kaç kişi öldü? İl il deprem ölü sayısı kaç oldu? Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Urfa, Maraş, Adıyaman, Elazığ, Kilis'te kaç kişi öldü? Fahrettin Koca açıkladı!Kahramanmaraş'ta meydana gelen iki deprem Türkiye'yi yasa boğdu. 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki deprem sonrası artçı sarsıntılar devam ediyor. Deprem bölgesinde arama kurtarma çalışmaları devam ederken can kayıpları da artarak devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, son rakamları açıkladı. Peki hangi ilde kaç kişi öldü? Hatay, Gaziantep, Osmaniye, Adana, Urfa, Maraş, Adıyaman, Elazığ, Kilis'te kaç kişi öldü?
7.02.2023Gündem
THY ve Pegasus, deprem bölgesindekileri ücretsiz taşıyacak
THY ve Pegasus, deprem bölgesindekileri ücretsiz taşıyacakTürk Hava Yolları(THY) ve Pegasus Havayolları, deprem bölgesindeki şehirlerden kalkışlı uçuşlarda, yolcuları 13 Şubat'a kadar tek yön olarak ücretsiz taşıyacağını açıkladı.
7.02.2023Gündem
Deprem nedeniyle kapanan yollar ve kapanan yollara alternatif güzergahlar! Türkiye KGM haritası ile Maraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman kapalı yollar!
Deprem nedeniyle kapanan yollar ve kapanan yollara alternatif güzergahlar! Türkiye KGM haritası ile Maraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman kapalı yollar!Deprem nedeniyle kapanan yollar araştırıyor. Karayolları Genel Müdürlüğü, Kahramanmaraş'ta meydana gelen depremler ve kar yağışı nedeniyle kapanan yollar için alternatif güzergahları açıkladı. Hatay Havalimanı'nın pistinin enine doğru yarıldığı, asfaltın kalktığı görüldü. Pist kullanılamaz hale geldi. Peki, hangi yollar kapalı, ne zaman açılacak? Kahramanmaraş, Hatay, Gaziantep, Malatya, Adıyaman KGM kapalı yollar haritası ve deprem sonrası yol durumu…
7.02.2023Gündem
Otogarda afet bölgesi hareketliliği! Otobüs firması 10 liraya taşıdı
Otogarda afet bölgesi hareketliliği! Otobüs firması 10 liraya taşıdıMerkez üssü Kahramanmaraş olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler için bölgeye otobüs seferleri devam ediyor. 15 Temmuz Demokrasi Otogarı'nda kimi, depremzedelere yardım etmek için kimi de yakınlarından haber almak için yola çıkarken, bir otobüs firması yaptığı hareketle örnek oldu. Hava yolu firmaları THY ve Sunexpress fiyatları 100 liraya sabitlerken Pegasus ise deprem bölgesinden uçuşları ücretsiz gerçekleştirecek.
7.02.2023Gündem
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Vagonlarla 3 bin 400 vatandaşımıza konaklama imkanı sağlandı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Vagonlarla 3 bin 400 vatandaşımıza konaklama imkanı sağlandıUlaştırma ve Altyapı Bakanlığı: Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Adana, Mersin, Osmaniye, İskenderun, Diyarbakır, Elazığ ve Malatya’da temin ettiğimiz vagonlarla 3 bin 400 vatandaşımıza konaklama imkanı sağlandı.
7.02.2023Gündem
Prof. Dr. Şükrü Ersoy 'enkazda yakınlarım var' diyerek açıkladı: Keşke haksız olsaydım
Prof. Dr. Şükrü Ersoy 'enkazda yakınlarım var' diyerek açıkladı: Keşke haksız olsaydımKahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki deprem 10 ilde hissedildi. Peki deprem diğer fayları da tetikler mi? Konuyla ilgili merak edilenleri Prof. Dr. Şükrü Ersoy CNN Türk’te anlattı.
7.02.2023Gündem
Deprem sonrası uzmanlar açıkladı: Beklenen noktadan yıkıldık
Deprem sonrası uzmanlar açıkladı: Beklenen noktadan yıkıldıkDoğu Anadolu Fayı’nda yıllardır büyük deprem beklendiğinin altını çizen uzmanlar, önlem alınmamasına isyan etti. 9 ay önce Kahramanmaraş’ı depremin adresi olarak gösteren Prof. Dr. Görür, “Bu depremin gelmekte olduğunu söyleye söyleye dilimizde tüy bitti” dedi. Uzmanlar, geçen cumartesi Düziçi’nde meydana gelen 4.6’lık depremin Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerle ilişkisi bulunmadığını vurguladı, son depremlerin Marmara faylarını tetiklemesinin söz konusu olmadığını söyledi.
7.02.2023Gündem
Uzmanlar deprem fırtınasını yorumladı: Tam anlamıyla ‘Kozmik Afet’
Uzmanlar deprem fırtınasını yorumladı: Tam anlamıyla ‘Kozmik Afet’Uzmanlar 10 ili yerle bir eden depremlerin ivmesinin, yerçekimi ivmesinin 2 katı büyüklüğünde olduğunu söyledi. Bu yıkıcı etkinin ‘anormal büyük’ olduğuna dikkat çeken uzmanlar, “Pazarcık’ta böyle bir deprem 1500’de oldu. O zaman ‘kozmik afet’ denmişti. Bu depremler de tam anlamıyla öyle. 500 yıldır stres biriken fay parçaları kırıldı” yorumunu yaptı.
7.02.2023Gündem
Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde 2 deprem! Son durum açıklandı
Kahramanmaraş'ta 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde 2 deprem! Son durum açıklandıKahramanmaraş'ta dün sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 5 bin 894'e yükseldi. Öte yandan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay yaptığı açıklamada, Hatay, Maraş ve Adıyaman'da 48 saat itibariyle görevli araçların dışındaki diğer her türlü aracın girişinin yasaklandığını duyurdu.
8.02.2023Gündem
THY deprem bölgesi için bilet fiyatlarını sabitledi
THY deprem bölgesi için bilet fiyatlarını sabitlediTürk Hava Yolları Adana, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Elazığ uçuşlarında bilet fiyatını 100 TL'ye sabitledi.
6.02.2023Ekonomi
Fuat Oktay: 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağız
Fuat Oktay: 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağızCumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Toplam 1541 hayatını kaybeden vatandaşımız var, 9 bin 733 yaralımız ve 3 bin 471 yıkılan binamız var. Deprem yaşanan 10 ili deprem bölgesi ilan ediyor olacağız" dedi.
6.02.2023Gündem
THY'den son dakika duyurusu! Adana, Elazığ ve Diyarbakır uçuşlarının kesintisiz devam ediyor
THY'den son dakika duyurusu! Adana, Elazığ ve Diyarbakır uçuşlarının kesintisiz devam ediyorTürk Hava Yolları (THY), deprem bölgesine ulaşmak isteyen vatandaşlar için Adana, Elazığ ve Diyarbakır uçuşlarının kesintisiz devam ettiğini duyurdu.
6.02.2023Gündem
Prof. Dr. Sözbilir: 500 yıldır stres biriktiren fay parçaları kırıldı
Prof. Dr. Sözbilir: 500 yıldır stres biriktiren fay parçaları kırıldıİzmir Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü ve Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Türkiye'yi sarsan 7.4 büyüklüğündeki depreme ilişkin, "Bugünkü depremin olduğu bölgede, 500 yıldır stres biriktiren fay parçaları kırıldı. Bu fayların deprem üretme aralığı da 400-500 yıl olduğundan bilimsel anlamda bu faylar üzerinde deprem bekleniyordu" dedi.
6.02.2023Gündem
Prof. Dr. Naci Görür'ün sözleri gündem oldu! Aylar önce böyle uyarmıştı
Prof. Dr. Naci Görür'ün sözleri gündem oldu! Aylar önce böyle uyarmıştıBilim Akademisi Üyesi Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, 11 Nisan 2022'de Zonguldak'ın Ereğli ilçesi açıklarında 4,4 büyüklüğündeki depremin ardından, "Doğu Anadolu Fayı üzerinde Erkenek, Çelikhan, Kahramanmaraş Türkoğlu yörelerinde bundan sonraki depremlerin oralarda olacağını düşünüyorum" değerlendirmesinde bulunmuştu.
6.02.2023Gündem
Deprem bölgesinde hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji tek tek açıkladı
Deprem bölgesinde hava durumu nasıl olacak? Meteoroloji tek tek açıkladıKahramanmaraş'ta meydana gelen depremden acı haberler gelmeye devam ediyor. Çok sayıda ilde hissedilen depremin büyüklüğünü AFAD 7.7 olarak duyururken, tüm birimler arama kurtarma çalışmalarına devam ediyor. Bölgeden sıcak haberler gelirken Meteoroloji de deprem bölgesi için sarı ve turuncu kodlu kar uyarısı yaptı. İşte Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya, Hatay’da hava durumu...
6.02.2023Gündem
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller Haritası
Türkiye haritası || Şehir isimleri ile detaylı renkli büyük boy Türkiye Siyasi İller HaritasıTürkiye Siyasi Haritası kuşbakışı bir düzlem üzerinden ülke sınırlarını, sınırlar dahilinde var olan askeri bloklaşmayı, kıta düzeylerini görmek isteyenlerin sık araştırdıkları konulardan birini oluşturuyor. Kullanım amaçlarına göre haritalar siyasi ölçekli harita, idari sınır ve kıta düzlemini belirtmek için kullanılır. Türkiye haritasını öğrenmek için ise öncelikle siyasi haritalar, özellikleri, neleri gösterir gibi detayları bilmek gerektiğinden haberimiz Türkiye İller Haritası ve haritalara yönelik merak edilenleri derledik.
6.02.2023Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendiKahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son açıklamaya göre depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 2 bin 921'e yükseldi.
7.02.2023Gündem
6 yaşındaki kızını boğarak öldüren annenin ifadesi ortaya çıktı! Cinayet nedeni kan dondurdu...
6 yaşındaki kızını boğarak öldüren annenin ifadesi ortaya çıktı! Cinayet nedeni kan dondurdu...6 yaşındaki küçük kızın cansız bedeni Gaziantep’te, boş arsada bulunmuştu. Suriye uyruklu Aya Necmi'yi (6), boğarak öldüren annesi Nuhha Cemmel'in (23), savcılık ifadesinde; psikolojik tedavi gördüğünü ve bir süredir Suriye uyruklu doktorun verdiği ilaçların etkisiyle kızını öldürdüğünü söylediği öğrenildi. Anne Cemmel, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.
3.02.2023Yaşam
Müge Anlı Elazığ olayı nedir, Müge Anlı iki kuzen nerede? Kayıp Mustafa Yılmaz nerede, Nurten Yılmaz ne dedi?
Müge Anlı Elazığ olayı nedir, Müge Anlı iki kuzen nerede? Kayıp Mustafa Yılmaz nerede, Nurten Yılmaz ne dedi?Müge Anlı'da aranan Mustafa Yılmaz bulundu mu, Müge Anlı Elazığ olayı nedir? ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı'da bu hafta Mustafa Yılmaz olayı araştırılıyor. Elazığ'da evlenen 25 yaşındaki genç, resmi nikahın kıyılmasından 17 gün sonra ortadan kayboldu. 20 yaşındaki Nurten Nur Yılmaz, eşinin bulunması için Müge Anlı’ya başvurdu. Aile üyeleri gözaltına alındı. Peki, Mustafa Yılmaz bulundu mu, nerede? Müge Anlı Elazığ olayı nedir?
3.02.2023Televizyon
Van TYP kura sonuçları 2023 isim listesi! TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023?
Van TYP kura sonuçları 2023 isim listesi! TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023?MEB bünyesinde yer alan TYP kapsamında yapılan işçi alımı başvuru sonuçları bazı illerde tamamlandı, başvuru yapanların kura sonuçları ve isim listesi duyurulmaya başlandı. Temizlik personeli kadrosunda Milli Eğitim Bakanlığı tarafından istihdam edilecek olan personeller için duyuru, bakanlığın il müdürlükleri tarafından yapıldı. Peki, TYP sorgulama nasıl yapılır, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? MEB İŞKUR TYP başvuru sonuçları hangi illerde açıklandı? İşte TYP kura sonuçları ve isim listesi 2023…
TYP kura sonuçları 2023! Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? esube.iskur.gov.tr
TYP kura sonuçları 2023! Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? esube.iskur.gov.trTYP sonuçları nasıl öğrenilir, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? Sorularına yanıt aranıyor. TYP sonuçları isim listesi sorgulaması devam ediyor. TYP (Toplum Yararına Programlar) kura sonuçları TYP başvurusu yapan vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde sorgulanıyor. MEB bünyesinde Toplum Yararına Programı (TYP) kapsamında işçi alımı kura sonuçları bazı illerde tamamlandı, isim listeleri duyurulmaya başlandı. Peki, TYP sonuçları ne zaman açıklanacak, TYP kura sonuçları 2023 isim listesi nasıl sorgulanır? TYP sorgulama ekranı ve MEB TYP sonuçları 2023 isim listesi sorgulama ve Muş, Sivas, Elazığ, Diyarbakır TYP sonucu öğrenme süreci…

Benzer Haber Etiketleri

Elazığ ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki elazığ haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.