Doğukan Güngör

Doğukan Güngör

Son dakika doğukan güngör haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan doğukan güngör ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını doğukan güngör haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Doğukan Güngör

haberleri sayfasında son dakika yaşanan doğukan güngör gelişmeleri de dahil olmak üzere 69 doğukan güngör haberi bulunmuştur. Tüm doğukan güngör haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kızılcık Şerbeti 41. bölüm 2. fragmanı: Nilay, Alev'e yemi attı, Umut kaçak elektrik çekti!
Kızılcık Şerbeti 41. bölüm 2. fragmanı: Nilay, Alev'e yemi attı, Umut kaçak elektrik çekti!Kızılcık Şerbeti 41 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de ekrana gelen ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın rol aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nilay, babasının cep telefonundan Alev'e yemi atıyor. Öte yandan Umut'un kaçak elektrik çektiği anlaşıldı.
27.11.2023Televizyon
Kıvılcım davayı açtı bile! Kızılcık Şerbeti'nde Doğa evlenme teklifini kabul etti! Ama...
Kıvılcım davayı açtı bile! Kızılcık Şerbeti'nde Doğa evlenme teklifini kabul etti! Ama...Kızılcık Şerbeti 39 bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa, Fatih'in evlenme teklifini kabul etti. Alev'in Apo'nun aşkından şüphelendiği fragmanda, Kıvılcım Ömer'i beklemeden boşanma davasını açtı.
10.11.2023Televizyon
Alev'in nişanı iptal, Apo Pembe'ye itiraf ediyor! Kızılcık Şerbeti'nde Doğa'nın planı ifşa oluyor
Alev'in nişanı iptal, Apo Pembe'ye itiraf ediyor! Kızılcık Şerbeti'nde Doğa'nın planı ifşa oluyorKızılcık Şerbeti 38 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Cuma akşamlarının en çok izlenen yapımının başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya yer alırken yeni bölüm fragmanında dehşet bir ayrıntı var. Alev ve Rüzgar'ın nişan yüzüğünü takmaya hazırlanan Apo, Pembe hanıma döndü ve dedi ki: "Pembe hanım..." Apo, itirafa hazırlanırken Doğa'nın intikam planı ifşa oldu.
6.11.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 38. bölüm fragmanı: Abdullah Alev'e yüzüğü taktı, Kıvılcım ayrılığı kabullendi
Kızılcık Şerbeti 38. bölüm fragmanı: Abdullah Alev'e yüzüğü taktı, Kıvılcım ayrılığı kabullendiKızılcık Şerbeti 38 bölüm fragmanı yayınlandı. Cuma akşamları Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Alev ve Rüzgar'ın nişan yüzüğünü Abdullah taktı. Kıvılcım, Ömer'in ayrılık kararını kabul etti. Öte yandan Nursema, babasına resti çekti.
3.11.2023Televizyon
Ünlü modacıdan Türkiye’de yeni işbirliği
Ünlü modacıdan Türkiye’de yeni işbirliğiDünyaca ünlü lüks moda markasının yaratıcısı Philipp Plein ve Saat&Saat’in yeni işbirliği kararı Soho House’ta gerçekleştirilen özel davetle kutlandı.
3.11.2023Vitrin
Kızılcık Şerbeti 37. bölüm 2. fragmanı: Doğa Fatih'i kendi silahıyla vurdu! "Ben biriyle yattım Fatih"
Kızılcık Şerbeti 37. bölüm 2. fragmanı: Doğa Fatih'i kendi silahıyla vurdu! "Ben biriyle yattım Fatih"Kızılcık Şerbeti 37 bölüm 2 fragmanın yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa, Fatih'i kendi silahıyla vurdu. "Ben bugün biriyle tanıştım Fatih, birlikte oldum onunla" diyen Doğa, Evlenme teklifine cevap bekleyen Fatih'i şoka soktu. Umut ve Nursema evliliği ise Pembe'nin müdahaleleriyle sona doğru ilerliyor.
31.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 37. bölüm fragmanı: Fatih Doğa'ya evlenme teklifi etti, Ömer ayrılık isteğiyle Yeşilçam'a bağladı!
Kızılcık Şerbeti 37. bölüm fragmanı: Fatih Doğa'ya evlenme teklifi etti, Ömer ayrılık isteğiyle Yeşilçam'a bağladı!Kızılcık Şerbeti 37 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fatih diz çökere Doğa'ya evlenme teklifi etti. Doğa teklifi kabul edecek mi? Öte yandan hastalığını öğrendikten sonra Kıvılcım'ın evine taşınan Ömer, ayrılmak istediğini söyleyerek adeta Yeşilçam'a bağladı.
29.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 36. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı belli oldu, Pembe ve Apo boşanıyor!
Kızılcık Şerbeti 36. bölüm 2. fragmanı: Doğa'nın intikam planı belli oldu, Pembe ve Apo boşanıyor!Kızılcık Şerbeti 36 bölm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fatih, "Lütfen izin ver, kendimi affetireyim" diye Doğa'ya yalavardı. Doğa, "Her şeye senin için katlanıyorum. Ama az kaldı" diyerek intikam için startı verdi. Öte yandan Umut önce Apo'ya şimdi de Fatih'e resti çekti.
26.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 36. bölüm fragmanı: Umut Apo'ya resti çekti, Kıvılcım balonu öğreniyor!
Kızılcık Şerbeti 36. bölüm fragmanı: Umut Apo'ya resti çekti, Kıvılcım balonu öğreniyor!Kızılcık Şerbeti 36 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Barış Kılıç'ın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema ile İbrahim karşı karşıya geldi. Ancak Ertuğrul'un gelişiyle Mihri ve Nursema kurtuldu. Öte yandan Umut, "Ben sizin kuklanız değilim, beni böyle azarlayamazsınız" diyerek Abdullah'a resti çekti.
23.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Ömer ölüyor mu? Barış Kılıç Kızılcık Şerbeti'nden ayrılıyor mu?
Kızılcık Şerbeti Ömer ölüyor mu? Barış Kılıç Kızılcık Şerbeti'nden ayrılıyor mu?Kızılcık Şerbeti Ömer ölüyor mu sorusunun yanıtı merak ediliyor. Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı diziden bir ayrılık haberi geldi. Uzun süredir hastalığıyla gündeme gelen Ömer karakteri Kızılcık Şerbeti'ne veda ediyor.
20.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 35. bölüm 2. fragmanı: Fatih ikinci bir şansı hakediyor! Pembe'nin Alev planı...
Kızılcık Şerbeti 35. bölüm 2. fragmanı: Fatih ikinci bir şansı hakediyor! Pembe'nin Alev planı...Kızılcık Şerbeti 35 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın Mihri'ye ulaşma çabaları devam etti. Kıvılcım'ın Fatih hakkında, "Herkes ikinci bir şansı hakeder" demesi seyircinin tepkisini çekti. Öte yandan Ömer'in ölümü yakında geliyor.
19.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 35. bölüm fragmanı: Nursema Mihri'ye itiraf etti, Abdullah'tan Alev'e korkutan teklif geldi!
Kızılcık Şerbeti 35. bölüm fragmanı: Nursema Mihri'ye itiraf etti, Abdullah'tan Alev'e korkutan teklif geldi!Kızılcık Şerbeti 35 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Ünallar'ın konağına Nursema'nın eski kocası İbrahim geldi. Ancak Ertuğrul'un kızı Mihri'nin nişanlısı olarak. Nursema'nın Mihri'ye İbrahim'in nasıl bir psikopat olduğunu açıklayacağı yeni bölümde Abdullah'tan Alev'e inanılmaz bir teklif geldi.
13.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 34. bölüm 2. fragmanı: Doğa Fatih'i tek lafla devirdi, Nursema Umut'u gözden çıkardı!
Kızılcık Şerbeti 34. bölüm 2. fragmanı: Doğa Fatih'i tek lafla devirdi, Nursema Umut'u gözden çıkardı!Kızılcık Şerbeti 34 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fatih, Doğa'yı eve aldığında ona sahip olabileceğni sandı. "Sen kendinden başka kimseyi sevemezsin" diyen Doğa, Nursema'dan bir itiraf duyuyor.
12.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 34. bölüm fragmanı: Doğa, Pembe'yi masaya gömdü, Kıvılcım Ömer'in hastalığını duyuyor
Kızılcık Şerbeti 34. bölüm fragmanı: Doğa, Pembe'yi masaya gömdü, Kıvılcım Ömer'in hastalığını duyuyorKızılcık Şerbeti 34 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Doğa, yemek masasında Pembe'ye had bildirdi. "Siz çocuklarınızı nasıl büyüttüyseniz ben tam tersini yapacağım" diyen Doğa, bebeğine zor da olsa kavuştu. Öte yandan Kıvılcım, Ömer'in hastalığını duyuyor.
9.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Helin'i kim oynuyor? Ebru Destan kimdir, kaç yaşında? Ebru Destan hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Helin'i kim oynuyor? Ebru Destan kimdir, kaç yaşında? Ebru Destan hangi dizilerde oynadı?Ebru Destan Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları arasına katıldı. Eski manken, şarkıcı ve oyuncu olan Ebru Destan, Helin karakteriyle Kızılcık Şerbeti oyuncuları arasında yerini aldı. Başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı Kızılcık Şerbeti Helin kimdir?
6.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm 2. fragmanı: Nursema Umut'un ihanetini anladı, Doğa bebeği için Kıvılcım'dan vazgeçti
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm 2. fragmanı: Nursema Umut'un ihanetini anladı, Doğa bebeği için Kıvılcım'dan vazgeçtiKızılcık Şerbeti 33 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Fatih sonunda Doğa'ya Ünallar'ın konağına getirmeyi başardı. Ancak tek bir şartla: Doğa bir daha annesini göremeyecek! Öte yandan Nursema, Umut'un ihanetini yavaş yavaş anlamaya başladı.
4.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!
Kızılcık Şerbeti 33. bölüm fragmanı: Kıvılcım kumpası çökertti, Doğa'nın yeni aşkı Rüzgar geldi!Kızılcık Şerbeti 33 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Kıvılcım, Doğa'ya kurulan kumpası çökertti. "Benim kızıma tuzak kurmuş, seni de buna alet etmiş" diyerek Ömer'i suçlayan Kıvılcım aşktan başını kaldırdı. Ömer ise Fatih'e, "Amca deme bana yıkıl karşımdan" diyerek eski haline döndü.
1.10.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Rüzgar'ı kim oynuyor? Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Rüzgar'ı kim oynuyor? Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?Kızılcık Şerbeti Rüzgar kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı diziye Rüzgar karakteriyle Yiğit Kirazcı dahil oldu. Seyircinin de "Yiğit Kirazcı kimdir, hangi dizilerde oynadı?" sorgusu başladı. İşte Yiğit Kirazcı hakkında bilgiler.
29.09.2023Gündem
Ertuğrul Nursema'ya değil O'na geldi! Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah aşkı bitiyor
Ertuğrul Nursema'ya değil O'na geldi! Kızılcık Şerbeti'nde Alev ve Abdullah aşkı bitiyorKızılcık Şerbeti dizisinde ters köşe geldi. Cuma akşamları yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Kayra Şenocak'ın yer aldığı dizinin son bölümünde Ertuğrul karakteri seyirciyle buluştu. Kadroya dahil olmasıyla Nursema'nın yeni aşkı olduğu hakkında iddiaların konuşulduğu Ertuğrul, Alev ve Abdullah ilişkisinin tam ortasına düştü.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!
Kızılcık Şerbeti 32. bölüm 2. fragmanı: Nursema boşanıyor, Doğa Cemre'yi kaçırıyor!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm 2 fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Doğukan Güngör'ün yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Nursema'nın boşanma kararı yer aldı. Abdullah Umut'u uyardı: "Sen bu gece işlerine ara mı versen acaba, ben sana yardımcı olurum" Öte yandan Doğa, Cemre bebeği kaçırıyor ancak Fatih son anda polise yakalatıyor.
28.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!
Kızılcık Şerbeti 32.bölüm fragmanı: Fatih iftira attı, velayeti aldı! Alev'in evleneceği kişi O çıktı!Kızılcık Şerbeti 32 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında mahkeme görüldü. Fatih, tek bir sebeple Cemre'nin velayetini Doğa'dan aldı. Salonda Doğa kriz geçirirken Pembe'nin güle oynaya çıkması dikkat çekti. Alev ise bombayı patlattı: "Ben de bir duyuru yapayım, evleniyorum. Hem de çok yakında"
23.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir? Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir? Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı?Kızılcık Şerbeti Ertuğrul kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör'ün yer aldığı diziye yeni bölümde Ertuğrul karakteriyle Kayra Şenocak dahil oluyor. Nursema ile yakınlaşacak olan Ertuğrul'u oynayan Kayra Şenocak kimdir? Kayra Şenocak hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar...
22.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Neslihan'ı kim oynuyor? Aysun Demir Kurtuldu kimdir, hangi dizilerde oynadı?
Kızılcık Şerbeti Neslihan'ı kim oynuyor? Aysun Demir Kurtuldu kimdir, hangi dizilerde oynadı?Kızılcık Şerbeti Neslihan kimdir sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Ceren Karakoç, Doğukan Güngör'ün yer aldığı diziye Neslihan karakteriyle Aysun Demir Kurtuldu da dahil oldu. Peki Aysun Demir Kurtuldu kimdir, kaç yaşında? Aysun Demir Kurtuldu hangi dizilerde oynadı?
22.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı belli oldu! Ömer'in hastalığı nedir?
Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı belli oldu! Ömer'in hastalığı nedir?Kızılcık Şerbeti Ömer'in hastalığı ne sorusunun yanıtı merak ediliyor. Show TV'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin son bölümünde Ömer hastalığını öğrendi. Ailesinden bu haberi gizleyen Ömer ve Kıvılcım arasındaki bağ daha da güçlendi. Peki Kızılcık Şerbeti dizisinde Ömer'in hastalığı nedir?
22.09.2023Televizyon
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli oldu
Kızılcık Şerbeti 31. bölüm fragmanı: Abdullah Cemre bebeği kaçırıyor, Ömer'in hastalığı belli olduKızılcık Şerbeti 31 bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv'de yayınlanan ve başrollerinde Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya'nın yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanında Alev'in "Aşkını itiraf etsene" diyerek Abdullah'ı darlaması anında Pembe her şeyi öğreniyor. Öte yandan Ömer'in hastalığı da belli oldu.
17.09.2023Televizyon

Benzer Haber Etiketleri

Doğukan Güngör ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki doğukan güngör haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.