3 Dönem

3 Dönem

Son dakika 3 dönem haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan 3 dönem ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını 3 dönem haber sayfamızda bulabilirsiniz.

3 Dönem

haberleri sayfasında son dakika yaşanan 3 dönem gelişmeleri de dahil olmak üzere 15.032 3 dönem haberi bulunmuştur. Tüm 3 dönem haberleri aşağıda listelenmiştir.
Açık Lise (AÖL) 4. dönem sınavları yapılacak mı? Açık lise ek sınav olacak mı 2023?
Açık Lise (AÖL) 4. dönem sınavları yapılacak mı? Açık lise ek sınav olacak mı 2023?Açık Öğretim Lisesi 3. dönem sınavları çevrim içi olarak tamamlandı. Milli Eğitim Bakanlığı takvimine göre 28 Temmuz-9 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen sınavların ardından gözler 4. Dönem sınavların yapılıp yapılmayacağına çevrildi. Peki, Açık Lise AÖL 4. dönem sınavları yapılacak mı? Açık lise ek sınav olacak mı 2023?
26.08.2023Eğitim
Açık Lise 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? AÖL Açık Öğretim lisesi sınav sonuçları açıklandı mı 2023? AÖL sınav sonuçları sorgulama ekranı
Açık Lise 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak 2023? AÖL Açık Öğretim lisesi sınav sonuçları açıklandı mı 2023? AÖL sınav sonuçları sorgulama ekranıAçık lise sınav sonuçları açıklandı mı, AÖL sınav sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak (3. Dönem)? Çevrim içi olarak yapılan Açık Öğretim Lisesi (AÖL) 3. dönem sınavları tamamlanınca sınav sonuçları içi bekleyiş devam ediyor. Açık Öğretim Kurumları 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı 3. Dönem Sınavları 28 Temmuz– 9 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Peki, Açık Öğretim Lisesi sınav sonuçları nasıl öğrenilir? AÖL 3. dönem sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AÖL sınav sonuçları açıklandı mı?
24.08.2023Eğitim
AÖL 2023-2024 AÖL kayıt ne zaman? Açık lise online sınavı hangi tarihte bitiyor? Açık lise sınav giriş ekranı
AÖL 2023-2024 AÖL kayıt ne zaman? Açık lise online sınavı hangi tarihte bitiyor? Açık lise sınav giriş ekranıAçık öğretim lisesi 3. dönem online sınavları devam ediyor. Adayların AÖL yeni kayıt dönemi araştırması da sürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 2023 yılı 3. dönem AÖL sınav uygulaması 28 Temmuz'da başlamıştı. Peki 2023-2024 AÖL kayıtları ne zaman başlıyor?
30.07.2023Gündem
AK Parti’de seçim takvimi belli oldu! Yerel seçimlere hazırlık başladı
AK Parti’de seçim takvimi belli oldu! Yerel seçimlere hazırlık başladıAK Parti’de Mart 2024 yerel seçim için adaylık başvurularının kasım ayının ilk haftası, temayül yoklamalarının ise kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanıyor. Aday tanıtım ve beyanname toplantısının da ocak ayı sonunda beraber yapılacağı belirtiliyor.
19.07.2023Gündem
Türkiye Yüzyılı'nın ilk bakanları! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi açıkladı
Türkiye Yüzyılı'nın ilk bakanları! Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni kabineyi açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Çankaya Köşkü'nde yeni Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ni açıkladı. Yeni kabine ilk toplantısını Salı günü gerçekleştirecek.
3.06.2023Gündem
Bursa'da AK Parti 10, CHP 6, MHP ve İYİ Parti 2’şer vekil çıkardı
Bursa'da AK Parti 10, CHP 6, MHP ve İYİ Parti 2’şer vekil çıkardıBursa'da, 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nde AK Parti 10, CHP 6, MHP ve İYİ Parti ise 2’şer milletvekili çıkardı.
15.05.2023Gündem
4 adaylı seçim ikinci tura kalır mı? Bülent Turan'dan 14 Mayıs açıklaması
4 adaylı seçim ikinci tura kalır mı? Bülent Turan'dan 14 Mayıs açıklamasıAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, CNN TÜRK Ankara temsilcisi Dicle Canova'nın sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci tura kalıp kalmayacağı ile ilgili soruya Bülent Turan "AK Parti'yi 40'larda Erdoğan'ı 50'lerde görüyorum. Her zamankinden fazla oy alacak. Bizim rakibimiz yok, Erdoğan farkla kazanır." dedi.
26.04.2023Gündem
328 milletvekili, son kez Genel Kurul'a katılacak
328 milletvekili, son kez Genel Kurul'a katılacakTBMM’de, '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' nedeniyle gerçekleştirilecek özel oturumda, partilerin milletvekili aday listelerinde yer almayan 328 milletvekili, son kez Genel Kurul'a katılacak.
22.04.2023Gündem
Erdoğan'ın masasındaki son anket! Bakan Soylu açıkladı
Erdoğan'ın masasındaki son anket! Bakan Soylu açıkladıKatıldığı televizyon programında gündeme ilişkin gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, son anket sonuçlarını da paylaştı.
15.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: Meydanların dili 'Bize yürüyün' diyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: Meydanların dili 'Bize yürüyün' diyorCumhurbaşkanı Erdoğan CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında gündeme ilişkin merak edilen soruları yanıtladı. Erdoğan 'Seçimler ilk turda biter mi?' sorusuna "Meydanların dilini en iyi bu fakir anlar. Meydanların dili 'Bize yürüyün' diyor. Meydanlarda bunu görüyorum. Milletimin bu noktada işi zora sokmadan bitireceği inancındayım. Bu kararlılığı Pendik, Bağcılar, deprem bölgesinde gördüm. Milletim işi zora sokmadan bitirecektir diye düşünüyorum." şeklinde cevap verdi. Öte yandan TCG Anadolu ile ilgili eleştirilere sert tepki gösteren Erdoğan, "Şu eseri görüp eleştiri getirmek, yenilir yutulur değil. Herkesin gurur duyması lazım" dedi.
12.04.2023Gündem
AK Parti adaylarını tanıtacak! Beyanname mesajları ne olacak?
AK Parti adaylarını tanıtacak! Beyanname mesajları ne olacak?AK Parti'de liste maratonu sona erdi. Sırada seçim beyannamesi açıklanacağı aday tanıtım toplantısı var. Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün 600 ismi kamuoyuna duyuracak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Arena önündeki vatandaşlara seslendi. Erdoğan, "Gümbür gümbür 14 Mayıs'a gidiyoruz. Buradaki katılımı görünce mutluluğum daha da arttı." diye konuştu.
11.04.2023Gündem
(AK Parti aday listesi 2023) AK Parti milletvekili adayları tam liste kimlerden oluşuyor, hangi bakan nerede milletvekili adayı oldu? 2023 milletvekili adayları!
(AK Parti aday listesi 2023) AK Parti milletvekili adayları tam liste kimlerden oluşuyor, hangi bakan nerede milletvekili adayı oldu? 2023 milletvekili adayları!İl il AK Parti milletvekili aday listesi sorgulaması devam ediyor. AK Parti milletvekili adayları 2023 tam liste belli oldu. YSK’nın 14 Mayıs seçim takvimine göre 9 Nisan partilerin milletvekili listelerini teslim etmeleri için son tarihti, listeler teslim edildi. AK Parti Milletvekili adayları belirlendi. 3 dönem kuralı uygulanan AK Parti'de 27. Dönem'de görev alan milletvekillerinin yüzde 65'i değişti. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, kendi istekleri doğrultusunda aday olmazken, aday listesindeki en genç isim 18 yaşındaki Nisa Alptekin, en yaşlı aday da 73 yaşındaki Şamil Ayrım oldu. Peki, AK Parti 2023 Milletvekili adayları kimler oldu? İşte Ankara, İstanbul, Hatay, Adana, Urfa, Gaziantep, Mardin, Konya, Muğla, Kütahya AK Parti Milletvekili tam aday listesi 2023…
10.04.2023Gündem
AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu! İşte en genç aday...
AK Parti'nin milletvekili aday listesi belli oldu! İşte en genç aday...AK Parti üç dönem kuralı nedeniyle 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde aday listesinde büyük bir değişim yaşandı. 27. Dönem'de görev alan milletvekillerinin yüzde 70’i değişti. En genç milletvekili adayının ise 19 yaşında bir üniversite öğrencisi oldu.
9.04.2023Gündem
AK Parti'nin aday listesi netleşti!
AK Parti'nin aday listesi netleşti!AK Parti milletvekili aday listelerine son şeklini verdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan listelerin belirlenmesi sürecinde yoğun mesai yaptı. Listeler hazırlanırken 3 dönem kuralını uygulayan AK Parti, 2023 seçimlerine büyük değişimle girecek. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Ankara 3. Bölge 1. sıradan aday oldu. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul 2. Bölge 1. sıra, Çalışma Bakanı Vedat Bilgin Ankara 2. Bölge 1. sıra, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Antalya 1. sıradan aday. İşte tam liste...
9.04.2023Gündem
AK Parti milletvekili aday listesinden son durum
AK Parti milletvekili aday listesinden son durumMilletvekili aday listeleri bugün saat 17.00'ye kadar YSK'ya teslim edilecek. AK Parti'de ise hareketlilik son sürat devam ediyor. Gelen ilk bilgilere göre kadın milletvekili sayısı geçen döneme göre artırıldı ve 3 dönem kuralı istinasız olarak uygulanıyor.
9.04.2023Gündem
Seçim anketindeki son durumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ açıkladı: İyi bir fark var
Seçim anketindeki son durumu AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ açıkladı: İyi bir fark varTürkiye nefesini tuttu 14 Mayıs seçimlerini bekliyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ 'İyi bir fark var' diyerek anketlerdeki son durumu açıkladı.
7.04.2023Gündem
Cumhur İttifakı'nda son durum! Listenin iskeleti hazır
Cumhur İttifakı'nda son durum! Listenin iskeleti hazır14 Mayıs seçimleri yaklaşırken Ankara kulislerinde hareketlilik sürüyor. CNN TÜRK Ankara Temsilcisi Dicle Canova, Cumhur İttifakı'na ilişkin son bilgileri aktardı.
3.04.2023Gündem
Gözlerdeki kızarıklığın altındaki büyük tehlike! ‘Görme kaybına yol açabilir’
Gözlerdeki kızarıklığın altındaki büyük tehlike! ‘Görme kaybına yol açabilir’Gözlerde ani gelişen ve gözün iç dokularının iltihaplanması şeklinde kendini gösteren üveit hastalığı ile ilgili açıklamada bulunan Prof. Dr. Nur Acar Göçgil, hastalığın oluşma nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verdi. Üveit hastalığı vücudu etkileyen farklı bir hastalık sonucu da oluşabildiğini söyleyen Prof. Dr. Göçgil, “Görmenin oluştuğu makula bölgesinde ve göz siniri bölgesinde meydana gelen üveit durumlarında tedavide geç kalınması durumunda dokularda meydana gelecek hasar oluşumu nedeniyle kalıcı görme kayıpları ile karşılaşılabilmektedir” uyarısında bulundu.
1.04.2023Sağlık
AK Parti'de liste mesaisi! 3 dönem kuralına takılanlar arasında dikkat çeken isimler var
AK Parti'de liste mesaisi! 3 dönem kuralına takılanlar arasında dikkat çeken isimler varAK Parti’de milletvekili adayları için yapılan temayül yoklamasının ardından 27 Mart’ta başlatılan mülakat süreci bugün sona erecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki üst komisyon ise çalışmalarına pazartesi günü başlayacak ve milletvekili listelerine son şeklini verecek.
1.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücrete ara zam müjdesi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan asgari ücrete ara zam müjdesiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısında konuştu. TOGG ön siparişinin 177 bini geçtiğini duyuran Erdoğan, "Bu tablo milletimizin lisansı, tasarımı ve üretimiyle gerçek anlamda ilk yerli otomobile samimiyetle sahip çıktığını gösteriyor." ifadelerini kullandı. Erdoğan, elektrikte tüm abonelere yüzde 15, sanayide ise doğal gazda yüzde 20 indirime gidileceğini duyurdu. Öte yandan Erdoğan asgari ücretle ilgili açıklamalarda bulundu .Erdoğan, "Temmuz'da asgari ücrete ara zam var." dedi.
29.03.2023Gündem
AK Parti'den adaylık açıklaması! Tarih belli oldu
AK Parti'den adaylık açıklaması! Tarih belli olduAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, aday müracaatlarının 16 Mart'a kadar devam edeceğini açıkladı. Yavuz, başvuru aidatı yerine AFAD'a bağış yapılacağını ifade etti.
13.03.2023Gündem
Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?
Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?Ankara'da buluşan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar ve Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer toplantı yaptı. Öte yandan Tanju Özcan’ın ismi cumhurbaşkanı adayları arasında geçiyor. Peki, Tanju Özcan CHP’den ihraç mı edildi, ayrıldı mı? Tanju Özkan kimdir, hangi partiden belediye başkanı, Cumhurbaşkanı adayı mı? Bolu Belediye Başkanı kimdir?
4.03.2023Gündem
EYT son dakika! Maaş ve tazminat artıyor, prim ve gün sayısı detayı
EYT son dakika! Maaş ve tazminat artıyor, prim ve gün sayısı detayıEYT ile ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Emeklilikte Yaşa Takılanlar'ın (EYT) başvuru sonrasındaki ay başından itibaren emekli maaşları hesaplanmaya başlayacak. 3 dönem için hesaplanacak maaşlarda enflasyon büyüme hızı aylık bağlama oranı ve yapılan zamlar da yer alacak. Bu ay EYT düzenlemesini içeren yasanın Meclis Başkanlığı’na gelmesi bekleniyor. EYT ile ilgili kritik maaş ve tazminat detayı ortaya çıktı. İşte haberin detayları...
6.01.2023Emekli
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Tek bir terörist dahi yakayı kurtaramayacak
MHP Genel Başkanı Bahçeli: Tek bir terörist dahi yakayı kurtaramayacakMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, 6'lı masanın anayasa çalışmasına tepki göstererek "6'sı birden dizilmiş anayasa takdimi yapıyorlar. 6'sını bir araya getirsen bir milliyetçi hareket yapmaz. Bunların yapacağı anayasa yıkım anayasası, yenilgilerin egemen olduğu toplum sözleşmesidir" dedi. Bahçeli, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi 5'er yıllık 3 dönem olsa da tamamen lider ülkeye doğru hızla götürsek" diyerek "Bu sistemden geri dönüş yoktur" ifadelerini kullandı. Bahçeli, muhtemel kara operasyonuna ilişkin, "Tek bir terörist dahi yakayı kurtaramayacak." diyerek, "Münbiç Tel Rıfat ve Ayn El Arab'ta terörist bırakılmamalıdır." açıklamasında bulundu.
29.11.2022Siyaset
Fatih Terim'in annesi son yolculuğuna uğurlandı!
Fatih Terim'in annesi son yolculuğuna uğurlandı!Teknik Direktör Fatih Terim'in dün hayatını kaybeden annesi Nuriye Terim, düzenlenen cenaze töreniyle toprağa verildi.
26.11.2022Şampiy10

Benzer Haber Etiketleri

3 Dönem ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki 3 dönem haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.