Geri Dön

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor'dan dikalifiye mi oldu?

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor'dan dikalifiye mi oldu? Sorularının yanıtlarını haberimizde paylaştık. Survivor son bölümüyle dün akşam yayınlandı ve Turabi-Adem gerginliği izleyicileri ekrana kilitledi. İşte Turabi Çamkıran hakkında merak edilenler...

Turabi Çamkıran kimdir? Survivor'dan dikalifiye mi oldu?

Survivor 2018 yarışmacılarından Turabi Çamkıran, diğer yarışmacılarla yaşadığı tartışmalarıyla gündeme geliyor. Dün akşam yayınlanan Survivor son bölümde Turabi Çamkıran'ın Turabi ile yaşadığı gerginlik gündeme oturdu.

SURVİVOR TURABİ DİSKALİFİYE Mİ OLDU?

Turbo Turabi lakabıyla ünlenen Turabi Çamkıran, Adem ile yaşadığı kavgada oldukça sinirlendi. Araya Acun Ilıcalı'nın girmesiyle ortalık yatıştı. Acun yarışmacıları uyarırken diskalifiye olaslığıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.