Gazete Vatan Logo

Survivor Turabi kimdir? (Survivor 2018 Ünlüler takımı)

Survivor Turabi kimdir? Sorusunun yanıtını haberimizde derledik. Survivor 2018 Ünlüler takımında mücadele veren Turabi Çamkıran yarışmanın en dikkat çeken isimlerinden biri... İşte bu hafta eleme adayları arasında bulunan Turabi'ye dair tüm bilgiler...

Survivor Turabi kimdir? (Survivor 2018 Ünlüler takımı)

Turabi Çamkıran Survivor 2018 yarışmasına damga vurmaya devam ediyor. Agrasif tavırları ve hırslı yapısıyla dikkat çeken Survivor Turabi'nin hayatına dair tüm bilgiler merak konusu oldu. İşte Turabi Çamkıran'a dair tüm detaylar...

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

1987 yılında Mersin'de doğdu. Aslen Kahramanmaraşlı. Hiphop Street Dans haricinde Break Dans ve birçok farklı dansı yaptı. Meslek olarak da terzilik yapıyordu. Mersin Toroslar Lisesi ve Gazi Lisesi’nde okuyup mezun olamayınca Survivor Allstar’dan sonra dışardan okuyup liseyi bitirmiştir.

Turabi Çamkıran, Mersin’de amatör şekilde tekvando, box ve muay thai ile uğraştı. Daha sonra profesyonel olarak “Muay Thai”yi yerinde öğrenme isteği ile Tayland’a gitti. Burada yerinde eğitim ile teknik ve fiziğini geliştirerek dövüşçüye dönüştü. Aynı zaman da MMA (kafes dövüşü) maçlarında da birçok ülkede müsabakalara katıldı.

Turabi Çamkıran, 2008 yılında 4.sezon “Benimle Dans Eder misin ?” dans yarışmasına katıldı. 2013 yılında Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve jüri üyeliğinde Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Eser Yenenler’in olduğu “Yetenek Sizsiniz Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. 2014 Survivor yarışmasının birincisi oldu. Ardında Survivor All Star’a katılan Çamkıran, yine birincilik koltuğunda yer aldı.