Gazete Vatan Logo
MagazinKanal D'de bayram ekranı! Özel içerikler izleyiciyle buluşacak

Kanal D'de bayram ekranı! Özel içerikler izleyiciyle buluşacak

Yaz sezonuna hızlı bir giriş yapan Kanal D, Kurban Bayramı boyunca özel içeriklerini izleyicilerle buluşturacak. Mehmet Ali Erbil’in sunduğu efsane yarışma programı “Turnike” ve Ercan Saatçi’nin ünlü isimleri ağırladığı “Çok Akustik” milyonları ekran başına kilitleyecek.

Kanal D'de bayram ekranı! Özel içerikler izleyiciyle buluşacak

Türk televizyon tarihinin sevilen yarışma programlarından biri olan “Turnike”, şovmen Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla ekrana gelecek.

Program, bayramda ünlüleri ağırlayacak. Birbirinden sürpriz konukların kıyasıya yarışacağı “Turnike”, bayramın birinci ve ikinci günü ekrana gelecek.

Kanal Dde bayram ekranı Özel içerikler izleyiciyle buluşacak

ÜNLÜ İSİMLER KONUK

Ünlü müzisyen ve yapımcı Ercan Saatçi’nin evini sanatçı dostlarına açtığı “Çok Akustik”, yeni bölümleriyle bayramda seyirci karşısına çıkacak.

Bayramın birinci gününde, sezona damga vuran “İnci Taneleri”nin yaratıcısı Yılmaz Erdoğan ve şarkıcı Elif Buse Doğan, “Çok Akustik”e misafir olacak. Sıla’nın konuk olduğu bölüm de bayramın ikinci günü yayınlanacak.

Kanal Dde bayram ekranı Özel içerikler izleyiciyle buluşacak

 NEŞELİ FİLMLER

“Mahalleden Arkadaşlar” ve “Çalgı Çengi İkimiz” komedi filmleri bayramın üçüncü günü ekran başındakilere neşeli dakikalar yaşatacak.