Gazete Vatan Logo

Ankara'da okullar tatil mi? Bugün Ankara'da (6 Şubat) okullar tatil olacak mı? Ankara Valiliği tatil açıklaması yaptı mı?

Ankara Valiliği güneybatıdan başlayacak kuvvetli rüzgârın (lodos) etkisini artırarak kuvvetli ve tam fırtına şeklinde eseceği yönünde vatandaşı uyardı. Ankara Valiliğinin yaptığı açıklamanın ardından öğrenci, öğretmen ve veliler Ankara’da okullar tatil mi? sorusunu da sormaya başladı.

Ankara'da okullar tatil mi? Bugün Ankara'da (6 Şubat) okullar tatil olacak mı? Ankara Valiliği tatil açıklaması yaptı mı?

Ankara'da okullar tatil mi sorusu vatandaşlar tarafından yoğun bir şekilde araştırılıyor. Türkiye’de soğuk hava etkisini tüm yurtta sürdürüyor. Öğrenci ve velilerin gözü kulağı Valilikler tarafından yapılacak olan tatil açıklamasına çevrildi. Uyanır uyanmaz öğrenciler arama motorları üzerinden Ankara’da bugün okul tatil mi? sorusuna cevap aradı. Peki Ankara'da bugün 6 Şubat okullar tatil mi?

Ankara Valiliği tarafından kuvvetli rüzgar ve fırtınanın beklendiği ifade edildi. Valilik tarafından yapılan açıklamanın devamında vatandaşların dikkatli ve tedbirli olmaları istendi.

Konu ile ilgili olarak açıklamada bugün sabah saatlerinden itibaren güneybatıdan başlayacak kuvvetli rüzgârın (lodos) etkisini artırarak kuvvetli ve tam fırtına şeklinde eseceği ifade edildi.

ANKARA VALİLİĞİ TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA

Ankara Valiliği tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, bugün sabah saatlerinden itibaren güneybatıdan başlayacak kuvvetli rüzgârın (lodos) etkisini artırarak kuvvetli ve tam fırtına (saatte 70-100 kilometre) şeklinde esmesi beklenmektedir. Fırtınanın, Perşembe günü akşam saatlerine kadar ilimiz genelinde etkili olmaya devam edeceği beklendiğinden kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın meydana getireceği olumsuzluklara karşı vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir.”

Haberin Devamı

ANKARA'DA OKULLAR TATİL EDİLDİ Mİ?

Ankara Valiliği tatil konusunda henüz yapılan bir açıklama yapmadı.