Geri Dön

Uygun faiz oranlı yeni kredi kampanyası! 100 bin TL'ye kadar veriliyor, vadesi...

Uygun faiz oranlı kredi fırsatı! 100 bin liraya kadar, 24 aya varan vade seçeneği ile kredi kullandırılacak. Müşterileri yakından ilgilendiriyor. Bankadan açıklama geldi. Şekerbank yeni kampanyasını duyurdu. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü'ne özel duyurulan kampanya ile mobil uygulamayı indiren ve uygulama üzerinden kredi başvurusu yapan çiftçilere ise yüzde 10 faiz indirimi sunulacak. Çiftçi müşterilerin ürünlerini daha verimli yetiştirebilmeleri için tüm bilgilere anlık ulaşabilecekleri kapsamlı mobil uygulamasına ilişkin Şekerbank tarafından detaylı bilgi de verildi.

Uygun faiz oranlı yeni kredi kampanyası! 100 bin TL'ye kadar veriliyor, vadesi...

Şekerbank, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nde yeni bir kampanya başlattı. Banka kampanya kapsamında çiftçi müşterilerinin 100 bin TL’ye kadar nakit ihtiyacını 24 aya varan vadeler ve avantajlı faiz oranları ile karşılayacak.

YÜZDE 10 FAİZ İNDİRİMİ

Şekerbank, kampanya ile çiftçi müşterilerinin ürünlerini daha verimli yetiştirebilmeleri için tüm bilgilere anlık ulaşabilecekleri kapsamlı mobil uygulaması Hasat Mobil’i indiren ve uygulama üzerinden kredi başvurusu yapan çiftçilere ise %10 faiz indirimi sunacak.

"ÇİFTÇİLERİMİZİN İHTİYAÇLARINA YÖNELİK NAKİT DESTEĞİ SUNUYORUZ"

Şekerbank KOBİ, Perakende ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Tuğbay Kumoğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Şekerbank olarak gerek çiftçilerin gerekse tarımsal ürün ticareti yapan müşterilerimizin tüm iş süreçlerini yakından takip ediyor, üreticileri her dönem destekliyoruz. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’nün de bizim için önemi büyük. Her yıl 14 Mayıs’ta gelenekselleşen kampanyamız ile çiftçilerimizin ihtiyaçlarına yönelik nakit desteği sunmaya özen gösteriyoruz. Bu vesileyle çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutluyoruz” dedi.

Uygun faiz oranlı yeni kredi kampanyası 100 bin TLye kadar veriliyor, vadesi...

UYGULAMANIN DETAYLARI

Çiftçiler “Hasat Mobil” ile; tarlalarıyla ilgili verimlilik analizleri yapabiliyor, hasar durumunu ve tarlanın sağlık durumunu takip edebiliyorlar.

Uygulama, akıllı telefona indirildikten sonra kullanıcılar kendi profillerini oluşturarak kayıt olabiliyor ve tarlalarını ekleyerek diledikleri zaman güncelleme yapabiliyor. Uydu görüntüsüne göre tarlasının sağlık durumunu anlık takip edebilen çiftçiler, uydu görüntülerinde tarlasında bozulan, sorun olan alanı diğer alanlardan farklı renkte gözlemliyor ve navigasyon yönlendirmesi ile de tarlalarındaki sorunlu alana ya da istedikleri alana hızlıca ulaşabiliyorlar.

Mobil uygulama ile çiftçiler; uygulamaya ekledikleri tarla/bahçelerine özel hava durumu, özel don, dolu, yağış, fırtına, yıldırım ve şimşek gibi doğal afet ve meteorolojik olay risklerine karşı iletilen anlık bildirimlerle önceden bilgi sahibi oluyor ve önlemini alabiliyor.

Uygulamada yer alan Kredi Talebi bölümünden çiftçiler kredi taleplerini Şekerbank’a iletebilir.

Uygulamada yer alan Ekonomik Analiz bölümünde çiftçiler bitkileri için güncel hal/borsa fiyatlarını gözlemleyebilir, tarlasına yakın alandaki ağırlıklı bitki desenini görebilir.

Uygulamada yer alan İklim Analizi bölümünde çiftçiler uygulamaya ekledikleri tarla/bahçelerinde güncel üretim sezonu içindeki en yüksek/en düşük sıcaklık verilerine tarihleri ile birlikte, en şiddetli rüzgar hızı bilgisine tarihi ile birlikte, ortalama rüzgar hızı bilgisine, en olası dolu yağış tarih tahminine, en fazla yağış miktarı bilgisine tarihi ile birlikte, ortalama yağış miktarı bilgisine ve tüm sezonun geçmiş yağış bilgilerine ulaşabilir.

Uygulamada yer alan Zirai Analiz bölümünde çiftçiler uygulamaya ekledikleri tarla/bahçelerinde güncel üretim sezonu içindeki haftalık yağış birikimini, terleme-buharlaşma birikimini, hastalık riski birikimini, sıcaklık birikimini, 4 derece altı don adetini, 32 derece üzeri yanma adetini, toprak tekstürü ve ph değerini gözlemleyebilir.

Uygulamada yer alan Notlar bölümünde çiftçiler tarımsal faaliyetlerine ilişkin aldıkları tarımsal girdilere dair notlarını girebilir ve geçmişte girdiği notlarını gözlemleyebilir.

Uygulamada yer alan Kampanyalar bölümünde çiftçiler Şekerbank’ın güncel kredi kampanyalarını, gübre, akaryakıt, yem, makine/ekipman, tohum, ilaç hasat kart anlaşmalarını gözlemleyebilir.

Uygulamada yer alan Şeker Mobil bölümünden çiftçiler çok kolay şekilde ve ücretsiz “Şeker Mobil” i indirebilir, “Şeker Mobil” üzerinden Kredi ve Hasat Kart ürünlerini içeren Taksitli Tarım Kredi ve Tarım Paketine başvurabilir, limitinin onaylandığına dair kendisine gelen bilgi ile Şekerbank Şubesine başvurarak kredisini kullanıp Hasat Kartını teslim alabilir.

Ayrıca “Hasat Mobil”i kullanan çiftçiler, mobil uygulamayı kullandıkça dijital puan toplayacaktır. Çiftçiler biriken “Dijital Çiftçi Puanları” nı uygulamadaki profil bölümünden gözlemleyebilir, “Dijital Çiftçi Puanları” na göre Şekerbank Şubesine başvurarak aşağıdaki avantajlardan faydalanabilir.

Uygun faiz oranlı yeni kredi kampanyası 100 bin TLye kadar veriliyor, vadesi...