Geri Dön

TOKİ müşteri hizmetleri numarası kaç? İşte TOKİ bilgi hattı numaraları ve TOKİ telefon numarası bilgileri!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Sosyal Konut Projesi başvuruları geçen hafta başladı. Dar gelirliyi ev sahibi yapmak ve kira yükünden kurtarmak amacıyla başlatılan kampanyada ilk hafta geride kalırken, başvurulara ilgi her geçen gün büyüyerek devam ediyor. 2+1 ve 3+1 seçenekli olarak başlatılan ve 81 ilde yapılacak dev konut projesi ile ilgili pek çok kişi bir yandan maliyet ve ödeme konusunda araştırmalarına devam ederken bir yandan da başvurularını yapmaya devam ediyor. TOKi ile ilgili pek çok kişi aklındaki soruları TOKİ uzmanlarına danışmak ve ayrıntılı bilgi alabilmek için TOKİ’nin iletişim hattı numaralarını araştırıyor. Peki, TOKİ müşteri hizmetleri numarası kaç? İşte TOKİ bilgi hattı numaraları ve TOKİ telefon numarası bilgileri!

TOKİ müşteri hizmetleri numarası kaç? İşte TOKİ bilgi hattı numaraları ve TOKİ telefon numarası bilgileri!

TOKİ tarafından ülke genelinde başlatılan ucuz konut kampanyasına başvurular çığ gibi büyüyor. Dar gelirlinin kira öder gibi ucuz maliyetle ev sahibi olabilmesini kolaylaştırmak için başlatılan kampanyada ilk günden rekor başvuru elde edilmişti. Farklı seçenekler ve 81 ilde başlatılacak projelerden farklı kesimlere büyük ayrıcalıklar tanınıyor. Başta asgari ücretlinin ödeyebileceği şekilde kolaylaştırılan taksit imkanları, genç, emekli ve engelli vatandaşlar için alınan ayrı başvurularla bu sefer TOKİ ihtiyaç sahiplerine odaklandı. Pek çok vatandaş süreci yakından takip ederken aklındaki soruları da TOKİ uzmanlarına danışmak ve bilgi almak için TOKİ’nin müşteri hizmetleri numaralarını araştırıyor. Peki, TOKİ iletişim hattı numaraları kaç? İşte TOKİ çağrı merkezi telefon numarası ve TOKİ iletişim bilgileri!

TOKİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARASI KAÇ?

TOKİ sosyal konut projesi ile ilgili uzmanlardan bilgi almak, başvuru, ödeme ve taksit ile ilgili sorular sormak için TOKİ’nin 444 8654 numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca, TOKİ’nin toki.gov.tr sitesinden TOKİ başvurular hakkında bilgi alabilirsiniz.