Geri Dön
EkonomiTOKİ ihaleleri! 20 ilde 204 iş yeri açık arttırma ile satılacak!

TOKİ ihaleleri! 20 ilde 204 iş yeri açık arttırma ile satılacak!

TOKİ 204 iş yerini vadeli olarak açık arttırma ile satışa sundu. Trabzon, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak illerinde bulunan iş yerleri ihale ile satılacak. Peki, TOKİ ihale başvurusu nasıl yapılır? TOKİ açık arttırma ile satış için başvuru şartları ne? TOKİ iş yeri açık arttırma tarihi ne zaman? İşte detaylar…

TOKİ ihaleleri! 20 ilde 204 iş yeri açık arttırma ile satılacak!

TOKİ duyurdu! 20 ilde iş yerleri ihale ile satışa çıkıyor. 204 iş yeri ihale ile satışa sunulacak. İş yerlerinin bulunduğu iller Trabzon, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak olarak açıklandı. Peki, TOKİ ihale başvurusu nasıl yapılır? TOKİ açık arttırma ile satış için başvuru şartları ne? TOKİ iş yeri açık arttırma tarihi ne zaman? İşte detaylar…

TOKİ İŞ YERİ AÇIK ARTTIRMA TARİHİ NE ZAMAN?

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Trabzon, Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak illerinde 204 iş yerini vadeli olarak açık artırma ile satışa sundu.

İhale 1 Eylül 2022 Perşembe günü düzenlenecek. İhaleye internet katılımı için kayıtlar 31 Ağustos 2022 günü saat 10.30'a kadar alınacak.

TOKİ İHALE BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Açık arttırmaya internet katılımı için kayıtlar 31 Ağustos Çarşamba günü saat 10.30’a kadar yapabilecek. Başvurular emlakmuzayede.com.tr adresinden yapılacak.

TOKİ ihaleleri 20 ilde 204 iş yeri açık arttırma ile satılacak

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN