Geri Dön
EğitimAUZEF bütünleme sınavı tarihi 2022! AUZEF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF sınav yerleri nasıl öğrenilir?

AUZEF bütünleme sınavı tarihi 2022! AUZEF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF sınav yerleri nasıl öğrenilir?

2022 AUZEF sınav takvimi belli oldu. İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) bütünleme (telafi) sınavının ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Sınav programına göre, AUZEF bütünleme sınavları ocak ayı içerisinde gerçekleşecek. Peki, AUZEF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF bütünleme sınavı yerleri açıklandı mı? AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? İşte detaylar…

AUZEF bütünleme sınavı tarihi 2022! AUZEF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF sınav yerleri nasıl öğrenilir?

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF) sınav takvimi belli olmuştu. 2022 yılında gerçekleşecek AUZEF sınavların tarihleri belli oldu. AUZEF bütünleme (telafi) sınavının ne zaman yapılacağı araştırılıyor. AUZEF’in paylaştığı sınav takvimine göre bütünleme sınavları ocak ayı içerisinde gerçekleştirilecek. Peki, AUZEF bütünleme sınavı ne zaman yapılacak? AUZEF bütünleme sınavı yerleri açıklandı mı? AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı mı? İşte detaylar…

AUZEF BÜTÜNLEME SINAVI NE ZAMAN YAPILACAK?

İstanbul Üniversitesi tarafından yayınlanan AUZEF sınav takvimine göre, yarıyıl sonu (telafi) sınavları 22-23 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYINLANDI MI?

AUZEF sınav giriş belgesi sınav tarihinden 7 gün önce auzefsinav.istanbul.edu.tr adresinden alınabilecek.

AUZEF TELAFİ SINAVLARINA KİMLER GİREBİLİR?

Telafi sınavları FF, DD ve DC harf notu olan derslere sistem tarafından otomatik olarak tanımlanıyor. Öğrencileri herhangi bir başvuru yapmasına gerek yok. FF harf öğrencinin ilgili dersten başarısız olduğunu gösteriyor, öğrencinin bu dersin sınavına girmesi zorunludur.