Geri Dön

Vakıfbank sınav başvurusu 2023! Vakıfbank sınav başvurusu 2023 ne zaman, sınav başvuru şartları neler, Vakıfbank sınavı ücreti ne kadar?

Vakıfbank resmi internet sitesi üzerinden 2023 yılına dair alım yapacağını duyurdu. Vakıfbank, yapacağı alıma dair başvuru kılavuzunu da yayınladı. Vakıfbank istihdam edilmek üzere; Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Memur alımı yapılacak. Peki, Vakıfbank sınav başvurusu 2023 ne zaman, sınav başvuru şartları neler, Vakıfbank sınavı ücreti ne kadar? İşte Vakıfbank sınav başvurusu 2023…

Vakıfbank memur ve farklı branşlarda banka personeli alımı yapıyor. Vakıfbank memur alımı başvuru süreci, şartları ilan duyurusunun ardından sorgulanıyor. Müfettiş Yardımcısı, BT Müfettiş Yardımcısı, Kontrolör Yardımcısı, Uzman Yardımcısı ve Memur Giriş Sınavı İlanı detaylarına haberimizde yer verdik. İşte Vakıfbank sınav başvurusu 2023 hakkında merak edilenler…

VAKIFBANK SINAVI BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Vakıfbank sınavı başvuruları 16.01.2023 tarihinde başladı, 28.01.2023 tarihinde sona erdi.

T.C. vatandaşı olmak,

01.01.1993 ve sonrası doğumlu olmak,

Müfettiş Yardımcısı/BT Müfettiş Yardımcısı/Kontrolör Yardımcısı unvanı için ikamet şartı aranmamaktadır.
Uzman Yardımcısı unvanına başvuran adaylar İstanbul ilinde görevlendirilecektir. Bu sebeple 16.01.2023 tarihi öncesinde İstanbul’da ikamet edilmesi zorunludur.

Memur unvanına başvuran adaylar Tablo-1’de belirtilen illerde görevlendirilecektir. Bu sebeple 16.01.2023 tarihi öncesinde söz konusu illerde ikamet edilmesi zorunludur.

Yanlış beyanda bulunan adayların başvuruları işe alım sürecinin her aşamasında geçersiz sayılacaktır.

Kamu hizmetinden yasaklı bulunmamak,

Herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almamış olmak, (Cezanın ertelenmesi, hükmün açıklanmasının geri bırakılması, paraya çevrilmiş olması veya affa uğramış olması halleri dâhildir.)

Daha önce Bankamızın işe alımla ilgili sınavlarından birine katılmış olup mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak, (Daha önce Müfettiş Yardımcılığı yazılı sınavını kazanarak Müfettiş Yardımcılığı mülakatından sonra Banka’nın herhangi bir biriminde görevlendirilenler sınava kabul edilmez.)

VAKIFBANK SINAVI NE ZAMAN?

Vakıfbank sınavı 19 Şubat Pazar günü saat 10.00’da.

VAKIFBANK SINAV BAŞVURUSU NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

https://vakifbank.istanbul.edu.tr sitesi üzerinden başvurular yapılacaktır.