Gazete Vatan Logo

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | ÖGG sınav sonuçları 85 sorgulama sayfası

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? Özel Güvenlik sınav sonuçları saat kaçta açıklanacak? diye sabırsızlıkla sorulan sorular netlik kazandı. 8 Aralık’ta gerçekleştirilen 85. dönem özel güvenlik sınavı sonuçları merak ediliyor. Gözler 85.dönem ÖGG sınav sonuçlarında. İşte Özel Güvenlik sınav sonuçları sorgulama sayfası…

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı | ÖGG sınav sonuçları 85 sorgulama sayfası

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı mı? sorusu arama motorunda sık soruların sorular arasındaydı. 8 Aralık tarihinde Özel Güvenlik 85. Temel eğitim ve 61. Yenileme eğitimi sınavlarına giren vatandaşlar beklediği sonuçlar açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğü’ne bağlı olan Özel Güvenlik Daire Başkanlığı, https://www.egm.gov.tr/ adresi üzerinden sonuçları açıkladı. İşte Özel Güvenlik sınav sonuçları sorgulama sayfası…

85.DÖNEM ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

Özel Güvenlik sınav sonuçları açıklandı. Özel Güvenlik Görevlisi sınav sonuçları "http://sinavsonuc.ozelguvenlik.pol.tr/" adresi üzerinden erişime açıldı.

ÖZEL GÜVENLİK SINAV SONUCU SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

ÖGG SINAV DEĞERLENDİRME VE YAZILI SINAVA İTİRAZ NASIL YAPILIR?

Yazılı sınava itiraz eden adaylar Halk Bankası Şubelerine sınav adı ve kimlik bilgilerini bildirerek 10 TL ücret yatıracaklardır.

Adaylar, ilgili banka hesabına yazılı sınava itiraz ücretini yatırdıktan sonra Başkanlığımızın www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirtikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır. Ayrıca banka hesabına yatırdıkları sınav itiraz ücreti dekontlarını İl Emniyet Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube Müdürlüklerine teslim edecek ve ilgili personel adayların veri girişlerini Özel Güvenlik Bilgi Sistemine yapacaktır.

Haberin Devamı

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri işleme alınmayacaktır.

Yapılan sınavla ilgili sınav soruları, cevap anahtarları, sınav sonucu, itiraz sonuçları ve sınavla ilgili talimatlar Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr web sitesinden Ar-Ge ve Bilgi Sistemleri Şube Müdürlüğü tarafından ilan edilecektir.

Yazılı sınav sonucuna itiraz ile ilgili olarak talimatın 8.1. 8.2. ve 8.3. maddelerinde belirtildiği şekilde yapılacaktır. Özel Güvenlik Daire Başkanlığına dilekçe vb. şekilde yapılan müracaatlar ile ozelguvegitim@egm.gov.tr adresine yapılan itirazlar değerlendirilmeye alınmayacaktır. Bu durum sınav salonlarında gözetmenler tarafından adaylara duyurulacaktır.

Haberin Devamı