Gazete Vatan Logo

Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı! Ekip çalışanına mesaj atınca ortalık karıştı

Müge Anlı'nın son bölümünde Nevrigül Alan'ın sır ölümü araştırılırken canlı yayında milyonları şoke eden bir olay yaşandı. Müge Anlı, kız kardeş Nazmiye'nin attığı mesajları açıklayıp isyan etti.

Müge Anlı canlı yayında çileden çıktı! Ekip çalışanına mesaj atınca ortalık karıştı

Müge Anlı'da milyonları şoke eden bir olay yaşandı. Ablası Nevrigül'ün ölümüyle ilgili ilginç açıklamalarda bulunan Nazmiye'nin, güvenlik görevlisi Yılmaz'a Instagram'dan mesajlar attığı ortaya çıktı. Bunu öğrenen Müge Anlı ise Nazmiye'ye kızdı: Elin adamına nasıl mesaj atarsın!

"PARA KARŞILIĞI BAŞKA ERKEKLERLE BİRLİKTE OLDU" İDDİASI

Cinayete kurban gittiği ve ölümüne intihar süsü verildiği değerlendirilen Nevrigül Alan’ın iddiaların odağındaki kız kardeşi Nazmiye Tutaner,canlı yayında, ablasının para karşılığı başka erkeklerle beraber olduğunu, eniştesi Remzi’nin bundan haberdar olduğunu hatta ablasından para istediğini iddia etmişti.

Nazmiye Tutaner, iddiaları sonrası hem eniştesi Remzi Alan’dan hem de ailesinden yalan söylediği, ablasına iftira attığı yönünde tepki almıştı.

"CİNSEL SALDIRIDA BULUNDU"

Nazmiye Tutaner, ortaya attığı iddia sonrası “Birinin ağzını aradım” diyerek ablasının ölümüyle ilgili sosyal medyadan kendisine gelen “Doğan, Nevrigül’e tecavüz ediyor. Daha sonra asıp öldürdü” yazılı mesajı paylaştı.

Haberin Devamı

Kardeşi Nazmiye’yi hedef alan ve bildiklerini gizlediğini iddia eden Abdullah Tutaner ise “Doğan denilen şahıs kimse, buraya gelsin. Kardeşim Nazmiye de tutuklansın. Nazmiye de çok şüphe var.

Ablamla sürekli gezen Nazmiye’ydi. Ablamın her şeyi kardeşim Nazmiye biliyordu. Burada da Doğan’dan korkuyor ve anlatmıyor. Bu kız bize hainlik yapıyor” dedi.

"BEN ZATEN AĞABEYİMİ SEVMİYORUM"

Ağabeyinin sözleri sonrası sinirlenen Nazmiye Tutaner, “Allah’tan başka kimseden korkum yok. Şu an gelip tutuklasınlar beni. Ben zaten ağabeyimi sevmiyorum. Ondan nefret ediyorum. Katil bulunduktan sonra alıp başımı gideceğim” diyerek öfkesine hakim olamadı.

MÜGE ANLI'DA YENİ GELİŞME

Müge Anlı'da ilginç bir olay yaşandı. Nevrigül Alan'ın sır ölümü araştırılırken; kız kardeşi Nazmiye'nin canlı yayında olaylara müdahale etmek için yanında oturan güvenlik görevlisine mesajlar attığı ortaya çıktı.

"NİYE İKİDE BİR ÖNÜME GEÇİYORSUN?"

Nazmiye'nin Instagram'dan güvenlik Yılmaz'a yazdığını öğrenen Müge Anlı ise "Sen bu çocuğu nasıl buldun… 'Sen niye ikide bir hep benim önüme geçiyorsun?' diye mesaj atmış.

Haberin Devamı

MÜGE ANLI: AZIP KUDURMUŞSUNUZ!

'Cevap ver de sana önemli bir şey söyleyeceğim' demiş. Azıp kudurmuşsunuz. Kusura bakma. Elin adamına nasıl mesaj atarsın. Nerden buldun adını soyadını Instagram'ını. Yapamazsınız ya. Siz kadınsınız.

Kadın dediğin bir durur. Erkek gelir. Saldırılmaz" ifadelerini kullandı.