Geri Dön

Evde bebek cesedi bulundu! Anne ve sevgilisi aranıyor, darp ve izmarit izleri...

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde bir evde, 21 aylık bebek cesedi bulundu. Bebeğin cesedinde darp ve izmarit izleri olduğu öğrenildi. 2 kardeş koruma altına alınırken, anneleri ve sevgilisi aranıyor.

Evde bebek cesedi bulundu! Anne ve sevgilisi aranıyor, darp ve izmarit izleri...

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Cumhuriyet Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, evde kardeşlerinin hareketsiz kaldığını gören 2 çocuğun ağlama sesleri üzerine bölgeye güvenlik güçleri sevk edildi.

ÇOCUKLAR AĞLARKEN BULUNDU

Olay yerine giden ekipler, müstakil evin içine girdiğinde biri 9 aylık, diğeri 5 yaşındaki çocukları ağlarken buldu. Ekipler, üçüncü kardeş olan 21 aylık Murat Aslan Kılıç’ın ise hayatını kaybettiğini belirledi. Vücudunda izmarit ve darp izleri olan bebeğin cansız bedeni, otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı.

ANNELERİ İLE SEVGİLİSİ ARANIYOR

Sonrasında evdeki 2 çocuk, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı. Hayatını kaybeden bebeğin babasının cezaevinde olduğu öğrenildi. Evde bulunan 3 çocuğun annesi olduğu kaydedilen Güler (27) ile sevgilisi her yerde aranıyor.Öte yandan bebeğin kesin ölüm nedeni otopsinin ardından ortaya çıkacak.