Gazete Vatan Logo
GalatasarayFatih Terim'den bomba Galatasaray paylaşımı

Fatih Terim'den bomba Galatasaray paylaşımı

Galatasaray'ın eski teknik direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Fatih Terim'den bomba Galatasaray paylaşımı

Galatasaray'ın eski futbolcusu ve teknik direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Sarı-kırmızılı kulübe, 50 yıl önce bugün ilk imzasını atan Fatih Terim'in paylaşımı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Fatih Terim sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"Hayat, koca bir döngüden ibaret… Size 50 yıl boyunca sayısız hatıra yaşatıp, gün olunca sizi aynı yere getiren.

"HİKAYE SİZİN OLMAKTAN ÇIKAR"

Yarım asır önce bugün Galatasaray Adası'ndaki bir imzayla dönmeye başladı çember. O günden sonra dünyanın neresine gidersem, gideyim; ismimin yanına Galatasaray eklendi, o gururla attığım her adımı. Ömür akıp giderken bir yandan, sahip olduğum tüm duyguları, 8 Temmuz 1974 günü kurduğum üçgenin içinde yaşadım: Ailem, ailem kadar sevdiğim dostlarım ve Galatasaray. Hayat, bana şunu öğretti: Yaşadıklarınızın birini bile resmin içerisinden çıkarırsanız, bahsettiğiniz hikâye sizin olmaktan çıkar. Kendi dünyanızda başkasının hikâyesini yaşarsınız.

"G.SARAY HEP VAR OLACAK"

Haberin Devamı

Bazen içinde bulunduğunuz andan 50 yıl sonrasını düşünürken, zaman size korkutucu gelebilir. Bazen de geride bıraktığınız 50 yılınız, umutlandırır sizi. O gün heyecan dolu bir gençtim; şimdi yarım asra milyonlarca insanla kurduğu bir hayat sığdıran çok daha tecrübeli biri… Ne mutlu ki; 50 yıl sonra da, 100 yıl sonra da… Galatasaray, hep var olacak. Hikâyemde bana eşlik eden, hikâyemi benimle yaşayan herkese teşekkür ederim."

Fatih Terimden bomba Galatasaray paylaşımı