Gazete Vatan Logo
Fenerbahçe Altay Bayındır, Manchester United'da herkesi şaşırttı! Aracıyla geri döndü: Hiçbir oyuncu yapmadı

Altay Bayındır, Manchester United'da herkesi şaşırttı! Aracıyla geri döndü: Hiçbir oyuncu yapmadı

Altay Bayındır yaptığı hareketle herkesi şaşırttı. Sezon başında Fenerbahçe'den Manchester United'a transfer olan Altay Bayındır gündem oldu. Genç bir Manchester United taraftarının hediyesini alan Altay Bayındır sonrasında aracıyla tesislere geri döndü ve yaptığı hareket alkış aldı. İşte son dakika haberin detayları...

Altay Bayındır, Manchester United'da herkesi şaşırttı! Aracıyla geri döndü: Hiçbir oyuncu yapmadı

Manchester United taraftarı henüz maç oynamamasına rağmen Altay Bayındır'a büyük ilgi gösteriyor. Kendisine verilecek şansı sabırla bekleyen milli eldivenin antrenman çıkışı yaşadığı olay sosyal medyada bir anda gündem oldu.

Kendisi için özel hazırlanan tozluk hediyesi karşısında çok mutlu olan Altay Bayındır, minik taraftarla fotoğraf çekilmeyi de ihmal etmedi. Diğer futbolcuların arabalarını durdurmadan gitmesi sonrası Altay Bayındır'ın taraftarlarla özel olarak ilgilenmesi büyük alkış aldı.

Aldığı hediye sonrası çok şaşıran ve mutlu olan Altay Bayındır sürpriz bir hamle yaptı. Arabasını tekrardan tesislere çeviren milli eldiven, soyunma odasına gidip maç eldivenlerini getirdi.

Sonrasında bu eldivenleri imzalayıp minik taraftara veren Altay Bayındır'ın hamlesi büyük alkış topladı. Genç çocuğun babası bu duruma, "Bu çok klas. Hiçbir zaman bunu hiçbir futbolcu yapmadı.