Geri Dön
MagazinYılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe itirafı!

Yılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe itirafı!

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Russell Crowe'un yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünde yer aldığı 'The Water Diviner' (Son Umut) filminde 'Binbaşı Hasan' karakterini canlandırmıştı. 'Organize İşler' serisini dizi olarak çekecek olan Yılmaz Erdoğan, eski rol arkadaşı Russell Crowe'la ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Yılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe itirafı!

Yılmaz Erdoğan, önceki gün tek kişilik gösterisi 'Münaşaka' ile Harbiye Açıkhava sahnesinde kendisini izlemeye gelenlere kahkaha dolu bir akşam yaşattı. Erdoğan'ı yalnız bırakmayanlar arasında annesi Süheyla Erdoğan, babası Nazım Erdoğan ve kızı Berfin Erdoğan vardı.Ünlü oyuncu ve yönetmen, edindiği gözlemler ve keyifli anektodlarla zenginleşen gösterisi öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"CEM'LE BİRBİRİMİZE SÜREKLİ SELAM ÇAKIYORUZ"

Cem Yılmaz'ın dijital paltformda yayınlanan yeni projesi 'Erşan Kuneri'nin bazı kısımlarını daha önceden izlediğini belirten Yılmaz Erdoğan, “Bence diğer işlerden daha renkli bir iş olmuş. Biz Cem’le birbirimize sürekli selam çakıyoruz. Ben Cem’e sahneden, Cem de bana dizilerden” dedi.

"O POLEMİĞİN İÇİNDE DEĞİLİM"

Zafer Algöz, başrollerinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer aldığı komedi türündeki 'Gibi' dizisi hakkındaki sözleriyle dikkat çekmişti. Sosyal medyada çok konuşulan "Gibi'nin bu seviyeye gelmesi için iki fırın ekmek, dört fırın da İzmir boyozu yemesi gerek" öesajının hatırlatılması üzerine Erdoğan, "Ben o polemiğin içinde değilim" karşılığını verdi.

"RUSSELL CROWE'A SENARYO GÖNDERECEĞİM"

Uzun süre 'Münaşaka' gösterisini yapmayacağını açıklayan Erdoğan, "Organize İşler’in senaryosunu yazmak için Köyceğiz’e gideceğim. Sonbahara kadar senaryoyu bitireceğim" dedi. "Russell Crowe’a Organize İşler dizisinde yer alması için teklif götürecek misiniz?" sorusuna, "Kendisiyle çok uzun zaman önce bunun için konuşmuştuk. Bir senaryo göndereceğim" yanıtını verdi.

2019 yılında 'Sazan Sarmalı' filmiyle vizyonda olan 'Organize İşler' serisini dizi olarak çekeceğini açıklayan sanatçı, sekiz bölüm olarak planlanan yapımın çekimlerine eylül ayında başlayacağını açıklamıştı. Erdoğan, eski filmden bazı oyuncuların dizi versiyonunda yer alacağını, yeni isimlerin de ekleneceğini belirtmişti.

 Hüseyin Altun/Milliyet