Gazete Vatan Logo
Magazin Yıldız Çağrı Atiksoy: Dönem dizisinde oynadığım için oje süremiyorum!

Yıldız Çağrı Atiksoy: Dönem dizisinde oynadığım için oje süremiyorum!

Dönem dizisi olan 'Kuruluş: Osman'da rol alan Yıldız Çağrı Atiksoy, kendisi gibi oyuncu olan Berk Oktay 10 Eylül'de evlenmişti. 36 yaşındaki güzel, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Didem Balçın ve Can Aydın'ın hediyesi olan özel yüzüğünü gösteren Atiksoy, " Alyansımın yanında bu yüzüğü de takıyorum ve hiç çıkarmıyorum" dedi.

Yıldız Çağrı Atiksoy: Dönem dizisinde oynadığım için oje süremiyorum!

10 Eylül akşamı Polonezköy'de düğün yapan oyuncu çift Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay, bir gün önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu. Oktay ve Atiksoy, ailelerinin ve yakın dostlarının katıldığı bir törenle mutluluğa 'evet' demişti. Nikâhtan bir kareyi kendi sosyal medya hesabından paylaşan Berk Oktay, eşi Yıldız Çağrı'yı kalbine etiketlemiş; paylaşımına da 'Öz'üm' notunu düşmüştü. Ünlü çifte binlerce beğeni ve tebrik yorumları yağmıştı.

"GÜNÜN SONUNDA BİRBİRİMİZİ GÖRÜYORUZ"

Millliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; Berk Oktay ile mutlu bir evlilik sürdüren Yıldız Çağrı Atiksoy, önceki gün alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Kış sezonu için alışverişe geldiğini söyleyen güzel oyuncu, düğün sonrası yapamadıkları balayına yazın çıkmayı planladıklarını açıkladı.

Balayı olmadı. Zaten biliyorduk, seçtiğimiz tarihlerde çalıştığımız için hiç dert etmedik. Ancak yazın gidebiliriz. Zaman ayırıyoruz birbirimize, aynı evin içindeyiz. Günün sonunda birbirimizi görüyoruz.

Haberin Devamı

"ELLERİM BİRAZ BAKIMSIZ"

Şimdilerde 'Kuruluş Osman' dizisiyle ekranlarda yer alan Atiksoy, eşi ile kendi adlarının yazılı olduğu yüzüğünü de gösterip, "Bunu Didem Balçın ile Can Aydın aldı, onların hediyesi. Üzerinde evlilik tarihimiz, Berk ile ismimiz ve sonsuzluk işareti var. Dönem dizisinde oynadığım için oje süremiyorum, ellerim biraz bakımsız. Alyansımın yanında bu yüzüğü de takıyorum, hiç çıkarmıyorum" şeklinde konuştu.

"BENİ YILDIZ'LA ALDATTI"

Öte yandan 2016 yılında dünyaevine girdiği Berk Oktay ile iki yıllık olaylı boşanma davaları Şubat 2020'de sona eren Merve Şarapçıoğlu, eski eşinin evli oldukları dönem kendisini Yıldız Çağrı Atiksoy’la aldattığını iddia ederek; şu ifadeleri kullanmıştı:

Ben çok şık bir şekilde boşanmak istedim ama olmadı. Çünkü şiddet gördüm, aldatıldım. Berk'le evliyken aldatılma olayını fark edince boşanmak istedim. Berk Bey’in ve Yıldız Hanım'ın evliliğine gölge düşürmek istemiyorum kesinlikle, ama bir şeyler oldu. Berk, 'Savaşçı' dizisini çekiyordu ve rol arkadaşı Yıldız Hanım'dı. Biz evliyken Yıldız Çağrı Atiksoy ile ilişkisi vardı. Bana tesadüfen 8 Eylül gibi gün verildi, 10 Eylül'de düğünleri vardı. Eğer mahkeme yakın bir tarihe koymasaydı ağzımı açmazdım.

Haberin Devamı