Gazete Vatan Logo
MagazinYılbaşı Gazinosu 2023

Yılbaşı Gazinosu 2023

Kanal D, yeni yıla ‘Şarkılar Bizi Söyler Yılbaşı Özel’ ile merhaba diyecek. Saat 20.00’de başlayacak ‘Yılbaşı Gazinosu’ konseptli programa Sibel Can, Hakan Altun ve Hüsnü Şenlendirici ev sahipliği yapacak. Hepsi birbirinden ünlü konukların performansları ve dans şovları, izleyenlere keyifli saatler yaşatacak.

Yılbaşı Gazinosu 2023

Programa; Uğur Aslan, Nükhet Duru, Ümit Besen, Berkay, Fatih Ürek, Koray Avcı, Arif Susam, Bülent Serttaş, Safiye Soyman, Berdan Mardini ve Tanyeli konuk olacak.

Yılbaşı Gazinosu 2023

Gencer Savaş Bandosu ve On’lar A Capella, sahne şovlarıyla programa renk katacak. Programın ilk dakikalarında Uğur Aslan, keyifli performansıyla herkesi coşturacak. Nükhet Duru ve Ümit Besen, müzikseverleri geçmişte yolculuğa çıkaracak.

Yılbaşı Gazinosu 2023

MUHTEŞEM ŞOVLAR

Berkay ile Fatih Ürek, şarkıları ve sahne şovlarıyla herkesi mest edecek. Koray Avcı ve Arif Susam, müzik resitali sunacak. Bülent Serttaş, potpurisi sırasında davulcuları ile muhteşem bir gösteriye imza atacak. Safiye Soyman, şarkıları; Berdan Mardini ise türküleri ile gazinoda yerini alacak. Tanyeli, görsel bir şölene imza atacak.

Yılbaşı Gazinosu 2023

SİBEL CAN SAHNEDE

Sibel Can ve Gencer Savaş Bandosu’nun çok özel gösterisi izleyicileri mest edecek. On’lar A Capella üyeleri, ‘Beyoğlu’nda Gezersin’ ve ‘Ben Kalender Meşrebim’ gibi sevilen şarkılardan oluşan repertuvarları ile kulakların pasını silecek.

Yılbaşı Gazinosu 2023