Gazete Vatan Logo

Cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer kimdir? İşte ünlü oyuncunun Atlas Karan Tumluer olduktan sonraki yeni hali ve biyografisi!

Cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer’in Atlas Karan Tumluer olduktan sonraki fotoğrafları gündem oldu. 2017'de cinsiyet değiştiren, İlişki Durumu Karışık dizisindeki rolüyle tanınan Aybike Esin Tumluer, adını Atlas Karan Tumluer olarak değiştirmişti. Ünlü oyuncunun son hali sosyal medyada konuşuluyor. Peki, Cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer kimdir? Atlas Karan Tumluer kimdir? Aybike Esin Tumluer’in çocuğu var mı? İşte Aybike Esin Tumluer’in yeni hali ve oynadığı diziler!

Cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer kimdir? İşte ünlü oyuncunun Atlas Karan Tumluer olduktan sonraki yeni hali ve biyografisi!

Ünlü oyuncu Aybike Esin Tumluer aldığı kararla geçtiğimiz yıllarda cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştu. 2017’de geçirdiği ameliyatla cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer adını da Atlas Karan Tumluer olarak değiştirmişti. Geçen 4 yılda Atlas Karan Tumluer’in değişimi ise dikkat çekiyor. İşte Aybike Esin Tumluer yani yeni adıyla Atlas Karan Tumluer’in biyografisi…

AYBİKE ESİN TUMLUER YENİ ADIYLA ATLAS KARAN TUMLUER KİMDİR?

Adını Atlas Karan Tumluer olarak değiştiren ünlü isim Aybike Esin Tumluer 1988 yılında dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü'nden mezun olan Tumluer, İnternational School of Comic Acting'de drama ve tiyatro oyunculuğu eğitimi aldı.

2017 yılında vizyona giren 'Şansımı Seveyim' adlı Sinema filminin yanı sıra 'Her Şey Yolunda Merkez' ve 'İlişki Durumu Karışık' isimli dizlerin kadrosunda yer aldı. 'Sesli Güldüm' komedi programında ise, 'Kocasız Okşan' karakterine hayat verdi.

Aybike Esin Tumluer, Hayati ve Diğerleri, İlişki Durumu Karışık, Ah Neriman ve Her Şey Yolunda Merkez gibi projelerde rol aldı.

Haberin Devamı

2017 yılında cinsiyet değiştiren Aybike Esin Tumluer, Atlas Karan Tumluer ismini aldı.

İŞTE ATLAS KARAN TUMLUER