Geri Dön
TelevizyonSaniye kimdir, Saniye’nin gerçek adı nedir? Discord Yetenek Sizsiniz videosu viral olan Saniye bey Mert Kaya kimdir?

Saniye kimdir, Saniye’nin gerçek adı nedir? Discord Yetenek Sizsiniz videosu viral olan Saniye bey Mert Kaya kimdir?

Discord Yetenek Sizsiniz içeriğiyle büyük beğeni toplayan, Youtube'a çektiği videolar izlenme rekoru kıran Saniye hakkında yapılan aramalar yoğunlaştı. Peki, Saniye kimdir, Saniye’nin gerçek adı nedir? Mert Kaya kimdir? İşte Discord Yetenek Sizsiniz’deki Saniye Mert Kaya…

Saniye kimdir, Saniye’nin gerçek adı nedir? Discord Yetenek Sizsiniz videosu viral olan Saniye bey Mert Kaya kimdir?

Sosyal medyada paylaştığı içeriklerle izlenme rekoru kıran ve büyük beğeni toplayan Saniye özellikle Discord Yetenek Sizsiniz içeriğiyle dikkatleri üzerine çekti. Peki, Mert Kaya Saniye kimdir? Saniye adıyla takip edilen Mert Kaya hakkında merak edilenler…

SANİYE KİMDİR?

Twitch, Youtube ve diğer sosyal medya uygulamalarını Saniye ismiyle kullanan Mert Kaya, yaklaşık 6 yıldır içerik üretiyor.

İzmir'de üniversite eğitimine devam eden Mert Kaya’nın ilk videoları 100 saniyede Minecraft gibi içeriklerden oluşup, bu içeriklerde oldukça hızlı konuşması ve eğlenceli kurgusu ile beğenilmişti.

19 Nisan 2016 yılında Youtube'a katılan Saniye'nin toplam 146.591.315 görüntülemesi var.

Videolarını Twitch yayınlarında Elraenn, Kendine Müzisyen, Pqueen gibi pek çok yayıncı da izlemektedir ve desteklemektedir.

Uzun süre Mersin'de yaşayan Saniye (Mert Kaya) sonrasında Sakarya'ya taşınmıştır.