Geri Dön
TelevizyonPantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman 2022? 48. Pantene Altın Kelebek ödülleri saat kaçta, hangi kanalda yayınlayacak?

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman 2022? 48. Pantene Altın Kelebek ödülleri saat kaçta, hangi kanalda yayınlayacak?

Altın Kelebek Ödülleri 47 yıldır sanat ve televizyon dünyasının en iyilerini ödüllendiriyor. Bu yıl 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreniyle ödüller sahiplerini buldu. Altın Kelebek bu yıl Cem Davran ve Çağla Şikel'in sunumu ile gerçekleşecek. Peki, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? İşte 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni hakkında merak edilenler...

Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman 2022? 48. Pantene Altın Kelebek ödülleri saat kaçta, hangi kanalda yayınlayacak?

48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni sahiplerini bulmayı bekliyor. 2022 yılının enlerinin seçileceği Altın Kelebek Ödüllerinin yüzde 70'lik kısmını halk, yüzde 30’luk kısmını da jüri üyeleri oyluyor. Peki, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda? 48. Pantene Altın Kelebek ödülleri ne zaman verilecek

PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ NE ZAMAN?

Televizyon dünyasının en uzun soluklu ve prestijli ödülleri Altın Kelebek, bu sene Cem Davran ve Çağla Şikel'in sunumu ile 4 Aralık Pazar günü 19.45'te canlı yayınla Kanal D'de ve Teve2'de!