Geri Dön
TelevizyonKuruçeşme'de büyük kutlama! Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde

Kuruçeşme'de büyük kutlama! Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde

Türk Pop Müziği’nin duayen yorumcusu Alpay, Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda Poll Production by Polat Yağcı organizasyonu ile 55. sanat yılını Paraf Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde önceki akşam sevenleriyle kutladı.

Kuruçeşme'de büyük kutlama! Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde

87 yaşındaki usta sanatçı Alpay, 1960’lı yıllarda başladığı ölümsüz kariyerinin 55. yılını Paraf Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle kutladı. Yaklaşık iki buçuk saat boyunca ara vermeden sahnede kalan Alpay performansıyla müzikseverlerden büyük alkış aldı. Birçok şarkısının hikayelerini de sahnesinde sevenleriyle paylaşan Alpay, “Fabrika Kızı”, “Gitme”, “Yanımda Kal” gibi klasiklerini her yaştan ziyaretçisi ile birlikte söyledi. Alpay ile kimi zaman romantizm rüzgârına, kimi zaman flamenko esintilerine kapılan müzikseverler Boğazın eşsiz atmosferinde dans ederek eşlik etti.

Kuruçeşmede büyük kutlama Alpay, 55. sanat yılında Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde

Duayen sanatçı, Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde sürpriz konuklarıyla müzik ziyafetini ikiye katladı. 55. sanat yılını taçlandırdığı “Alpay’a Saygı” proje albümünde yer alan sanatçı dostlarıyla ilk kez Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde bir araya geldi. Alpay’ın her biri müzik tarihine damga vuran klasiklerini Mirkelam, Kubat, Sedat Yüce, Cemil Demirbakan ve Hülya Yıldız kendine has yorumlarıyla seslendirdi.