Gazete Vatan Logo
TelevizyonHüsnü Şenlendirici, 'Şarkılar Bizi Söyler' ile ekrana geri döndü!

Hüsnü Şenlendirici, 'Şarkılar Bizi Söyler' ile ekrana geri döndü!

Kanal D’nin beğeni ile izlenen eğlence programı 'Şarkılar Bizi Söyler'in sunucularından Hüsnü Şenlendirici, hastalığı nedeniyle çekimlere ara vermişti. Yaptırdığı rutin kontroller sonrasında doktorların tavsiyesi ile bir operasyon geçiren 46 yaşındaki ünlü klarnet sanatçısı, programa geri döndü.

Hüsnü Şenlendirici'nin bağırsak kanserine yakalandığı ortaya çıkmıştı. Doktorların tavsiyesi ile ameliyat masasına yatan iki çocuk babası sanatçı, 7 Nisan'da "Sağlık durumum gayet iyi, kontrol amaçlı birkaç gün daha hastanede olacağım. Kısa bir ara sonrasında hem ekranlarda hem de konserlerimde sevenlerim ile buluşacağım" açıklamasını yapmıştı.

"HAYATIN SAĞLIKTAN İBARET OLDUĞUNU İNSAN YAŞAYINCA ANLIYOR"

Hastalığı boyunca kendisine destek olan herkese teşekkür eden Hüsnü Şenlendirici, yaşadığı süreçle ilgili olarak, "Hayatın önce sağlıktan ibaret olduğunu insan yaşayınca gerçekten anlıyor" dedi.

Yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı Şarkılar Bizi Söyler'e bu hafta, Soner Olgun ve İntizar konuk oluyor.

 

Şarkılar Bizi Söyler, 73'üncü bölümü ile 29 Nisan Cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.