Gazete Vatan Logo
MagazinSurvivor Odegay Girişken ekranlara dönüyor! Yeni dizisi...

Survivor Odegay Girişken ekranlara dönüyor! Yeni dizisi...

Son olarak Survivor yarışmasında performansı ve Nisa Bölükbaşı ile aşkıyla gündeme gelen Ogeday Girişken, ekrana iddialı bir diziyle dönüyor.

Survivor Odegay Girişken ekranlara dönüyor! Yeni dizisi...

Aynı zamanda oyuncu kişiliğiyle de tanınan Survivor yarışmacısı Ogeday Girişken iddialı bir dizide başrol oynamaya hazırlanıyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre;Yakışıklı oyuncu Kanal D’nin Focus Film imzalı “O Kız” dizisiyle el sıkıştı. Özlem Günhan’ın yöneteceği diziyi, Sırma Yanık kaleme alıyor. Ay sonunda sete çıkması, ağustos ayında yayında olması planlanan dizide Ogeday Girişken, Ozan adlı internet fenomenine hayat veriyor.Bağlı olduğu ajansın evli patroniçesi Sitare Arkın’la da ilişkisi olan Ozan’ın hayatını lüks evine temizliğe gelen Zeynep allak bullak ediyor.

Dizide Ogeday Girişken’in partneri Zeynep’i genç yıldız Dilin Döğer canlandıracak. Ünlü aktör Erkan Petekkaya Zeynep’in çocuk zekasında olan babası Kadir’e hayat verecek. Dizide ayrıca Ayten Uncuoğlu, Orhan Kılıç, Asiye Dinçsoy, Zeynep Sönmez, Münire Apaydın gibi birbirinden güçlü oyuncular var. “O Kız” dizisinde Sitare Arkın’a hayat verecek oyuncu ise henüz netleşmedi.