Geri Dön
MagazinSeren Serengil Bircan Bali küs mü, neden kavga ettiler? Seren Serengil Bircan Bali olayı!

Seren Serengil Bircan Bali küs mü, neden kavga ettiler? Seren Serengil Bircan Bali olayı!

'Söylemezsem Olmaz' programının sunucuları Bircan Bali ve Seren Serengil, canlı yayında tartışma yaşadı. Seren Serengil'in "Sözümü kesme, ben konuşuyorum" çıkışına sinirlenen Bali, "Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım" diyerek tepki gösterdi. Söz konusu olayın ardından Seren Serengil Bircan Bali küs mü, Seren Serengil Bircan Bali kavgası nedir? sorularına yanıt aranmaya başlandı.

Seren Serengil Bircan Bali küs mü, neden kavga ettiler? Seren Serengil Bircan Bali olayı!

Amerika'da olduğu için sunuculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programında yer almayan Seren Serengil ile Bircan Bali arasında tansiyon yükseldi. Tartışmanın ardından Seren Serengil'in çenesi kilitlendi. Peki, Seren Serengil Bircan Bali kavgası nedir?

SEREN SERENGİL BİRCAN BALİ KAVGASI NEDİR, KÜSLER Mİ?

Demet Akalın ile ABD'ye giden Seren Serengil, tatili bitirip Türkiye'ye döndü. 'Söylemezsem Olmaz' programına çıkan Serengil, kendisinin yokluğunda canlı yayında halay çeken Bircan Bali ve Arto Dalga'ya gönderme yapınca tansiyon bir anda yükseldi.

Program açılışında Seren Serengil'in "Ben yokken yeterince programda halay çekiyorsunuz" çıkışına sinirlenen Bircan Bali, "Sen varken de dert çekiyoruz" diyerek tepki gösterdi. Bali'nin sözüne sinirlenen ve yüz ifadesi değişen Serengil ise "Sözümü kesme, ben konuşuyorum. Sözümü lütfen kesme" ifadelerini kullandı.

BİRCAN BALİ SİNİRLENDİ

Serengil'in kendisiyle emir kipiyle konuşmasına tahammül edemeyen Bircan Bali, "Efendim? Ben de konuşuyorum şu an. Lütfenli konuşuyorsak iyi olur emir kiplerini bırakalım onlar Amerika'da kaldı" dedi.

Sözlerine devam eden Seren Serengil, program akışından bahsetmeden takipçisi olduğu sokak köpekleri şiddet olayıyla ilgili gelişmeleri aktarırken Bali'nin surat ifadesi de dikkatlerden kaçmadı.

İkili arasındaki gerilimin ardından konuşmakta zorlanan Seren Serengil, ‘çenem kilitlendi’ dedi.

SEREN SERENGİL CANLI YAYINDA FENALAŞTI

Programın ortasında fenalaşan Seren Serengil’in hastanedeki görüntüsünü paylaşan sevgilisi,  “Yüksek tansiyon ve çene kitlenmesi oldu. Müşahede altına alındı” ifadelerini kullandı.