Gazete Vatan Logo
Magazin Şarkıcı Maral'ın pullarla kaplı özel plaka aracı kendisinden daha meşhur

Şarkıcı Maral'ın pullarla kaplı özel plaka aracı kendisinden daha meşhur

Gerçek adı Ceylan Başusta olan, uzun yıllar Bingöl’de Dj’lik yapan ilk albümünü 2013 yılında çıkartan şarkıcı Maral, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Yaptığı şarkılarla herkese halay çektiren şarkıcı her yanı parlayan aracı ile dikkat çekti.

Şarkıcı Maral'ın pullarla kaplı özel plaka aracı kendisinden daha meşhur

Maral, alışveriş turuna çıktığı Nişantaşı Citys'de her yanı parlayan minibüsü ile ilgi odağı oldu. Genç şarkıcı, pullarla kaplı minibüsün dekorasyonu ve adının baş harflerinden oluşan plakasının bir hayranının hediyesi olduğunu söyledi.

"ARACIM BENDEN DAHA MEŞHUR

İnanılmaz ilgi görüyor aracım. Çok emekler veriyoruz biliyorsunuz, yeni bir tekli hazırladık fakat arabam benden daha meşhur ve sokakta çok tanınıyor. Arabamızın dış kaplaması bir hayranımızın bize jesti ve sürprizi, o dekore etti. Ayrıca özel plakam da başka bir sevenimizin hediyesi.

"HER ŞEYİ AYAĞIMIZA GETİRİYORLAR"

Gördüğü ilgiden memnun olduğunu belirten Maral, son olarak sevenlerinin evine kışlık yöresel ürünler yolladıklarını söyledi.

Sevenlerimiz sağ olsunlar. Bizim için özel her şeyi ayağımıza getiriyorlar. Eksik olmasınlar, eviminiz kışlığı yazlığı her ihtiyacımı evime kadar kargoyla Anadolu'nun dört bir yanından geliyor. Bu ay kış hazırlıkları tamam. Salçam, tarhanam, turşularım Antep'ten geldi. Muzlar, portakallar, limonları Mersin'den gönderdiler. Bize fazla gönülden bağlılar.

Haberin Devamı

"SADECE HALAY ÇEKMİYORUZ"

Şarkıcı, "Bu sevginin fark edilebilmesi için dijital platformlara bakmaları, hem de sahnelerimize gelip oradaki izdihamdan görmeleri yeter. Biz sadece halay çektirmiyoruz, duygulandırıyor ve aşık ediyoruz, ağlatıyoruz" ifadelerini kullandı.