Gazete Vatan Logo
MagazinRüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?

Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?

Kanal D'nin Salı akşamlarına damga vuran Üç Kız Kardeş dizisi dün akşam seyirciyle buluştu. İclal Aydın'ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeş'in her bölümü birbirinden daha heyecanlı geçiyor. Üç Kız Kardeş yeni bölümüyle ilgili merak edilen bütün detaylar haberimizde.

Rüçhan'ın oyunu başladı! Üç Kız Kardeş 50. bölümde neler oldu?

Mine katil olduğunu itiraf etti. Dönüş ise sonunda gerçekleri bir mektup sayesinde öğrendi.

RÜÇHAN, ÖZER İLE PLAN YAPIYOR

Türkan ile Somer'in ayrılmasının nedeni olarak Rüçhan'ın geçmişte yaptığı hatalar olduğunu düşünen Rüçhan, Özer'e durumu anlattı ve Türkan ile konuşup durumu anlatacağını söyledi.

SOMER YİNE ÖFKE NÖBETİNDE

Otelde Türkan'ın yanına giden Somer, yine Türkan ile gergin konuşma içerisine girdi. Sinirlerine hakim olamayan Somer, Türkan'ı itip kakmaya başlayınca Kartal duruma müdahale etti. Somer ise kıskançlık krizine girip yumruk attı. Kartal karşılık verince etraftaki insanlar ayırmak için müdahalede bulundu.

Hatasını anlayan Somer, Kartal'a özür kahvesi ısmarlayıp hatasını telafi etmeye çalıştı.

TÜRKAN VE SOMER DUYGULARINA HAKİM OLAMADI

Aralarını düzeltmek için akşam yemeğine çıkan Somer ve Türkan keyifli anlar yaşadı. Yemeğin bitiminde Türkan'ın odasına gelen Somer kendini tutamayıp Türkan'ı öptü. Bir anda kendi geri çeken Somer, odayı terk etti.

Neye uğradığını şaşıran Türkan bütün gece Somer ile düğün gecesini hatırlayıp zor anlar yaşadı.

RÜÇHAN VE SOMER İDDİAYA GİRDİ

Türkan ile Somer'in ayrılığına kafayı takan Rüçhan, Türkan'ı karşısına alıp Somer ile evliliğinin bitmesine neden olan kişinin kendisi olduğunu söyledi. Türkan'ın en ufak şeyde Mine'ye gitmesinden rahatsız olduğunu anlayınca Rüçhan'ın içinde yeni bir umut ışığı doldu.

Somer'i karşısına alan Rüçhan, açık açık konuştu. Mine'nin masum olmadığını söyleyen Rüçhan, Somer'i ikna edemedi. Yeni bir plan yapan Rüçhan, Somer'e Mine'nin gerçek yüzünü ispatlayacağını söyledi.

DÖNÜŞ EVLATLIK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Annesinin sandığı kurcalayıp arşiv kutusunu alan Dönüş, Sadık'ın yazdığı mektubu okudu. Dönüş'ün ilk geldiği gün duygularını kağıda yazan Sadık, Dönüş'ün evlatlık olduğunu ve kendi evlatlarından ayırmayacağını yazmış.

SEVİLAY, NESRİN'İN EVİNİ BASIYOR

Öfkesine hakim olamayan Sevilay, Mustafa'nın evden gitmesine de kafayı takınca soluğu Nesrin'in yanında aldı. Derya hakkında ileri geri konuşan Sevilay, kızının zorla Mustafa ile evlendiğini söyledi.

KARTAL'DAN TÜRKAN'A İŞ TEKLİFİ

Fuar süresinde Türkan ile sık sık karşılaşan Kartal, Türkan'ın zeytin işinden de anladığını öğrendi. Rüçhan, Özer ve Somer'in otelden ayrıldığı gün Türkan bir gece daha kalıp akıl dağıtmak istedi.

Akşam yemeğinde Kartal ile karşılaşan Türkan, ölen eşi ve çocuğu hakkında konuştuktan sonra zeytincilikten anlamadığını ve işin başında eğer Türkan olursa zeytinliği Kormanlara devretmek istediğini söyledi. Türkan afallayınca Kartal hemen cevap vermemesini istedi.

Düşündükten sonra Kartal'ın yanına giden Türkan, elini uzatarak teklifini kabul etti.

RÜÇHAN'IN OYUNU BAŞLADI

Mine'nin evine giden Rüçhan, kapıyı aralık bırakıp Mine ile konuşmaya başladı. Türkan'ı kötüleyip Mine'yi öven Rüçhan, konuyu bir şekilde Türkan'ın ilk hamileliğine getirdi ve bebeğin nasıl düştüğünü itiraf etmesini sağladı.

Aralık kapıdan Mine'nin itirafını duyan Somer, çılgına döndü. Kiraz'ı da alıp çıkan Somer, çocuğunu Mine'ye bir daha göstermemeye yemin etti.

ÜÇ KIZ KARDEŞ 50. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN.