Gazete Vatan Logo
MagazinOyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti

Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti

Kurtlar Vadisi, Elveda Rumeli, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde oynayan Kuzey Makedonyalı Oyuncu Luran Ahmeti, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti

Bir süre önce koronavirüse yakalanan Kuzey Makedonyalı Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti. Ahmeti, daha önce Kurtlar Vadisi, Elveda Rumeli, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde oynamıştı.

Ahmeti'nin ölümü sanat dünyasını yasa boğdu. İşte ünlülerden gelen mesajlar...
GONCA VUSLATERİ
Kalbim paramparça oldu bu haberle... Ah Lüran. Hayal Kahvesi’nde sabaha kadar müzik dinleyip günü doğurduğumuz günlere sakladım dualarımı... Makedonya’ya gittiğimde geçirdiğim 15 günün en komik en kral sohbetiydin sen.
Oyuncu dostumuz koronavirüse yenik düştü... Allah rahmet eylesin... Ailesi, dostları ve tüm sevenlerinin başı sağ olsun... çok üzüldüm.. çok üzüldüm #LüranAhmeti .
Bu hastalığın insan sağlığı için korkunç bir tehdit olduğunu bilmek için daha kaç can yok olacak... ah!
HAZAL KAYA
Ah Loçkam... Çok özleyeceğim!
BÜLENT ŞAKRAK
Ah be koca Arnavut... Devrin daim olsun.
Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti
KAAN URGANCIOĞLU
Çok güzel adamdı, yakınlarına sabır diliyorum.
TOLGA TEKİN
Mekanın cennet olsun canım brom
CELİL NALÇAKAN
Tanışmak kısmet olmadı ama tanıyan ahbaplarımdan ne kadar iyi bir insan olduğunu duydum daima... Oyunculuğuna hep çok imrendim, birlikte oynamayı çok istedim, kısmet olmadı. Ruhu şâd olsun, ailesi ve sevenlerine sabır dilerim. Çok üzgünüm.
Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti
CEYDA ATEŞ
Canım Luran... Elveda Rumeli ve Makedonya günlerimizi unutmayacağım... Mekanın cennet olsun...
VEDA YURTSEVER
Ah be Loçkam, düğününde çekmiştim bunu, herkes bilir yeteneğini de ne güzel bir adam olduğun bilinmez belki. Nasıl isyan edesim var her şeye; ömrümüzden alınan bizi yarım bırakan kaçıncı kayıp bu? Senin de yerin dolmayacak Arnavut delikanlısı, huzurla uyu, kalanlar çok göz yaşı döktü dua kabul et...
LEVENT SÜLÜN
Ahhhhh be kardeşim... Ahhhhh be koca Arnavut! Covid illeti seni de mi aldı bizden? Ailenden, sevdiklerinden? Allah gani gani rahmet eylesin, mekanın cennet olsun kardeşim...
Oyuncu Luran Ahmeti hayatını kaybetti

Haberin Devamı