Geri Dön
MagazinMurat Ceylan'dan evlilik açıklaması!

Murat Ceylan'dan evlilik açıklaması!

Survivor yarışmasında sunuculuk görevini üstlenen Murat Ceylan, Cihangir’de objektiflere yansıdı. Evliliğe dair açıklamalar yaptı.

Murat Ceylan'dan evlilik açıklaması!

Müzisyen, şarkıcı ve oyuncu Murat Ceylan, Cihangir'de bir mekan çıkışı soruları yanıtladı, kariyeri ve özel hayatına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu.

Survivor yarışmasında sunuculuk yapan Ceylan, "Sunuculuk keyif işi. Ben orada başka bir karakter olmadığım için kendi karakterimi yansıtarak yapıyorum. Acun abi ile zaten çocukluğumdan beri tüm projelerde ortak çalıştığımız için bu görevi yapmak benim için bir mutluluk ve zevk" dedi.

"Bir sinema projesi var; ben de anlatmak istiyorum ama gizlilik anlaşması var. Güzel olacak. İki tane de albüm çıkacak. Bir tane klasik müzik piyano albümü, bir tane de İngilizce söylediğim alternatif albüm çıkacak."

Motosiklet tutkusuyla bilinen Murat Ceylan, "Sizi yarış motorlarıyla hiç göremedik" yorumuna, "Anneme sözüm var. Acun abi beni bu konuda zehirledi. Acun abi, Esat abi, İrem abi sağ olsun zehirlediler. Motor iznini zor kurtardım, annem 'eğer motor alırsan hakkımı sana helal etmem' dedi. Onun dışında ben biraz araba tutkunuyum" ifadelerini kullandı.