Geri Dön
MagazinMelek Mosso bıçak altına yattı! Kalçasına silikon taktırdı

Melek Mosso bıçak altına yattı! Kalçasına silikon taktırdı

Ufak tefek estetik operasyonlar geçirdiğini gizlemeyen Melek Mosso, bu kez de kalçasını yaptırdı. Silikon taktıran Mosso'nun son hali merak edildi.

Melek Mosso bıçak altına yattı! Kalçasına silikon taktırdı

Melek Mosso, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğraf ile adından söz ettirmişti. Çocukluk yıllarından çekilen bir kareyi takipçileriyle paylaşan ünlü isim, gönderisine şu notu düşmüştü:

Şaka bir yana artık bizler ana baba oluyoruz. Çocuk zorbalığı diye bir şey var ve çok gerçek. Ben buna yıllarca maruz kaldım. Çocuklarınıza farklılıkları sevmeyi, arkadaşlarına kötü davranmamayı ve sevmeyi öğretin. Öptüm.

Mosso'nun paylaşımı takipçilerini ikiye böldü. Bazıları Mosso'nun estetikle yıllar içinde değiştiğini söylerken; bazıları da "Melek hanım elf kulaklarınız aynı hiç değişmemişsiniz ", "Bakışların masumiyetini ve temizliğini gören her kişi bugünleri ve büyük başarıları görebilirmiş", "Çok tatlısınız" gibi yorumlar yaptı.

"ESTETİK YOK"

Bunun üzerine estetik iddialarına yanıt veren 33 yaşındaki ünlü şarkıcı, "Düzeltme not: Estetik ameliyat yok, bazıları para var çare var hödö hödö yazmış. Büyüdükçe düzeldi. O yüzden diyorum umudunuzu kaybetmeyin diye" ifadelerini kullanmıştı.

"YORGUNLUĞUMU SİLMEK İÇİN YAPTIRIYORUM"

Son dönemde yaptığı estetik haberleri ile de gündem olan Mosso, “Arkadaşlar zaten haberler çıkıyor. Bakın mesela çenemi sıkınca kaslarım oynuyor. Bu çene sıkmaktan. Uykularım kaçıyor hatta. Bu yüzden ben de botoks yaptırıyorum. Ufak tefek şeyler de yaptırıyorum. Bırakın da yaptırayım 35 yaşındayım. Mükemmel görünsem ben yorgunluğumu silmek için yapıyorum. Canım isterse de yaptırırım. Bu kimseyi bağlamaz. Hoşuma gitmezse zaten yaptırmam. Estetiğe karşı değilim. Kimin canı ne çekerse yaptırır” demişti.

BIÇAK ALTINA YATTI

Bir süredir sıkı ve dolgun popoya sahip olmak isteyen popçunun bıçak altına yattığı öğrenildi. Posta'nın haberine göre; Mosso yakın çevresine "Çok memnunum. Özellikle sahnede kıyafetleri şimdi daha iyi taşımaya başladım" diyormuş.