Geri Dön
MagazinKarsu Hollanda'daki yardım gecesinde söylediği şarkıyla herkesi ağlattı!

Karsu Hollanda'daki yardım gecesinde söylediği şarkıyla herkesi ağlattı!

6 Şubat'ta merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Depremlerde akrabalarını kaybeden şarkıcı Karsu, Türkiye ve Suriye'deki depremzedelere yardım amacıyla düzenlenen ulusal eylem gününde hem bağış topladı hem de şarkı söyledi.

6 Şubat'ta merkez üssü Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Suriye ve Türkiye'de binlerce kişinin ölümüne neden olan depremlerin ardından Hollanda'da depremzedelere yardım amaçlı 2 saatlik ortak yayın yapıldı. Gecede depremzedeler için 88 milyon 921 bin 469 euro toplandı.

TÜRKÜ PERFORMANSI GÖZYAŞLARINA BOĞDU

Hollanda'da yaşayan Türk asıllı şarkıcı Karsu'nun Hatay'daki 10 akrabası depremde kaybetti. Günlerdir yaşadığı üzüntüyü paylaşan şarkıcı, Hollanda'daki yardım gecesinde konser verdi. Karsu Dönmez, canlı yayında Neşet Ertaş'ın, "Gönlüm hep seni arıyor, neredesin sen?" adlı türküsünü seslendirdi. Karsu'nun performansı geceye gelenleri gözyaşlarına boğdu.

Karsu Hollandadaki yardım gecesinde söylediği şarkıyla herkesi ağlattı

ŞARKIYI DEPREMDE VEFAT EDEN KUZENİ İÇİN SÖYLEDİ

Karsu, depremde kaybettiği kuzeninin, kendisine ulaşamayınca telefonuna, "Neredesin sen?" diye sesli mesaj bıraktığını anlattı. O nedenle kuzeni ve depremde kaybedilenler anısına bu türküyü seçtiğini söyledi.

Türk müzisyen Karsu, Neşet Ertaş'ın türküsü ile herkesi gözyaşlarına boğdu.