Gazete Vatan Logo
Magazin Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy ilk kez buluştu!

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy ilk kez buluştu!

Hazal Kaya ile Buğra Gülsoy'un aynı projede yer aldığı ortaya çıkmıştı. İki ünlü isim Fox TV'nin yeni sezon tanıtımında ilk kez bir araya geldi

Hazal Kaya ve Buğra Gülsoy ilk kez buluştu!

Fox TV yeni sezon tanıtımını yayınladı ve önemli ekran yüzleri bu tanıtımda yer aldı. Hazal Kaya ile yapılan anlaşma ile ortaya çıkan dizide erkek başrol olarak da Buğra Gülsoy’un yer alacağı ortaya çıkmıştı. İki ünlü ismin yeni sezonda yeni bir dizide buluşması hayranlarını çok memnun etti. İki ünlü oyuncu Fox TV’nin yeni sezon tanıtım filminde ilk kez bir araya geldi.

En son yine Fox TV ekranında Bizim Hikaye isimli diziyle yer alan Hazal Kaya, 2 yıllık aranın ardından yeniden televizyon dizilerine dönüş yapacak. Buğra Gülsoyise geçen sezon Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide çok başarılı bir performans ortaya koydu.

İmkansız isimli dizinin detayları da çok heyecanlandırıyor. Hazal Kaya’nın canlandıracağı karakter geçmişte çok zorluklar yaşayan ve bir kaza sonrasında geçmişinden kurtulmak için hafızasını kaybetmiş birisi olacak.
Medyapım tarafından hazırlıkları titizlikle yürütülen İmkansız isimli dizi Japonya’da ses getiren Oasis dizisinin uyarlaması olacak.
İki ünlü oyuncunun İmkansız dizisinden önce Fox TV’nin yeni sezon tanıtımında yer almaları ve ilk kez bir araya gelmeleri dizi hayranları için güzel bir sürpriz oldu.

Haberin Devamı