Gazete Vatan Logo
MagazinHande Subaşı'dan Serenay Sarıkaya açıklaması

Hande Subaşı'dan Serenay Sarıkaya açıklaması

Hande Subaşı görüntülendi. Oyunculuğun yanı sıra şarkıcı kimliğiyle de bilinen Hande Subaşı, "İyi oyuncularda mutlak müzik kulağı vardır" diyerek meslektaşı Serenay Sarıkaya'ya övgüler yağdırdı.

Hande Subaşı'dan Serenay Sarıkaya açıklaması

2005 yılında katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasını birincilikle tamamlayan Hande Subaşı, oyunculuk ve modellik dışında şarkıcılık da yapıyor.

Subaşı, 2012 yılında hayatını birleştirdiği Can Tursan ile 2016'da evliliğini bitirmişti.

"SPORDA İNCİTTİM"

Subaşı, önceki gün Etiler Akmerkez’de görüntülendi. Bileğindeki bandanasıyla dikkat çeken oyuncu, “Sporda incittim, pek bir şey yok ama tam anlamıyla toparlayana kadar takacağım” dedi.

"DOĞRU ZAMANI BEKLİYORUM"

Oyunculuğun yanı sıra şarkıcı kimliğiyle de bilinen Hande Subaşı, “Pandemiyle beraber sahnelere ara verdim ama çok özlediğimi söyleyebilirim. Şarkı söylerken kendimi çok mutlu hissediyorum. Şu anda da birçok teklif var fakat doğru zamanı bekliyorum” dedi.

"YÜREKTEN VE SEVEREK SÖYLÜYOR"

Müziğin içinde bulunduğu her şeyin ayrı geldiğini ifade eden oyuncu, “Müzikalde oynamak bile beni çok mutlu ifade ediyor. İyi oyuncularda mutlak müzik kulağı vardır ve zorlanmazlar şarkı söylerken, Serenay örneğin; hem kendini, hem oyunculuğunu, hem sesini çok beğeniyorum. Yürekten ve severek söylüyor o da” diye konuştu. Kolyesini kendi yaptığını da ifade eden Hande Subaşı, evdeki bilekliklerinden kalan boncuklarla kendisine kolye yaptığını söyledi.

Haberin Devamı