Geri Dön
MagazinHafsanur Sancaktutan tül elbisesiyle dikkat çekti!

Hafsanur Sancaktutan tül elbisesiyle dikkat çekti!

'Dünyayla Benim Aramda' dizisi Altın Kelebek'te 'En İyi İnternet Dizisi' ödülünü aldı. Dizisi ödül alan oyuncu Hafsanur Sancaktutan tarzıyla geceye damga vuran isimlerdendi. Bazı takipçileri güzel oyuncunun tülden elbisesini beğenirken bazısı ise elbisenin transparan olmasını eleştirdi.

Hafsanur Sancaktutan tül elbisesiyle dikkat çekti!

Darmaduman dizisiyle televizyon ekranlarına dönen ünlü oyuncu Hafsanur Sancaktutan, Demet Özdemir ve Buğra Gülsoy ile başrolü paylaştığı Dünyayla Benim Aramda dizisindeki mastürbasyon sahneleriyle çok konuşulmuştu.

Dizi ilk bölümden itibaren cesur sahnelere yer vermesiyle eleştirilmiş hatta Seren Serengil "Şoke oldum, dudağım uçukladı" demişti.

Çok konuşulan dizi Dünyayla Benim Aramda, Altın Kelebek'te En İyi İnternet Dizisi ödülünü aldı. Dizideki sahneleriyle adından söz ettiren Hafsanur Sancaktutan gecenin parlayan isimlerindendi.

Hafsanur Sancaktutan tül elbisesiyle dikkat çekti

Tülden bir elbise giyen güzel oyuncunun tarzı beğenildi ama içindeki siyah iç çamaşırının görünmesi çoğu sosyal medya takipçisinin hoşuna gitmedi.

Sancaktutan'a "Harikasın ama o siyah detay görünmese daha iyi olurdu", "Peri gibisin", "Natalie Portman'a benzemişsin", "Keşke iç çamaşırın belli olmasaydı" yorumları yapıldı.

Hafsanur Sancaktutan tül elbisesiyle dikkat çekti