Gazete Vatan Logo
MagazinMelis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı! 'Aşık olunca çiçek açıyorum'

Melis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı! 'Aşık olunca çiçek açıyorum'

'Sadakatsiz'de canlandırdığı 'Derin' karakteriyle hafızalarda yer etmeyi başaran Melis Sezen, iş insanı Atilla Bingöl ile yeni bir aşka yelken açtı. Ünlü oyuncu, "Aşık olunca içimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler" dedi.

Melis Sezen gönlünü iş insanı Atilla Bingöl'e kaptırdı!  'Aşık olunca çiçek açıyorum'

Melis Sezen, Marie Claire dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçti. Hakkında merak edilenleri paylaşan ve aşk hayatı hakkında konuşan 26 yaşındaki güzel, aşık olunca nasıl bir kadın olduğunu da anlattı.

"BIRAKMAK İSTİYORDUM AMA BIRAKAMIYORDUM"

Melis Sezen, Sadakatsiz'de canlandırdığı Derin karakterinden kopmasının zaman aldığını itiraf etti.

İki sene boyunca her gün onunla birlikteydim bir noktadan sonra mimiklerimiz birbirine karışmış, tepkilerimiz birbirine benzemeye başlamıştı. Ama onun ötesinde çok yoğun bir duygusal bağım vardı onunla, çok uzun süre hem çıkamadım hem de bırakamadım. 'Bıraktım' diyordum kendime, bırakman lazım artık ama bırakamıyordum. Sonra ona veda ettim, tam ne zaman olduğu da bende.

"İÇİMDE TANIMADIĞIM ŞEYLER UYANIYOR"

Geçtiğimiz günlerde iş insanı Atilla Bingöl ile ilk kez objektiflere yakalanan oyuncu, "Aşka ilgili neler düşünüyorsun? Şu an âşık mısın” sorusuna yanıt verdi: Hiçbir şey bilmiyormuşum. 'Aşka açtım kendimi' demiştim, bir yolculuktayım ve bu bir bilme hali değil. İçimde tanımadığım şeyler uyanıyor, bilmediğim hisler. Ama bütün yaşamı içimde hissediyorum ve dışarı taşıyorum. Canlı hissediyorum, çiçek açıyorum.

"DANS ETMEK İYİ GELİYOR"

Melis Sezen, “Yorulduğunda ya da her şeyden bıkma noktasına geldiğinde bununla nasıl başa çıkıyorsun?” sorusunu ise "Kaynağım inancım, her zaman, her an, teslimiyetim. Dans etmek çok iyi geliyor bana, dans ediyorum. Kendimi akışa bırakmaya çalışıyorum, bırakıyorum. Kitap okumak da çok dinlendiriyor, besliyor" şeklinde yanıtladı.

Haberin Devamı

 

Öte yandan ünlü isim, “Oyunculuğun en çok nesini sevdin ve seviyorsun?” sorusu üzerine, "Özgürlüğünü. Her şey olabilmeyi. Her şeyin ötesinde kendimi keşfetmeyi sağlamasını" ifadelerini kullandı.