Gazete Vatan Logo
Magazin Gaddar final mi yapacak sezon finali mi? Gaddar dizisi neden final oluyor?

Gaddar final mi yapacak sezon finali mi? Gaddar dizisi neden final oluyor?

Now TV ekranında Cuma akşamları ekrana gelen Gaddar dizisi bu akşam ekrana gelecek bölümle final bayrağını çekiyor. Dizinin hayranları Gaddar dizisi neden final yapıyor, sorusuna yanıt arıyor. Peki, Gaddar dizisi neden yapacak?

Gaddar final mi yapacak sezon finali mi? Gaddar dizisi neden final oluyor?

Gaddar dizisi bu akşam ekrana gelecek bölümle final yapıyor. Başrollerinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak gibi isimlerin yer aldığı Gaddar dizisi bu akşam ekrana gelecek olan 20. bölüm ile final yapacak. Peki Gaddar dizisi neden final yapıyor?

GADDAR DİZİSİ NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Reyting sonuçlarında istenilen başarıyı elde edemeyen Gaddar dizisi 20. bölüm ile final yapacak.

GADDAR DİZİSİ FİNAL BÖLÜM ÖZETİ

Dağhan Mesut’un kurtulması için elinden geleni yapar ancak sonunda çaresiz beklemeye başlarlar. Onun yüzünden Mesut’un başına gelen bu olay artık sabrının son damlasını da taşırır. Savaşmaya kaldıkları yerden bu kez daha yıkıcı devam ederler. Ekber’in adamları Nilüfer’i almaya gelir, Müdür ve adamlar arasında bir çatışma yaşanır. Nilüfer ve Leylâ’nın güvenliği yeniden tehlikeye girmiştir. Enver olanlar için Dağhan’ı teselli etmeye çalışır, bu sırada Şirket’in adamları hiçbir fırsatı kaçırmadan onlara kumpas kurmaya devam ederler. Patron ve Müdür görüşmesi, Müdür’ün yapması gereken bir tercihle sonuçlanır. Patron, kızını Ekber’den kurtarmak karşılığında Müdür’den

Haberin Devamı

Dağhan’ı ele vermesini ister. Müdür ne karar vereceğini bilmez bir haldedir, çünkü artık atacağı her adım herkesin hayatını baştan sona değiştirecektir. Enver ve Dağhan sevdiklerinin hayatını korumak için tetikçilerden kaçmaya devam ederken, Yağmur yaşananlar ve Enver’in yokluğu birleşince depresif tavırlar sergilemeye başlar. Herkesin içinde bir tedirginlik vardır. Oya, Aydan’ı alıp buralardan gitmeye karar verir, Dağhan’dan uzakta olmak kızına iyi gelir diye düşünür. Hızlıca gidebilmek için Fikriye ile hazırlıklara başlar. Aydan ise kararsızdır, sanki hâlâ bir umut bekler gibidir. Patron ve Dağhan nihayet karşı karşıya gelir. Artık sona gelmişlerdir, ikisi de bu işten birinin sağ çıkamayacağının farkındadır. Fakat Dağhan bu güç karşısında kazanabilecek midir? Başındaki belaları kökünden halletmeye çalışırken Aydan’ı sonsuza dek kaybetmek üzeredir. Dağhan Aydan’a engel olup yeni ve temiz bir hayat kurabilecek midir?

Haberin Devamı