Geri Dön
TelevizyonDiriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 ekranlarında her Çarşamba günü izleyicisinin karşısına çıkan dizisi Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölümüyle unutulmaz bir bölüme sahne oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Diriliş Ertuğrul 129. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1'in kült haline gelen dizisi Diriliş Ertuğrul 128. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Ertuğrul'un savaşa hazırlandığı 128. bölüm sonrası gözler yeni bölüme çevrildi.5. sezonuyla da ekranları kasıp kavuran dizinin 129. yeni bölüm fragmanı ise yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde yer alacak...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 128. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Gündüz’ü fidye karşılığında kaleden kurtarmış ve bir oyun kurarak İlbilge’nin onların peşinden gelmesini sağlamıştı. Amacı ise, İlbilge’yi Gündüz’ün masumiyetine inandırmaktı. Obaya ise beklenmedik misafirler olan Selcan ve oğlu Süleyman gelmişti. Emir Bahaeddin, Gündüz’ün Ertuğrul tarafından Nikea’ya götürüldüğünü öğrenince, obaya baskın vermişti. Bununla da yetinmeyip Artuk’u zindana attırmıştı. Ancak herkes Ertuğrul’un Gündüz’ü Nikea’ya götürdüğünü düşünürken; Ertuğrul, Gündüz’ü Söğüt’te adaletin karşısına sağ salim çıkarmıştı. Ertuğrul, bu hamlesiyle tüm oyunları bertaraf etmiş ve Gündüz’ün masumiyetine İlbilge’yi ikna etmek olan Ertuğrul, neticesinde bu hedefinde muvaffak olmuş ve Gündüz, mahkemece aklanmıştı.ecek olan yeni kişi kim olacak? Ertuğrul tüm bu yaşanılanlara karşı nasıl bir tavır takınacak?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 128. BÖLÜM FRAGMAN