Gazete Vatan Logo
MagazinDeniz Seki'nin annesi son yolculuğuna uğurlandı! Ünlü isimler yalnız bırakmadı

Deniz Seki'nin annesi son yolculuğuna uğurlandı! Ünlü isimler yalnız bırakmadı

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden şarkıcı Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, Göztepe Çemenzar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende Deniz Seki, annesinin tabutu başında taziyeleri kabul etti.

Deniz Seki'nin annesi son yolculuğuna uğurlandı! Ünlü isimler yalnız bırakmadı

Deniz Seki'nin annesi Güler Seki, dün hayata veda etti. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından paylaştığı "Annemizi, meleğimizi, Güler’imizi maalesef kaybettik. Başımız sağ olsun" mesajıyla acı haberi duyurdu.

Daha önce beynindeki rahatsızlık nedeniyle dört kez ameliyat masasına yatan Güler Seki, 2019 yılında yoğun bakıma kaldırılmıştı. Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz haziran ayında katıldığı programda, annesinin beyin kanserine yakalandığını ve altı yıldır yatalak olduğunu açıklamıştı.

"NEFES ALSIN, ACI ÇEKMESİN"

53 yaşındaki sanatçı, "Annem rahatsız, yatalak oldu. Beyin kanserine yakalandı. Çok şükür acı çekmiyor, elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Nefes alsın, yaşasın, acı çekmesin, bir yeri ağrımasın; öyle olduk. Bazen konuşabiliyor, 'Ne olur bana kızım de anne' diyorum. Beni 'kızım gelmiş' diye karşılardı. Eve gidince hep o günleri hayal ediyorum. Zor bir dönem benim için. Altı yıldır yatalak annem" ifadelerini kullanmıştı.

Deniz Sekinin annesi son yolculuğuna uğurlandı Ünlü isimler yalnız bırakmadı

TAZİYELERİ KABUL ETTİ

Güler Seki için Göztepe Çemenzar Camii'nde cenaze töreni düzenlendi. Törende Deniz Seki, annesinin tabutu başında taziyeleri kabul etti.

Haberin Devamı

Deniz Sekinin annesi son yolculuğuna uğurlandı Ünlü isimler yalnız bırakmadı

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Törene müzik dünyasından Demet Akalın, eşi Okan Kurt, Sedat Kapurtu ve Emel Müftüoğlü'nun aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.