Gazete Vatan Logo
Magazin "Chloe ile yaptığı evlilik yanlış bir evlilikti"

"Chloe ile yaptığı evlilik yanlış bir evlilikti"

Pop müziğin en başarılı isimlerinden Serdar Ortaç, yıllardır MS hastalığı ile mücadele ediyor. Ünlü şarkıcının, sağlık durumu ve maddi çöküş yaşadığına dair açıklamalarıyla yürek burktu. Serdar Ortaç hakkında "En büyük pişmanlığı Chloe Loughnan mı?" sorusu da akıllara gelirken, 'Söylemezsem Olmaz'da dikkat çeken yorumlar yapıldı.

"Chloe ile yaptığı evlilik yanlış bir evlilikti"

Serdar Ortaç, son yıllarda hafızalarda yer eden parçaları ve sahne performansından daha çok özel hayatı ve çıkışlarıyla gündem oluyor. İrlandalı model Chloe Loughnan ile 2014 yılında nikah masasına oturup, 2019'da tek celsede boşanan ünlü popçu, geçtiğimiz günlerde Alişan’ın programına konuk oldu.

GÜNDE SEKİZ İLAÇ!

Maddi ve manevi çöküş yaşadığını dile getiren Serdar Ortaç, Chole ile evliliğinin hata olduğunu söyledi. Ağır bir hastalık geçirdiğini ve günde sekiz tane ilaç içtiğini belirtti.

"KUMAR ONU BU HALE GETİRDİ"

Ortaç’ın sözleri, Beyaz TV'de ekranlara gelen 'Söylemezsem Olmaz'da masaya yatırıldı. Programın yorumcularından Arto Dalga, "Serdar her zaman samimi bir adam. Kimsenin dedikodusunu yapmaz, yalan söylemez. Kumar onu bu hale getirdi. Bütün çıktığı programlar, her konseri çok dolu geçiyor. Polat Yağcı, Serdar'ı aldı ve disipline soktu, kumar borçlarını ödettirdi" dedi.

"ÇOCUĞU OLMAMASI DAHA DOĞRU"

Bircan Bali, "Sekiz ilaç içiyormuş yürüyebilmek için. Çocuğu olmasını istedi ama olmadı. Olmaması daha doğru" ifadelerini kullandı.

Haberin Devamı

"CHLOE İLE EVLİLİĞİ YANLIŞTI"

Selen Görgüzel ise "İnsanın kendisini bırakmaması lazım. Chloe ile yaptığı evlilik yanlış bir evlilikti bence. Bana göre Chloe, Serdar'a hiç aşık olmadı" şeklinde konuştu.

CHLOE'Yİ HEDEF ALDI!

Serdar Ortaç, geçtiğimiz kasım ayında Ankara konserinde çok konuşulan açıklamalara imza atmıştı. Sahneye iki dansçısıyla çıkan şarkıcı, beş yıl evli kaldığı eski eşini gece boyunca dilinden düşürmemişti.

"SEKİZ SENE SONRA BENİ ŞUTLADI!"

Sekiz sene sonra şutladı beni. Evliliği beceremedim. Mutluluğu buldum da şikayet mi ettim? Annem 'Sarışınlardan uzak dur, sarışınlara bulaşma' demişti, dinlemedim. Eşim sarışındı, sevgilim sarışındı.