Gazete Vatan Logo
Magazin 'Camdaki Kız'da Türkan'dan boşanan Hayri'nin bir yüzü daha ortaya çıktı!

'Camdaki Kız'da Türkan'dan boşanan Hayri'nin bir yüzü daha ortaya çıktı!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikayesinin anlatıldığı Kanal D dizisi 'Camdaki Kız'da Hayri'nin Türkan'dan boşandığını öğrenen Nalan ne yapacak? Her perşembe izleyiciyi ekran başına kilitleyen dizinin heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Camdaki Kız'ın 76'ıncı bölüm fragmanı ve 75’inci bölüm özeti...

'Camdaki Kız'da Türkan'dan boşanan Hayri'nin bir yüzü daha ortaya çıktı!

Kanal D’nin yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği sevilen dizisi Camdaki Kız, 20 Nisan Perşembe akşamı 74'üncü bölümüyle ekranlara geldi. Nalan, Hayri'nin Türkan'dan boşanmaması için son bir kez Hayri'yle konuşmak ister. Türkan da Nalan'ın Hayri'yi bırakmasından korkar. Nalan, Hayri'nin çocuklarına ve Türkan'a kıyamaz. Hayri'yi boşanmaması için uyaran Nalan, kararının arkasında durabilecek mi?

'CAMDAKİ KIZ' SON BÖLÜM...

Nalan'ın peşinden giden Hayri mahallenin ortasına adeta Nalan'a yalvarır. Nalan’ın Hayri’nin evinden çıkması hem Billur’u hem de Muzo’yu hayal kırıklığına uğratır. Hayri, Billur'un sert konuşmasına karşı bir başka yüzünü daha gösterir. Billur, Hayri'ye karşı resmen savaş açar.

Gülcihan'ın hastalığı ilerler ve hayati tehlikesi artar. Koroğlu Ailesi, Gülcihan'ın hastalığıyla perişan olur. Gülcihan’ın hastanede olduğunu öğrenen Nalan, soluğu hastanede alır. Gülcihan'ın sağlık durumunun ciddi olduğu ise Selen'den saklanır.

Hayri, Türkan’a boşanma baskısını sürdürür ve Nalan'ı kaybetmeyi göze alamaz. Türkan, Hayri'ye her ne kadar dirense de mahkemeye gider. Hayri sonunda dediğini yapar ve Türkan'dan boşanır. Nalan, Hayri'nin boşandığını öğrenince ne yapacak?

Haberin Devamı

Hayri, boşandığı için mutludur ve soluğu Nalan'ın evinde alır. Nalan'la baş başa bir akşam yemeği planlayan Hayri, Nalan'ı kaybetmemek için elinden geleni yapar. Ancak Nalan’dan medet uman tek kişi Hayri değildir. Nalan'ın evine gelen Sedat, Hayri'yi orada görecek mi?

Başrolünde 'Nalan' karakteri ile Burcu Biricik'in yer aldığı, gerçek bir hayat hikayesini konu alan Camdaki Kız dizisi, yeni bölümleriyle her perşembe saat 20.00'de Kanal D’de.