Geri Dön
MagazinBurcu Binici ile Tankurt Manas boşandı!

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı!

Geçtiğimiz yıl eylül ayında nikâh masasına oturan oyuncu Burcu Binici (36) ile rapçi Tankurt Manas (31), evliliklerinin sona erdiğini duyurdu. 22 Mart Çarşamba günü anlaşmalı olarak boşanan çift, 'ihanet' iddialarına da avukatları aracılığıyla yanıt verdi.

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı!

Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022 tarihinde Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde hayatlarını birleştirmişti. Bir süredir boşanma iddialarıyla magazin gündemine gelen çiftin, geçtiğimiz çarşamba günü anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

'İHANET' İDDİASINA CEVAP!

Tankurt Manas ve Burcu Binici'nin avukatları, ikilinin resmi olarak boşandıklarını duyurdu. Avukatlar tarafından yapılan ortak açıklama ile Manas'ın, ünlü oyuncuyu aldattığı iddiasına da açıklık getirildi.

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı

"ÜÇÜNCÜ KİŞİNİN ETKİSİ YOK"

Burcu Binici ve Tankut Tan'ın (Tankurt Manas) evlilik birliği ile ilgili olarak bugüne kadar basına yansımış hiçbir haber gerçeği yansıtmamaktadır. Taraflar evlilik birliklerini sürdürebilecek uygun bir ortam oluşturamadıklarından karşılıklı anlaşarak boşanma kararı almışlardır. Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin veya basına yansıyan gerçek dışı iddiaların etkisi bulunmamaktadır. 22/03/2022 tarihinde de taraflar karşılıklı anlaşma talepleri doğrultusunda boşanmışlardır. Kamuoyunda bugüne kadar çıkan, tarafları hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, tarafların evlilik birliklerini ortak kararları ile anlaşarak sona erdirdiklerini ve bundan sonraki süreçte de bu konu hakkında başka açıklama yapılmayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Burcu Binici ile Tankurt Manas boşandı

"İYİ DEĞİLİM"

Burcu Binici, basın yansıyan ayrılık haberleri hakkında geçtiğimiz günlerde açıklama yapmıştı. Kadıköy'de görüntülenen ünlü oyuncu, "Şu ana kadar sizi hiç geri çevirmedim. İyi bir sürecin içinde değilim. Konuşmasam, hiçbir şey söylemesem. Bana biraz zaman verirseniz. İyi değilim. Konuşmak istemiyorum. Olay yargıya intikal etti” demişti.

Burcu Binici’nin parmağındaki evlilik yüzüğünü çıkardığı da dikkatlerden kaçmamıştı.