Gazete Vatan Logo
MagazinBritney Spears'ın eski eşi suç makinesi çıktı!

Britney Spears'ın eski eşi suç makinesi çıktı!

Magazin dünyasının dikkat çeken isimlerinden pop şarkıcısı Britney Spears'ın eski eşi Jason Alexander’ın son zamanlarda yasalarla başı dertte. Yeni bir olayla gündeme gelen eski eş Jason Alexander tutuklandı.

Britney Spears'ın eski eşi suç makinesi çıktı!

2004 yılında bir Vegasta bir düğünle Britney ile evlenen ve sadece 55 saat evli kalan eski eş Jason her gün yeni bir suçlamayla karşı karşıya geliyor. Hakkında çıkan haberlerle her gün şaşırtmaya devam ediyor.

Haziran 2022'de Britney'nin düğün gününde, Jason'ın düğün davetlileri listesinde olmamasına rağmen, beklenmedik bir şekilde Britney'nin evine gizlice girdiği ortaya çıkmıştı. Hatta daha da endişe verici olan kısım, Jason'ın Britney'nin yatak odasının kapısında bir bıçakla bulunmasıydı.

Neyse ki, evin çalışanları hızla müdahale ederek Jason'ı olay yerinden uzaklaştırdılar ve Britney ile yüz yüze gelinmesini engellediler.
Bu olay, hem Britney hem de hayranları için büyük bir tehlike potansiyeli taşıyordu. Kendini korumak amacıyla önceden alınan önlemler sayesinde şarkıcının güvenliği sağlandı.

Bu olayın ardından ünlü şarkıcı, eski eşi hakkında bir dizi suçlama ile 3 yıllık uzaklaştırma kararı aldırmıştı. Eve izinsiz girmek, vandalizm gibi suçlamalarla karşı karşıya kalan Jason, düğün fiyaskosunun ardından 128 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Haberin Devamı

Ancak bu olaylardan sadece birkaç ay sonra, 2016 yılında mücevher çalma suçlamasıyla Jason tekrar tutuklandı. Henüz kefaletle serbest bırakılıp bırakılmayacağı ve mahkemeye ne zaman çıkacağı ise belirsizliğini koruyor.