Geri Dön
MagazinBergen filmi ne zaman çıkacak? Bergen filminin vizyon tarihi ve Bergen filmi oyuncuları…

Bergen filmi ne zaman çıkacak? Bergen filminin vizyon tarihi ve Bergen filmi oyuncuları…

1989 yılında öldürülen müzisyen Bergen'in hayatını konu olan 'Bergen' filminin afiş ve teaserı görücüye çıktı. Peki, Bergen filmi ne zaman çıkacak? Bergen filminin vizyon tarihi ve Bergen filmi oyuncuları…

Bergen filmi ne zaman çıkacak? Bergen filminin vizyon tarihi ve Bergen filmi oyuncuları…

Bergen filminin afiş ve teaseri çıktı. Bergen filminin vizyon tarihi ve Bergen filmi oyuncuları hakkında aramalar arttı. Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz'ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz'un yazdığı 'Bergen'in çekimleri devam ederken, filmin afişi yayınlandı. Farah Zeynep Abdullah'ın yanı sıra Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran'ın başrolleri paylaşacağı filmde; Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin rol alıyor. Pek, Bergen filmi ne zaman çıkacak?

BERGEN FİLMİ NE ZAMAN ÇIKACAK?

4 Ekim'de sete çıkan Bergen filmi Şubat 2022'de vizyona girecek.

Bergen'in acı ve dram dolu hayatının birebir anlatılacağı Bergen filminin danışman kadrosunda sosyolog Meral Özbek, gazeteci Tuğrul Eryılmaz, psikiyatr Cemal Dindar, edebiyatçı Murat Özyaşar ve edebiyatçı Yavuz Ekinci yer alıyor. Filmde Bergen sadece bir 'kurban' değil, müzisyen yönüyle de öne çıkan bir kahraman olarak anlatılacak.

İLK TEASER YAYINLANDI!

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay’ın, yaratıcı yapımcılığını ve yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı, senaryosunu Yıldız Bayazıt ve Sema Kaygusuz’un yazdığı Bergen filminin çekimleri devam ederken setten haberler geldi. İlk teaser ve afiş Bergen filmini merakla bekleyenlerin beğenisine sunuldu.

Bergen filmi uzun zamandır gündemdeki yerini korurken, çekimlerin bitmesine az bir zaman kala yayımlanan afiş ve teaser büyük ses getirdi. 2022’de vizyona girecek olan film yayımlanan teaserla beklentileri de yüksekte tutuyor.

BERGEN FİLMİ OYUNCULARI KİM? 

Farah Zeynep Abdullah’ın yanı sıra Erdal Beşikçioğlu ve Tilbe Saran’ın başrolleri paylaşacağı filmde ayrıca Ali Seçkiner Alıcı, Nergis Öztürk, Şebnem Sönmez, Ahmet Kayakesen, Nurcan Eren, Suzan Kardeş ve Arif Pişkin rol alıyor.

Filmin müzikleri ise usta sanatçı Mazlum Çimen’e ait.